Въртенето на обръч.

  • 32 362
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 448
Брей, това на напълването на обръча не ми беше хрумвало.
А дървени наистина не съм виждала да продават.

# 76
  • Мнения: 2 069
май ще сменям варта с ориз  Mr. Green
e не го на пълних с ориз а с боб  Wink
и действааа  Laughing

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз се замислям вече да си купя един обръч Wink

# 78
  • Мнения: 1 447
Сега остана само да започнем и да ги въртим всеки ден и после всяка да сподели има ли ефект.

# 79
  • Мнения: 29
Започвам от днес и обещавам да докладвам редовно  Crazy

# 80
  • Мнения: 4 770
май ще сменям варта с ориз  Mr. Green
e не го на пълних с ориз а с боб  Wink
и действааа  Laughing
  Знам. Прочетох в една друга тема...  Hug
 
  П.П. Аз обаче няма да мога да отчитам постижения тук, защото от 16-ти натам няма да мога да влизам редовно във форума.  Cry Но пък ще мога да въртя!   Flutter

# 81
  • Мнения: 2 069
Цитат
Но пък ще мога да въртя!

добре ще направиш
успех   bouquet

# 82
  • Мнения: 4 770

   Благодаря! И на теб!  Hug  Но при теб успехите са си много големи и без моите пожелания, браво!  Mr. Green   bowuu

# 83
  • Мнения: 29
Аз вече започнах сериозно  bowuu . До вчера го въртях лек. Снощи го напълних с ориз. Днес за първи път го въртях тежък. Кокалите ми са чисто червени сигурно ще посинеят  Crazy .Ама както са казали хората "красотата изисква жертви"  Crazy. Някоя и друга синка ще ги преживея  Wink.15 минути го въртях.Всеки ден ще увеличавам.
 
А първите опити бяха неуспешни падаше и се зачудих дали ще успея изобщо да въртя, ама след няколко опита си припомних.

Чудя се не мога да си спомня само на талията ли го въртяхме обръча като деца?   newsm78 В смисъл него ли сваляхме и качвахме по време на въртенето по тялото? Не съм сигурна.Иска ми се ако е възможно това да овладея въртенето и по бедрата ама да видим. Peace

http://www.youtube.com/watch?v=w_bRiJkYeAw&feature=related

Да може вижте как го върти по цялото тяло ей така искам да се науча!

Мерси за готината идея  Hug

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 13:21 от ekaterinast

# 84
Хей мами споделете хайде свалихте ли сантиметри от талията с въртенето на обръча. Защото и на мен ми се иска да пробвам Похвалете се

# 85
  • Мнения: 29
Аз това си мислех да си премеря обиколката преди това за да направя сравнение, но не съм още, защото нямам сантиметър, но днес ще си взема и ще меря да видя ефекта.
Макар че аз за отслабване нямам само искам малко да се стегна, така че незнам при мен дали ще има разлика. Thinking

# 86
  • Мнения: 186
аз празен не мога да го въртя 
а като е пълен ми прави синки.....

    Напълни го наполовина!   bouquet
Не става! Разхожда се пълнежа вътре и става още по-труден за въртене!

# 87
  • Мнения: 4 770
  
   
       Тогава ползвай по-лек пълнеж. Ориз или боб няма ли да стане, пробва ли?  Wink

# 88
  • Мнения: 126
И аз се присъединявам към вас. От утре ще започна да го въртя без пълнеж докато пак се науча да го въртя, а в последствие ще го напълня. А и се притеснявам да не ме боли кръста, ако от началото е тежък, че и без това си имам болежки там...
Преди можех с часове да си въртя, но скоро пробвах... провал...
Така, че пак отначало... Grinning
Успех на всички! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт