Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания

  • 13 888
  • 308
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 271
Айде, мацки, къде стеее?
Аз влизам само да вии се оплача.
Днес имахме уговорка с една приятелка фризьорка да дайде в нас да постриже дребното, ама то половин час преди да дой де жената заспаааа  #Cussing out  И си проспа прическата  Close Сега да вторник ще си вее дългите коси....
Айде до скоро, че си имам работа...  ooooh!

# 241
  • Мнения: 409
Здравеите!Сирлаи така са малките ду6ици Laughing,моя като го постригваха парвия пат голям рев ,но ве4е се кефи. geripetrowa сега в понеделник трябва да взема резолтата за втория триместар колко имаме да даваме и 6те я питам асесорката.Тази поне е свясно моми4е,не като предните некадарници #Cussing out

# 242
  • Мнения: 2 375
На моя мъж шефа не иска да им изплати тези 400 евро, прибира си ги. Оправдава се, че плаща за тях ретенсионес /май така се казва/ и сега като може да апровеча няма да им ги даде. #Cussing out Сапатеро трябваше по друг начин да ги дава.

# 243
  • Мнения: 811
Привет  wavey
Днес не е много за плаж,обла4но е.Та съм сама и 4истя.Пратих ги мойте хора малко навън.
Благодаря за съ4уствията за зъба  Sad.Кофти е наистина,но хубавото е ,4е не ме боли много и постоянно.Надявам се да се задържи така до Бг.Амига,зна4и е по евтин зъболекаря при вас  Rolling Eyes.На мене за пломба ми взимат 42/45 зависи от сложността.То не,4е съм си и правила кой знае какво,де.Паднаха ми две пломби по време на бременността и това беШе.А нерв не са ми вадили никога и е моят най голям страх,не искам да стигам до там  smile3514.
Рози,ти си наШата гордост   bouquet.Браво на тебе.,продължавай в съЩия дух....ама не се забравяй.Видях я една в темата на дуканките..ами на 4ирос заприли4ала,по4ти вид на анорекси4ка и само вика,4е е дебела и как искала оЩе да сваля.Опасна работа са това диетите.Трябва 4овек да си постави цел и да не се вманиа4ава.То и аз сега така се измъ4вам ,като прегреШа с неЩо,4е май съм се повредила ве4е  newsm78.И си мисля какви работи съм яла преди и се плаШа...4ипсове,Шоколад на корем,макарони,спагети и куп такива хубави и забранени неЩица.
Ина4е се за4етох в рецептите.Ама то какво разнообразие ,какво 4удо,а аз все едно и съЩо си набивам  Twisted Evil.И какви са изобретателни тия моми4ета,как им идват на акъла такива манджи да си направят.Аз само като си помисля,4е трябва да готвя за мен и за недиетуваЩите вкъЩи и ме домързява.
Ох ,и аз се сдобих с ел вариант на книгата на Дукан,ама не намирам време да седна да я 4ета.Затова да ви питам Такава безалкохолна бира разреШена ли е?4е така ми се пиееее  beer...

Вес и Габи се загубиха съвсем  newsm78.Габи,ако е оЩе на диетата каква ли фиданка Ще се появи  Wink.А Вес се надявам да са заети с местене в нова къЩа и затова да не пиШе  Praynig.
Силрай,цяла фризъорка да дойде и това малкото да заспи  Joy.Добре,4е вторник ей го къде е  Wink.Връзвай кукуригото и да не ти пука  Grinning.

# 244
  • Мнения: 409
Алест аз си пивам да ти кажа като Амига една на седмица.Гледаи отна4ало да сси стриктна поне месец и после може по малко прегре6ения Embarassed,поне аз сега не ка4вам свалените кила.Малко ми е гузно като ям не6то забранено и после сажелявам,има голямо разнобразие на рецепти.И мен ме марзи да готвя,но например правя си Мусака от зеле с теле6ко голямо коли4ество и после го замразявам.Днеска мисля да спретна Крем карамел и палнените 4у6ки.Свиква се мила само голяма упоритост.Наистина има много моми4ета от 55 иска да стане 47,е наистина 4ироз.Тони като има6 малко кила караи 1/1.Мале голяма професорка стабнах ooooh!,извинявам се но е хубаво а споделме опит.

# 245
  • Мнения: 1 248
Леле обърнахме темата на дюканска  Confused...Дано да няма много негодуващи, ако има- извинения. Hug

Алест, Рози, прави сте за чиросите, аз да ви кажа съм доста застрашена, знам си го.  Embarassed
Чувствах се добре с 48 кг., но всички ми се караха, че съм много слаба...Затова сега най много на 50кг. и обещавам да спра. newsm78

Аз, биричка 0.0 си пия по една на ден Laughing...ама 0.0, не син алкол. Naughty Тази която е 0.0., няма нищо- почти всички показатели са и 0, така че не вярвам да има проблем- за колата може лайт.  Thinking

Аз да ви се похваля най накрая спретнах хубави курабийки Grinning, днес си закусих сладко, чак и мъжо хрупкаше снощи, а това си е подвиг. Hug
А наи вкусната ми дюканска манджа, беше супа топ4ета, без ориз и морков, разбира се. Но с пове4ко подправки в каимата (телешка), и застроика  стана супер.  chef

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 00:03 от tony_t

# 246
  • Мнения: 1 156
Е не никви експерименти пове4е. Като си знам 4е са ми ръцете в ... 6то ли се пробвам. Гаден е тоя сладки6 и това си е . Направо ми прило6а като го опитах. Сега се 4удя дали да го запокитя в ко6а или първо да се консултирам с мъжо да го пробва, той оби4а много сладко  ама хем да е много, хем да е много сладко. А и какро се опитва да отказва цигарите, сигурно 6те му хареса. то пред никотиновия глад вси4ко е възможно.

# 247
  • Spain
  • Мнения: 3 750
добър ве4ер и от мен момета Simple Smile
 направо ме изумявате с упоритостта си за диети . аз не мога - единственото от което се ли6их ( е нормани граници ) е хляба . та от там за близо месец и половина свалих 3 кг . така мисля малко по малко да свалям да видим дали ще се полу4и. Тони аз не се бях за4итала в Дюканън но много обнадеждавашо ми прозву4а това за 2-та дни , 4ак се замислих дали да не по4на и аз Simple Smile.
да ви кажа за Габи - надява се скоро да има нет . те се бяха преместили на друг провайдър , но телефоника направо рязнали линията им .сега са си поръ4али наново и си остават пак с телефоника май.така 4е понеделник , вторник наи вероятно ще се вклю4и . каза 4е много и липсва форума и ви праща поздрави Simple Smile
НАтя и на моя мъж така секретарката се направила на ударенеа и казала,  4е не знае за нищо такова , но и номината му е същата
(тоест удръжката е същата  ). но шефа им не е от тези, които дават така лесно пари и не вярвам да ги види . всъщност изобщо не е помислено това , направено е шефовете да си спестят по 400 евро , не за обикновения работник. незнам дали е писано преди това , не видях - този месец приспадат от  удръжките на вси4ки работници по 200 евро - като тези които имат удръжки по - малко от 200 е цялата сума , а на останалите -200евро . останалите 200 евро ще се разпредялят в останалите до декември месеци . незнам какво става с тези ,които не са им направени тези удръжки - дали агенция трибутария ще им ги върне после ?
толкова от мен за днес моми4ета
 ще се приготвям за утре лека ве4ер

# 248
  • Мнения: 1 446
Аз си поръчвам пловдивско кръчмарско настроение да донесеш. newsm62 И ти ли си от там,майна?! newsm03 Да не се познаваме или ще имаме повод да се запознаем. Flutter
Не се познаваме, ама това е втора или трета тема, в която аз питам... ти ми отговаряш...

# 249
  • Мнения: 329
Аз си поръчвам пловдивско кръчмарско настроение да донесеш. newsm62 И ти ли си от там,майна?! newsm03 Да не се познаваме или ще имаме повод да се запознаем. Flutter
Не се познаваме, ама това е втора или трета тема, в която аз питам... ти ми отговаряш...

 Innocent Аз ако мога да помогна - помагам.Hug Успя ли да се спреш на някоя стая?

# 250
  • Мнения: 1 818
Здравейте,мили ми приятелки ! Тук съм вече  Hug ...много ми липсвахте...утре ще ви пиша повече ...а колко имам да четаааа....

Прегръщам ви силно и ви целувам ... и да знаете,че много ви обичам !
   bouquet

# 251
  • Мнения: 1 156
Хей, Габи,  ти се завърна.
Хайде ска4ай отново 4е много липсва6.
Лека но6т на вси4ки мацки

# 252
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ето ме и мен Laughing,имах проблеми с компИУтара и няколко дни бях аут Laughing.Та днес отидох да си купя кабел за компиУтара и направо си купи нов  Mr. Green,Голям кеф Joy,само дето трябва да го плаЩам пове4е от година Mr. Green.

Та да ви кажа Laughing,ве4е 3 дни сьм на диета,открих ,4е Трина_та няма граса и сега сьм я нападнала.Нали няма проблем?

# 253
  • Мнения: 126
Привет на всички от Испания. Аз за първи път се включвам в тоси форум. От 9 месеца съм в Испания и се случи така , че ще ставам майка точно тук. Има ли други като мен, които очакват бебета около коледа?

# 254
  • Мнения: 126
Принет на всички.От 9 месеца съм в Испания и очаквам бебе през декември. Имали и други като мен, които да чакат такъв коледен подарък?

Общи условия

Активация на акаунт