Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания

  • 13 862
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 409
 mi_ivanova1982 добре до6ла Hug,4е останахме без бремени маи4еа освен Саби Flutter.Вал много и се кефя на постовете стра6на си Peace.гледаи да няма са6то и захар.Моя маж и ои по4ва диетата,като го знам как хапва как те му насмогвам незнам Whistling.Хаедецелувки на вси4ки  bouquet

# 256
  • Мнения: 1 271
Габи, добре си се завърнала!   bouquet Определено липсваше на всички.Как е фамилията?

mi_ivanova1982 , добре дошла и леко бременеене.   bouquet Как се чувстваш в тия жеги?

Вал, честита ти нова придобивка!  Heart Eyes Сега леко , безвирусно и радостно сърлфиране в нета.

Мацки, аз приключвам за сега с писането защото дребното бута една количка по клавиатурата и аз се опитвам да я вдигам и да пиша.Айде ако заспи по късно ще пиша  ooooh!

# 257
  • Мнения: 329
 wavey Добър ден на всички!
Много смотано времето тези дни   Nature Partly SunnyАз без това не съм от тези постоянните за плаж.Тази година си казах,че ще почернея,а то.... ooooh!
Момичетааааа,така бързо ми минава времето.Не мога да се усетя кога пак идва нов ден. ooooh! УжасТ!

mi_ivanova1982   Hug лека бременност.Какво чакаш?  Flutter

Val ,честита придобивка   bouquet Ей така обичам аз..... newsm03 .... пари да се харчат....

ROZI24 ,ти от колко време викаш си на тази диета?  Wink

# 258
  • Мнения: 409
Здравеите мацки!Gery_Cherry ами ве4е два месеца,но азси хапвам и забранени работи,от днеска сам пак на линия за сега без прегре6ения,4е да ги махам другите 10 Flutter.mi_ivanova1982   какво беб4е 4ака6?Кажи не6то пове4е за себе си?Хаеде да ви оставям ,4е имам куп работа ooooh!

# 259
  • Мнения: 121
Здравейте на всички испански майчета. Отдавна ви следя темата, но ето че дойде момента, в който бих искала да се включа при вас. Съпругът ми е в Испания от 4 месеца и ние с децата ще пътуваме при него началото на август.
Може би трябва да се представя от Велико Търново сме, а в Испания на 200 километра от Барселона някакво малко предбалканско градче. Ще пътуваме с Wizzair до Барселона и искам да попитам някои знае ли на кой терминал /или кое летище/ пристигат самолетите на тази компания. Билетите си ги купувах чрез агенция и те за сега нямат информация. Надявам се в бъдеще да съм сред вас. Hug
 



# 260
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
mi_ivanova1982 ,привет от още една бременна мама,единствената тук Laughing,никоя не се нави да бременее с мен Crossing Arms.Моето бебе се о4ертава да е предколедно,на 17 декември ми е терминът.Надявам се на Коледа ве4е да се дундуркаме Mr. Green.Още не знам пола,в петък се надявам да ми го кажат(ако успеят да го видят,разбира се).Твоят термин кога е?Много се радвам,4е си имаме още една бременна,да пишеш и да ни информираш Wink.

Габи,радвам се,4е си отново тук Hug

Вал,аз още не съм си купила билета,4удя се дали да е за 11.09(малко ме стряска датата) или за 12.09 newsm78.А ти как мислиш да се прибираш после към Толедо,ще те вземе ли някой.А за снимките,още не съм ги ка4ила Blush.

Моми4ета,последно ще ходи ли някоя от вас на Формулата във Валенсия?Тези дни видях,4е ще има и концерт на Мадона във Валенсия и Мадрид.Страшно ми се иска да отида и ще следя за билети.Само не знам с този голям корем как ще я карам,ама съм много навита.С предната бременност също ходих на концерт на Шакира и Йоана доста си я поразтресох,ама не се е оплаквала милата Laughing

# 261
  • Мнения: 1 248
Gaby Hug, добре завърнала се, липсваше ни. Разкажи, какво ново има покрай вас. Сподели някоя идеина дюканска рецепта. Grinning

Вал, Трина, но само  Трина те син асукар  bowuu, другата има мин. 6% плодов концентрат, а той не е разрешен. Hug
Аз почти прочетох книгата на Дюкан, и реших да си определя крайна цел 52кг., свалям летвата. Laughing Иначе имам към 1,5кг. минус за 4 ударни дни  с прегрешения. GrinningСега се чудя 4 на 3 или 5 на 2 да правя през смесения? Crazy

Gery Чери, много ми хареса новия ти аватар. HugСега ако намериш и лентичка с черешки... Laughing
Добре дошли на pepssh   и mi_ivanova1982   Hug


Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 19:27 от tony_t

# 262
  • Мнения: 52
Здравейте момичета  Hug
Gaby много се радвам че се завърна  Hug
Вал честита  нова придобивка    bouquet
pepssh   и mi_ivanova1982   добре дошли  Hug
Gery Чери и на мен също много ми хареса новия ти аватар  Hug
tony_t  Hug аз съм 4 на 3 на смесения режим и  smile3501 за добрия резултат.Ако искаш рецепти пиши ми на лични не искам да обременявам  темата разбира се и ако някои друг желае също  Hug


# 263
  • Мнения: 329
Еееее  изпросихте си  Joy

Дюканки,искам да ви споделя (може и да знаете,може и да не е вярно),че една позната ми каза,ако спреш диетата,не трябва да я почваш наново.Било за един път до достигане не необходимите килограми. Thinking

saby ,кога е концерта на Мадона във Валенсия?Не че ще ида,ама може да ми се отвори парашута не знайно как Whistling. Grinning

Аз утре съм на обучение.Ще ходя на пазара да ме учат как се правят сандвичи,че ще замествам братчедката,защото заминава за 3 седмици за България.Малко ми е притеснено,ама предполагам че ще се оправя. Confused

# 264
  • Мнения: 83
Здравейте,май4ета,аз пак се разписвам по но6тите,ама какво да правя като сън не ме хва6та  #CrazyТа да ви кажа,4е в събота ходихме в Медиа Марк да си купиме нови колони за компа,4е старите "издадоха багажа"и ни казаха,4е ако искаме да финансираме не6то на трудовия договор освен пе4ата на фирмата трябва да има и пе4ат  от ИНЕМ,4е този договор е валиден,направо какво ли не измислят ве4е за нас 4ужденците newsm78АЛЕСТи на мен ми е много мъ4но за приятелите които оставихме там,тук някакси е трудно да създаде6 нови приятелства,просто хората са много студени....Голямо постижение 6те е за мен да взема 6офиорска книжка,каквато съм зле с ориентацията... Mr. GreenSABY и на мен ми се ходи на концерта,ама няма с кой(мъжа ми не е по тия масови изяви,а и някой трябва да гледа децата)На 18 август ли бе6е концерта?Аз миналото лято бях като вас с мi_ivanova1982-голяма пупеста мама,ама лудата ходех на работа 4ак до 9 месец(да ми се 4уди 4овек на акъла)Пожелавам ви лека бременност и бързо и безпроблемно раждане  bouquetДобре до6ли на новите май4ета HugМай ми се доспа най накрая newsm44отивам да лягам,до утре Hug

# 265
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал,аз още не съм си купила билета,4удя се дали да е за 11.09(малко ме стряска датата) или за 12.09 newsm78.А ти как мислиш да се прибираш после към Толедо,ще те вземе ли някой.А за снимките,още не съм ги ка4ила Blush.
Ей сега ... Crossing Arms,какво толкова Ще му мислиШ   Laughing,на 11 и толкоз Laughing.
А ина4е трябва някой да ме вземе ,4е с двете петлета Joy Heart Eyes няма кой да ме ка4и на такс нито пьк на автобус.Ще ни свалят на пьрвият сфетофар,като онези двете се сбият Mr. Green.

Зна4и каква стана тя сега Sad,и без Трина си останах Sad еееееееххххх,да бях яла по малко навремето. hahaha)

# 266
  • Мнения: 1 818
Добро утро!  Hug Hug Hug Да седна да ви видя рано-рано,че после е по-трудно...
Виждам нови момичета ! Да са ни добре дошли и да им е приятно много с нас!  Hug Hug Hug

Така...както ви е писала ЛаАда...голям проблем стана с това прехвърляне наТеле2...и голяма грешка от наша страна...чакане,чакане...и нерви...Първо мислихме,че е от счупения модем...НЕ...После,че липсващият Нет е от неплатена фактура...НЕ...И след успокоителните думи на един съсед...Оооо,и при мен така беше като се прехвърлих на друг оператор....Започна лудо въртене на телефони,за да разберем,че никога никой оператор на Теле2 не е на разположение...Отивам в Телефоника и там ми казват,че имаме баха на линията ... Shocked как,защо...никой не знае...Нов договор направихме,нова линия имаме...за три дни дойдоха и ни свързаха...Да се чуди човек какво е станало...

Ние като цяло сме добре.Подготвяме ваканцията.Ще тръгнем за България на 3-4 август,Живот и Здраве...и ако е рекъл Господ .Искаме да вземем нов автомобил ,че със старата кола не ни се тръгва на дълъг път.Голямото тичане за правянето на документи се пада на мен...знаете какво е...добре,че  асесора бързо направи декларацияте за рента,документите за данък печалба и данък добавена стойност и т.н. Сеа чакаме отговор от няколко места...да видим какво ще стане...Харесахме едно Вито,но финансиерото иска 50 % от сумата като ентрада...Гого пък фърка на високо с неговото желание за Додж...най-голям шанс има във Фолсваген...но днес трябва да набавим още няколко документа...Най неприятното е,че имаме декларация за рента замо за първото тримесечие...а хората искат минимо за три  ooooh!

Изследванията на Давид излязоха...оказа се,че има аномалия в един от хромозомите...не било страшно,ако тази аномалия я има и един от нас с Дани/затова и нас ни изследваха,но резултатите след месец ще са готови/.Септември ще продължим и с другите изследвания...Сега сме се заели да изучаваме бългаския с Додо,който въобще не му се отдава,за съжаление...като каже нещо на испански,го карам да го каже и на български...получават се понякога много интересни изрази  hahaha Иначе знае десетина английски думички,покрай английското си приятелче  hahaha

Гого вече не е на работа...дълга история....Ще пътува с нас и сигурно ще остане в България.Иска да опита с разработването на едно барче...и да се подготви за Военноморското училище във Варна.Но кой знае какво ще му хрумне още...идеите летят през главата му....

Стоян добре си прекарва в България.Беше една седмица при сестра ми във Варна...гледал няколко срещи от световното по волейбол и беше във възторг...Започнали да го болят краката и му правили изследвания в Габрово...Оказало се,че имал някаква бактериална инфекция и трябвало спешно да му махнат сливиците...срещу 280 лева...Ще я видим тази работа каква е ....

Аз гледам детенцето,за което ви разправях само два-три дена в седмицата ...плачат един за друг с Давид,но играят хубаво само първите 15 мин.После започва войната...Принудихме се със съседката да оставим само играчките,които се повтарят...вече им купуваме еднакви колички,лодчици и камиончета...
Няколко пъти се виждах с Мария и семейството и...убедих се,че са много приятни хора и чудесни събеседници...Ходихме в неделите заедно на плаж ,който завършваше в английския бар на съседите,вече добри приятели...Видяхме се за кратко и с ЛаАда и Иван и отново не можахме да се наприказваме... Додо поигра с Гери ,а няколко дена след това говори само за нея Heart Eyes

Иначе живота в Кампейо си тече ...рядко се виждат испанци по улиците... Wink Имахме четиридневна фиеста на града миналата седмица и беше много красиво и забавно .Като кача снимки,че ви покажа...

Ще свършвам,да не ви отегчавам...Още не съм прочела всичко...ама то вие сте писали,писали....
Прегръщам ви !
 bouquet

# 267
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Гери Пертова Честит рожден ден!
 бъди винаги щастлива и оби4ана!
пожелавам ти изпълнение на плановете и ме4тите , семейно щастие и разбирателство  ! бебе,  с което да запълша6 времето и 2 десни ръце за тази година  Mr. Green ,4е  на гости ще идваме
  Hug
 
(това с ръцете и гостито майтап да не се обидиш ей )

# 268
  • Мнения: 1 271
Гери, Честит рожден ден!Да си ни животно и здраво и много, много успехи на всички фронтове


ЛаАда, що майтап бе душко?Вие елате, пък ще видите що за десни ръце са!  Mr. Green

Габи, изчетох поста ти с удоволствие и не исках да свършва...Независимо от проблемите с Телефоника(а между другото и ние го имахме тоя проблем като сменяхме нет-ния оператор, от интернет май ти дават баха и на телефона  newsm78 ), независимо от другите несгоди от теб лъха на свежо настроение.   bouquet Пожелавам ви да успеете да си вземете, колата, която ви е по сърце   bouquet , на Гого, да успее да се реализира на където се е насочил.На Стоян, да се лекува бързо, защото българските гаджета чакат...  Blush А на вас с Додо и Дани ви пожелавам да си изкарате суперско в Бг и да се върнете отпочинали.   bouquet
Поздравления за Дави за научените думички, ние все още си стоим с броенето до 10 и дежурните здрасти и чао.

Мацки хайде да заформим нещо след лятото, като се поприберете всички от ваканцията?Много ми е домъчняло за вас, и въпреки многото работа, която имам, все ме гони носталгията по вас...  Heart Eyes

# 269
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Да се разпиша и аз, че отдавна май не съм писала Thinking

Гери Петрова, честит рожден ден, много щастие, любов и мнооого здраве ти желая! Както и сбъдване на всичките ти мечти!   bouquet

Габи, теле2 си имат и собствена тел.линия, и затова са ви дали баха и на линията. Иначе, после фактурите им са ниски, но докато тръгне всичко добре... минават около 2 месеца Tired. Чудесно е, че се знае къде точно има проблем при Давид, а ако има и решение, ще е идеално. А баткото ви какъв профил иска - военен или търговски (нали бях в тези среди в Бг, та съм наясно с нещата там)

Саби, щом имаш опит със Йоана, какво те спира и за този концерт Joy. Иначе, в испанско ли ще сте през август? Ще си идваме от 8 до 18 и ще се радвам да се видим Hug


Иначе, от вчера и аз съм дюканка Laughing, и вече мога да се похваля с -2 кг bowuu, гледам да не прегрешавам уж... Whistling

Лек ден на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт