Спешна нужда от съвет

  • 1 967
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Това вече може да е по-сериозно...  Rolling Eyes  Най-добре да не чака, а да й направят секциото по-рано... Вече е в деветия месец, тъй че бебето е доносено... Да се обади на лекаря си, да я прегледа пак и да й правят секцио, има вероятност водите й съвсем да са намалели и да я боли, когато бебето се движи... Не мисля, че подобно положение е добре, както за нея, така и за бебето й...

# 16
  • Мнения: 396
Живеем на Родос . Тук има едно друго - Пре пар, но е с още по-гадно влияние. Пих го в началото пак против болки. Затова съм съгласна. Тя сега не взема нищо, почива и чака търпеливо.

А по повод темата - как може да се промени заглавието? То само няма да може , но как мога да го променя?

# 17
  • Мнения: 2 960
Мисля,че колкото по-малко остава до раждането,толкова околоплодните води стават по-малко,защото бебето расте.Може би няма място за притеснение, щом и лекаря е казал така.

 Peace

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Леко раждане от мен и само почивка до тогава Naughty
 Hug

# 19
  • Мнения: 396
Да съобщя, че бебето се роди живо и здраво ч/з секцио на 15.07 сутринта./ Точно след земетресението, ако сте чули -преживяхме земетресение от 6,3 по Рихтер/ Роди се 2900 и всичко енаред и с двамата.
Вече се кърмят! Казали и че имала само няколко капки вода и би било невъзможно да се чака повече или да стане раждане по естествен път!
Всичко е добре когато завършва добре!

# 20
  • Мнения: 931
Честито да са живи и здрави ,а какво е бебето .
Само хубави моменти от тук нататък  Hug

# 21
  • Мнения: 336
Честито! Само да споделя за всички, които ще прочетат темата след мен, че намалелите околоплодни води не винаги са проблем. Казвам го от личен опит  Peace.

# 22
  • Мнения: 384
Честито! Моито околоплодни води също бяха намалели и се възстановиха напълно след приема на някакво лекарство, не помня вече как се казваше. Преносих пет дни, така че наистина мога да кажа, че това не е задължителен критерий за скорошно раждане.

# 23
  • Мнения: 9 973
  bouquetбраво и от мен

# 24
  • Мнения: 4 784
Предай поздравите ми на приятелката ти! Да са живи и здрави!   bouquet

# 25
  • Мнения: 396
Ще предам на майчето поздрави! Благодаря ви! Утре ги изписват!
 Момичета , тъй като темата не съдържа кой знае каква информация и още повече ЗАГЛАВИЕТО НЕ Е ПОДХОДЯЩО ФОРМУЛИРАНО  искам да помоля да я заключат. Ако има нужда ще отворя нова тема със заглавие, от което става ясно за какво иде реч!

Общи условия

Активация на акаунт