Слънчев бряг празен, търговци в паника

  • 10 824
  • 167
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 430
AХххаххаххаааахаааа, ще конкОрираме Филипините и Тайланд, Сел, изби рибата. Joy
По темата-Слънчев бряг не ме касае и никога не ми е бил дестинация. Отивам на ПОЧИВКА, а не на дискотека и РАЗПИВКА. Имаме си нашето почти диво местенце и си ни е добре там.
Laughingа ще ми споделиш ли къде е това местенце Laughingобещавам на никого да не казвам,и да не се засичаме там,ще си направим график Peace

# 61
  • Мнения: 71
Вижте сега, единственият начин да се спаси положението е държавата да започне да развива секстуризма и да рекламира България като секс дестинация! ...Просто условията са перфектни за секстуризъм. Остава само държавата да регламентира бизнеса, да разреши леката дрога. ...

Че те хората вече са го свършили вместо нас.
каква реклама само...

# 62
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
AХххаххаххаааахаааа, ще конкОрираме Филипините и Тайланд, Сел, изби рибата. Joy
По темата-Слънчев бряг не ме касае и никога не ми е бил дестинация. Отивам на ПОЧИВКА, а не на дискотека и РАЗПИВКА. Имаме си нашето почти диво местенце и си ни е добре там.
Laughingа ще ми споделиш ли къде е това местенце Laughingобещавам на никого да не казвам,и да не се засичаме там,ще си направим график Peace
.....а нЕма нужда  Wink  да го окапезЯт и застроят като Иракли и други подобни местенца  Confused

# 63
  • Мнения: 3 576
Само ще кажа, че развалиха хубавия курорт.
Някога там бяха най-хубавите плажове в БГ и за мен беше най-доброто място за почивка (преди 5-6г).
Сега минавам транзит през Слънчев бряг, само цъкам и се възмущавам, по-зле е от Люлин.... до плажа нямам и желание да ходя да видя на какво са го направили, чух че имало толкова много народ, че шезлонгите били и във водата...

# 64
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Nadia79  Wink не "обиждай" Люлин  Wink
на мен Сл.бр. по скоро на кв. Лозенец ми прилича  Laughing

# 65
  • Мнения: 274
Е защо да не конкурираме Тайланд....Sunny Bitch e  на един х.й място (ако е моя няма и толкова) от всички евро столици....Хваща си Ханс лоукоста и след 2 часа чука най-яките пички в цяла европа.....Тва е. Едва ли ще задминем Тайланд, но и за нас ще има бизнес и то много . МНОГО. МНОГО! СЕКС 24/7! Има и доста европейци, които не могат да си позволят скъп самолетен билет до тайланд. за парите, които ще дадат само за билет до там, тук ще изчукат половин Созопол, а могат да се смъкнат от братислава примерно и на стоп. Нали? За кво говорим....
Simple Smile
Аз знам , че и в момента има секс по морето...няма как да е - където има туризъм има и секс услуги. Въпроса е това да стане държавна политика, да се стимулира и най-вече контролира. Ферщеен?
Положението е много сериозно! Simple Smile


ПП Дессс - взе ми го от устата Simple Smile На мен на Манастирски ливади ми прилича Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 576
Извинете  Mr. Green

Верно прилича повече на Лозенец, но избягвам да ходя в тази пренаселена, нагъчкана и псевдо елитна част на Сф и нямаше как да се сетя.  Wink

# 67
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
.....да ама в Тайланд дамите  Sunglasses се водят тъй се  каже екзотични  Laughing
Ние каква "екзотика" да им предложим ...на туРистите де  Sunglasses
Селинджър Wink


п.п.темата май се поизкриви ..ама неЙ се  Whistling

# 68
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Никога повече  почивка по нашето черноморие!След като видях турските, румънските , тайландските и всякакви други курорти, нашите бетонни жунгли са за заточение, а не за почивка! Ще стане като в Испания,  където в момента  бутат бетонните чудовища, за да си освободят плажовете!! PeaceТайланд трудно ще я конкурираме-най-вече с момичета, хеле пък с тайландските масажи сме Sick

# 69
  • София
  • Мнения: 2 430
Извинете  Mr. Green

Верно прилича повече на Лозенец, но избягвам да ходя в тази пренаселена, нагъчкана и псевдо елитна част на Сф и нямаше как да се сетя.  Wink

Споко,то почти всички квартали на Сф заприличаха на "Сънито",така че може би е права една форумка дето пише,че само софиянци ще ходят там LaughingМи така е ,ние сме станали вълча порода Laughing

# 70
  • Мнения: 3 576
Моля не обиждайте софиянци, засягам се лично.   Crossing Arms

Освен това не познавам хора да са били близките 1-2 години там, повечето се ориентираха към чужбина.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 623
И ние другата година ще сме в Турция  Hug
Предпочитам да си дам парите на някой, на
който му пука за моето пребиваване и почивка
отколкото на самозабравилите се български
печалбари, които наред с всичко, всячески се
мъчат да ти скапят почивката !  Naughty

# 72
  • Мнения: 7 474
Пълно си е в СЛ. бряг, но с прошляци-чужденци, които нищо не купуват и
не се хранят по заведенията  Wink Както един от търговците вика-българите и руснаците са им най-добрите клиенти.

# 73
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А какво има толкова за купуване на Сл. бряг?
Защото моето наблюдение е, че там се продават само парцали и боклуци на цени, достойни за Ню Йорк и Париж.
Даже и сувенирите са ни боклук, внесен от Китай и Турция, който ние представяме за български Sick

Аз няма да дам 7 лв. за шезлонг и 7 лв. за чадър. За мен това са ненормални цени. Stop
В това отношение напълно съм солидарна с чуждите туристи.

# 74
  • Мнения: 1 165
Нормално е да секне потока от чужденци по нашето черноморие. Големит турооператски фирми рекламират няколко години определена дестинация, в следващите друга. Когато турооператирет са насочат другаде, резултатъ е ясен.
Но, и на повечето българи не им харесва идеята да прекарат почивката  си сред бетонни здания, без грам зелинина и пр.. Прави ми впечатление,че все повече българи избират да прекарат лятната си отпуска извън България. Разбираемо е.

Общи условия

Активация на акаунт