Лято идва вече със усмивка го посреща НоEмВрИйСкОто човече

  • 10 648
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 614
Добър вечер!

Сладурче, верно слънчасах аз днес. Ние не седяхме много, ама после ми се наложи да излизам още два пъти в най-голямата жега. Васето и то така прегря, че после спа 3 часа. Поне за малко се бухнахме в наште Хали на климатик, направих един хубав пазар, поохладихме се, а Василия не пропускаше да обира всичко, което докопа по рафтовете и после събирах от земята. Днес за пръв път купих 2 пюрета на Ганчев - май кайсия и морков бяха, че да имам нещо плодово под ръка. Още не сме ги пробвали. Големият пазар ще е в петък обаче - ще се зареждаме за месец напред с памперси, кърпички, пюрета, мляко, каши, сухари и каквото се сетите  ooooh! Отделно от това ще товарим люлка /ич не е малка/, проходилка, количка, де що има дрехи, играчки и прочие. И накрая Василия в кошницата за пътуване и кучето  Mr. Green Моя багаж въобще не го споменавам  ooooh! Напраауууу....не знам как ще стане тая работа. Иначе сме с комби де, та затова съм малко по-спокойна.

Утре трябваше да ходя в тв-то, но го отложих за петък, защото ще имам гости от Търново  Mr. Green Ми тъй де, няма да се излагаме пред чужденците  Joy Цяла Дита на крака ни идва тука. Разбрахме се с нея към 12.30 да се видим, аз ще я упътя. Само остава да уточним къде ще е точно срещата, но като стане ясно, аз ще кажа и на другите. Аз нямам против и в Св.Петър и Павел да се замъкнем, че там е хладинка. Та така.
 
Много ми е жегаво и не ми идва музата за писане хич....Още малко и мисля да полягвам.

Лека вечер и лека нощ на всички!

# 31
  • София
  • Мнения: 63
Охоо, тъмно стана докато се включа  newsm47

Днес изкарахме навън от 9сутринта до 8 и съм почерняла точно върху петната  Laughing,ама голяма жега  Crazy.Видяхме гледачката на Медхен, ама тя не даде да я поразпитаме тайно и да и направим псохологически портрет  Mr. Green/на жената, не на Медхен  Blush/

Дита, чакаме теее  Hug и гледай само какъв късмет-на една спирка сме от МОЛ-а  Wink.Ако не сте със Симоната, взимай много снимки, че ще те връщаме, ако си ги забравила  smile3534

Дес, виж това :
http://pochivka.bg/o-3664-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D … D1%80%D0%B5%D1%86
колко странно излезе тая страничка, дано се отвори  newsm78.Цената на бунгало с две стаи и самостоятелен сан.възел е 34 лв, ама има място да вземете и една баба да помага  Wink.Сестра ми сега е там, може да питам дали е доволна.Обясняваше, че е на страхотна цена и за деца става   bouquet

Ели, Александър се стряска от камара неща и хора /аз само питам педито да не е признак на рахит  Embarassed Embarassed/.Даже няколко пъти се буди нощем със страшни писъци и не може да се успокои, сякаш не знае къде е и кои сме, това ми е страшничко, какво толкова се впечатлява  тая душичка, че да сънува страхотии  Heart Eyes Heart Eyes

Галакси, честит аватар  Peace.Хубавичък е, ама оная с цветето беше по-хубава  Hug

Роска, еми комплексирам си се  Embarassed .Само че не си ме разбрала правилно, щото слаба се харесвам и много "ставам"  newsm03, ама сега съм като симпатична леличка и затова само мрънкам.Искам да съм като преди и ще стана, де, ама по-бавно, отколкото очаквах  Wink

Сладурка, абе скоро ми се струва тая хепатитна  newsm78.Ние сложихме в четвъртък последния Пентаксим и хепатитната ще е след месец /даже педито е отпуска и се разбираха със сестрата тя да се оправя/.

Мими, като не чуваш, че ми е домъчняло за теб, доведи да си видим Боянчо    love001

Ама никакви ви няма  smile3506
Айде, ще ви проверявам след малко, дано сте се пораздвижили  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 528
Уффф, бе, нямаше да пиша, че съм се килнала от болка на една страна, ама, Таш, много добре си те разбирам даже  Hug Отдааавна съм разбрала, че ти е мъчно за трупнатите килограми  Peace То е видимо, че си била, но и сега СИ  Naughty красива  Heart Eyes Надявам се, че не съм те обидила по някакъв начин  ooooh! Аз наистина много те харесвам. Все пак не съм те виждала как си изглеждала преди  Peace Явно си била невероятна  Heart Eyes , за да смяташ, че сега просто изглеждаш като "симпатична леличка"  Crazy Божеее, престанете , бе ! Знаете ли колко комплекси възродихте отново у мен  Crazy  ooooh!

Айде, лека  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 63
Уффф, бе, нямаше да пиша, че съм се килнала от болка на една страна,

ааа, килнала си се чак, няма ли някой тир за разтоварване  smile3516-то затова всички ти се карат, ама кой да слуша  Hug lovekiss
Не си ме обидила, как, та ти само ми казваш колко съм хубава  Joy, айде стига сме ги коментирали тия килограми, че мислеха да си тръгват  smile3534

Мерги, само притича през форума и пак изчезна  smile3516

# 34
  • Мнения: 160
Пфуууу,най-накрая успях да кача клипа  ooooh! Във vbox-а чаках един ден някой да благоволи да го обработи,но  Naughty Та се наложи да си правя регистрация и тук.Айде,учете се как се яде ябълка  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=_xYTt6n59TU

# 35
  • Мнения: 804
По дяволите, момичета някои знае ли какво става в София? Бойко Борисов сега каза да си затворим прозорците докато се установи какво е гръмнало..  Confused #Crazy

# 36
  • Мнения: 728
                                                       Добро утро!

Едвам ви изчетох,нямах намерение да пиша,че ми е едно недоспало и още от сега ми е жегаво ,но след като изгледах клипчето,което Мерги е пуснала,няма как да не се разпиша.

Мерги,много се смях,Габото успя да ме развесели,чудесна е!
Дес,благодаря за темичката и за включването ти,ама и вие едни весело-ревливо-оакани дни си имате!
Весето,добре сте си дошли!
Жу,хубавко си прекарвате викаш!Наслаждавай се на почивката!
Сладурка,ние след третия Пентаксим изчакахме 1месец и тогава сложихме хепатитната,педиатърката ни беше казала,че може и по-рано,но за мое спокойствие се съгласи с моя вариант.
Ели,Ангел се стряска не от хора или от предмети ,а от звуци(аларма на кола,сутрин в 6,00ч.от шума на боклукчийките)
Галакси,с нов аватар си,но другият някак по ти прилягаше,или скоро ще ни изненадаш със снимка от СЪБИТИЕТО!!!!
Роси,хич не се килвай,а започвай лечение!
Цеце,това на Ганчев от кайсиите и мъжът ми го купи веднъж,но Ангел получи киселини от него,но виж ябълка+праскова на Ганчев много му харесва.

Имаше и още неща за писане,но нещо съм отнесена,а и жегата ми идва в повече ,а  е само 7,30ч.
                                                                    Хубав ден!
Докато публикувам и медхен се включва,какво става,какви са тези работи?

# 37
  • София
  • Мнения: 165
Добро утро! Първо по въпроса...
Мощни експлозии събудиха София
03 юли 2008 / News.dir.bg
Около 6.30 часа тази сутрин столицата бе разтърсена от мощни експлозии. Взривовете продължиха с по-малка интензивност и след 07.00 часа.
Експлозиите са станали на полигон за обезвреждане на заряди в Челопечене, съобщи БТА, като се позова на МВР. Поделениетo между Чепинци и Челопеч и е пред закриване, но складовете със снаряди още функционират, каза пред БНР началникът на Генщаба на БА ген. Златан Стойков.
Екипи на Гражданска защита се насочиха към квартал "Кремиковци" заради многобройни обаждания на граждани, обезпокоени от поредица взривове, чути тази сутрин. Това съобщи оперативният дежурен от Гражданска защита, цитиран от БТА. Той добави, че са постъпили сигнали и от квартал "Орландовци".
Взривове са били чути и в района на Цариградско шосе и квартал "Гоце Делчев". Граждани продължават да звънят на горещите телефони на Гражданска защита, допълни оперативният дежурен. Свидетели съобщават за изпочупеви прозорци на сгради в североизточните столични квартали.
Председателят на федерация "Металурзи" към КТ "Подкрепа" Людмил Павлов каза, че е говорил с ръководството на завод "Кремиковци" и че взрив в комбината няма. Той прогнозира, че вероятно източникът е към летището.


Аз съм толкова гроги, че не съм ги чула  Embarassed

и сега по едно виртуално нетоксично кафенце

# 38
  • Мнения: 804
Военните сега казаха, че обгазяване няма. НО кмета, който е на мястото каза, че на него дима му се отразява много зле и ще евакуира хората от района.  ooooh!

# 39
  • Мнения: 37
Добро утро, незнам колко е добро след като отново се случват някакви ненормални неща в 21-ви Век (взривове и необезопасени складове със снаряди, къде им е акъла на тези хота бе? Смотаняци, в жилищна зона, където има хора се складира това- чудесно  Whistling, идейно дори и  сякаш никой никога не  е подозирал, че ще се стигне до тук....., Еми стигна се драги зрители.

 Мили майки от София , ужасно ви съчуствам и се притеснявам за вас и дечицата, наистина опитайте да не излизате много днес, знае ли се какво се носи във въздуха, да не се окаже,че скоро се е изпуснала радиацията, за която споменахте преди ден-два и сега пък това!  Crossing Arms ooooh! Слагайте, ако усетите лош мирис и вкус в устата - мокра кърпа и затваряйте прозорци.Хората са с разрушени къщи и уплашени от случващото се, дано се разминат само с това и те и цялата страна!

Изобщо нямам настроение вече, и без това малко спах, че Ники само се пробуждаше, изправя се нон стоп на крака и стои така, не сяда - ще кача сега и малко негови снимки от сутринта и снощи.

чао от мен,не мога да ви пожелая - спокоен ден, защото не вярвам някой да не мисли само за това..?

# 40
  • Мнения: 3 418
И аз гледам Коритаров лайв и се чудя на това безхаберие-как никой не обясни адекватно на хората какво да правят бе?!? Да ги евакуират? Какво става бе,хората се чувстват зле?А иначе сме страна-членка на ЕС-какво европейско има изобщо тука ooooh! Да не говорим,че и радиация е изтекла,ама нали маниера от соц.времето още си стои-да не се паникьосва тълпата..
Абе нещо ми е напушило днеска и нямам кеф,още поече,че снощи детенце спа супер,ама аз не,че имах някаква аритмия и съм заспала сутринта Tired
Ивче иначе мисля е добре,ама ми се вижда топла,измерих Т-37.2,това не е притеснително,нали?
П>П-Мерги изгледах клипчето,но нямаше звук newsm78 Сладкото Габо има страхотни бузки! Намерила детето леснината да си хапне ябълка Heart Eyes,щом и харесва така ще взема и на Ивче да дам да си посмуче Crazy

# 41
  • София
  • Мнения: 614
Здравейте.

Ние тука още чуваме гърмежите  Shocked Кой знае кога ще се доизгърмят тия боеприпаси. Аз като една агенция да кажа /нали съм информирана...../, че наистина няма опасност за въздуха и тия вещества, които се отделят, не са отровни, няма и радиация със сигурност. ОБАЧЕ най-големият склад още не е гръмнал и големият взрив май тепърва предстои Confused Тъй че, мамите в София най-добре да затворят прозорците и да пуснат щорите, за да не се уплашат дечицата....

Чудя се сега какво да правим с нашето излизане, все пак май е по-добре да си останем в къщи, докато не се разбере какво и що....

# 42
  • Мнения: 804
Цеце, и аз мисля да си постоим днес вкъщи.. Благодаря, че споделяш с нас актуална информация  Hug
Писна ми тези дни да се треса постояно от притеснения за това какво се случва в тази безумна, бананова република.

# 43
  • Мнения: 37
Цеце и аз искам да ти благодарЯ за информацията!Щом е от сигурен източник дано не е опасно за всички вас.
Дита - тръгна ли?

Момичета ошашавих се с този нов стайлинг на сайта"снимка.бг", създадох нов Албум- Юлски!
Оправяйте се сега вие с разглеждането....  hahaha hahaha hahaha

# 44
  • София
  • Мнения: 614
Дита ми се обади току-що, че на с.Български Извор са направили обратен завой и се връщат към Търново....Шефката на мъжа  й се обадила, че по-добре да се връщат и да не идват в София заради обстановката. Еми.....не било писано сега  Confused Дано всичко да завърши благополучно и да няма за какво да се притесняваме.

Ние ще сме в къщи днес, Сончето все пак е излязла, защото има и други задачи, и към 10 ще звънне да се разберем дали ще се видим за малко.

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 13:02 от Цецето

Общи условия

Активация на акаунт