Космите при мъжете

  • 37 060
  • 196
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 708
А до каква степен според вас трябва да се епилират мъжете, къде можете да "преживеете" космите? Гърди, интимни части, крака, ръце....?

# 16
  • София
  • Мнения: 5 720
Ръце,крака може да не е задължително! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 459
А до каква степен според вас трябва да се епилират мъжете, къде можете да "преживеете" космите? Гърди, интимни части, крака, ръце....?

Интимни части и под мишниците задължително, другото съм склонна да го преживея  Grinning

# 18
  • Мнения: 604
Определено предпочитам обезкосмени мъже Peace!
По- хигиенично и по- секси,поне за мен·
И ми е супер странно, че скоро видях моя позната
с окосмени подмишници newsm78·Грозна гледка,
и ако бяхме по -близки бих и дала приятелски съвет·

# 19
  • Мнения: 936
Според мен мишниците и интимните части задължително трябва да са епилирани.
А за жените - скоро видях моя позната, млада жена, с огромни девствени косми под мишниците.  Мислех, че вече няма подобни гледки. Да, ама не.

# 20
  • Мнения: 27 524
Винаги съм си падала по космати.  Peace Голите охлюви не са ми мъжествени и това си е. Буги Барабата е идеален за мен  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 725
Днес се загледах в един младеж: по шорти, джапанки и гладко обезкосмени крака. Удивително противна гледка. От кръста нагоре- мъж, от кръста надолу-жена, по-мускулеста, ама...жена Sick.
Мъже, обезкосмявайте се, ама с мярка! Laughing

# 22
  • Мнения: 3 423
Винаги съм си падала по космати.  Peace Голите охлюви не са ми мъжествени и това си е. Буги Барабата е идеален за мен  Laughing

Блонди, смятам, че можем да бъдем приятелки.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Има ли за вас значение депилацията при мъжете? - Има.
Как предпочитате -гладки, по-натурални (тук не говоря за много тежки случаи) или за вас е без значение? - Гладки.
Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми? - Може, особено ако са по гърба.
И според вас вярна ли е теорията че младите момичета предпочитат обезкосмени мъже, а по-зрелите жени- напротив? - Зрелите жени не знам какво предпочитат. Аз предпочитам обезкосмени.

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Винаги съм си падала по космати.  Peace Голите охлюви не са ми мъжествени и това си е. Буги Барабата е идеален за мен  Laughing
чак пък Буги Барабата ми идва вповече. и той самият и космите му, особено веждите. Shocked

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Винаги съм си падала по космати.  Peace Голите охлюви не са ми мъжествени и това си е. Буги Барабата е идеален за мен  Laughing
чак пък Буги Барабата ми идва вповече. и той самият и космите му, особено веждите. Shocked

Стига, бе  Stop Мен направо ме е страх от него.

# 26
  • Мнения: 2 799
Бръснати - интимни части и помишници.
С нисък гребен на машинка - гърди и брада.
Краката може и да ги пропусне. Ама онзи ден си Veet-на ръцете. И гле'й сега как боде.

# 27
  • Мнения: 957
По обезкосмени от мен не харесвам... Определено зависи и количеството..но ако са от нормалните.. може интимните части да са подстригани..тоест не до дупка.. и мишници..и като се замисля.. ако има излишни косъмчета по зърната също..трябва да се обезкосмят...  Laughing
Даже ме отвращават такива без косми по ръцете....

# 28
  • Мнения: 1 925
А до каква степен според вас трябва да се епилират мъжете, къде можете да "преживеете" космите? Гърди, интимни части, крака, ръце....?

Задължително : интимни части, мишници, гърди ( те може да имат лекинко наболи косми ), гръб. Ръцете и краката може и да са с косми.  Peace

# 29
  • Мнения: 212
Като гледам какви са изискванията на повечето от вас и ако всички мъже ги спазваме тия изисквания за епилация почти навсякъде тежко ви и горко. От мъже в козметичните салони няма да можете да се разминете. Мъжете като се съберат да гледат мач например няма да коментират мача а ще се питат "Ти ходили да се епилираш. Къде е най-добрата козметичка. Колко струва епилация на гръб, мишници, и т.н." Това ли искате да чувате и виждате от мъжете си - как си говорят за козметички и как киснат в козметични салони почти колкото вас...Ужас...

Общи условия

Активация на акаунт