Режимът на д-р Ори Хофмеклер 3

  • 15 793
  • 343
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 804
добро утро и от мен
Аелис благодаря за кафето,в типи4ни за тукашния край стил,с жасмин
lenny_pld благодаря и на теб за разясненията

и да се самоизкажа,снощи след ве4еря ни дойдоха гости,та се наложи да хапна малко с тях -пе4ено пиле/без кожата/ Embarassed Embarassed Embarassed
ина4е у нас рядко се пържи-имам хиатална херния и  ми предписаха същия хранителен режим като за язва

# 46
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета   bouquet
Ето ме и мен много почерняла и кльоп в новата тема Simple Smile
Нямам време да изчета всичко.
Изкарахме си страхотно.
И най-важното там имаше какво ли не за ядене и моето лакомо око (да не кажа друго Joy) си опитваше много. И не съм напълняла, играх там и аеробика и фитнес имаше и каквото беше го пробвах
Е за сега това е от мен и от днес съм сериозно пак на диетата
До после bye

# 47
  • София
  • Мнения: 194
Здравейте и от мен!
Приятна и лека работна седмица на всички  bouquet
Чета ви редовно, и така и аз се мотивирам. след 3-те кг не съм свалила нищо , но пък и не съм особено стриктна. Обаче мисля да започна да ходя вечер на водна аеробика   sport027... има ли желаещи за компания. На фитнес ходих преди година - не е за мен, успях да тренирам само 5-6 пъти и го зарязах. така си ми изгоря картата Embarassed

Напоследък всички говорят за този масаж с мед... Лени ти лично пробвала ли си го, има ли резултат?

Аелис, благодаря за кафето. аз сутринта пих едно в къщи и сега ме подсети да си взема още едно.

Jerry F къде беше на почивка, аз моята малко съм я отложила за септември... но много ми се почива вече.

Това е от мен за сега, отивам за кафе и после ще видим какви плодове да си взема.

Хайде чао и много - - - - - минусчета!

# 48
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Не съм правила лично този антицелулитен масаж с мед Wink, но ми се видя интересен  Thinking и копирах линка  Peace

# 49
  • Мнения: 487
Здравейте момичета,за сега съм на пъпеш,а за аницелулитния масаж с мед,много ме заинтригува,но немога да си представя да си го правя сама,всичко ще оклепя,все си мисля че трябва специалист за тази работа.Аз малко късно се включих но благодаря за кафенцито,от сутринта съм напред назад и чак сега седнах,купихме на малката кошарка за морето че от голямо легло ще падне.За сега това от мен лек ден на всички   bouquet

# 50
  • Мнения: 4 406
Ето ме и мен пак  bouquet
Нещо тази почивка не ми се отрази добре, корема ми протестира за ядене на обяд newsm45 (нали там свикна по три пъти да яде)  и ударих един таратор.
little stranger бяхме в Клуб Фестивал 4* в Кушадасъ.
Хотелчето е хубаво с два басейна. Но мисля, че имаше какво още да се желае за четири звезден хотел. Чистотата беше на абсолютно ниво. Много е зелено и най-вече беше двора или както се води е огромно - тенис, баскетбол, фитнес, барове имаше и детски кът, но не бяхме с дете и не знам как е. За яденето няма да коментирам, че не знам какво нямаше на шведските маси, може би само за плодовете - имаше само 5 вида.
Сега се боря с качването на снимките - нещо от snimka.bg не ми ги качва

# 51
  • Мнения: 560
Привет момичета!  bouquet
Гледам много сте изписали!
Честито на всички,които са свалили кг.!
Мога да се похваля и аз с -1кг.  Blush
За сега съм стриктна,дано да продължа така и за напред. Praynig
Обяда е сервиран.    chef Моля,заповядайте!  bowuu

Да ви е сладко!    Hug
Приятен ден от мен!    bouquet

# 52
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет  newsm03!

Много работа, не мога да стигна до компютъра Weary. Сядам да прочета набързо какво сте писали book.

lenny_pld , добре звучи написаното от теб за книжката, но така както го разбирам не може да се хапва нищо готвено Weary. Как стои въпроса с меда, ядките? И сладкишите ще са забранени, там въглехидрати и мазнини се комбинират smile3506.Иначе ми изглежда по-опростено от разделното хранене, там по - сложно ми се вижда, но пък може да се хапва грис-халва например Joy.

буболечка, колко време ще отсъства мъжа ти?

mozila, радвам се, че кафето ми ти е харесало Joy.

dtti , въпреки гостите си била режимна -печеното  пиле си е съвсем режимна храна newsm10.

Jerry F, много се радвам, че сте си прекарали добре в Турция. Дано успееш да качиш снимките, за да видим хотела - така както го описваш ще е много хубав smile3521. А колкото до глада през деня - ако искаш хапвай като в адаптационния период, докато посвикнеш newsm10.


little stranger, много се радвам, че не си ни забравила  love001. Обаждай се от време на време  bouquet.Бих ти направила компания във водната аеробика, но съм доста далече от София newsm03.

Цветомира , щом сте купили кошарката, готови сте за морето  grinning039. Кога заминавате и къде?

: Didona007, честито минусче smile3501. Благодаря за обяда Hug.

Това е от мен за сега, отивам да работя newsm26. Вие си пишете, аз ще хвърлям по едно око Joy.

Ето ви един стимул за през деня newsm03:

                                     

Чао за сега hug  bouquet hug.

# 53
  • Мнения: 257
Мацки, привет Hug
След едноседмично отсъствие, съм пак при вас! Снощи много се изложих- изядох цял пакет обикновени бисквити, 1 шоколад и 3 вафли smile3511Направо бях като обезумяла Banghead Цяла седмица на това зеле ми дойде повечко, но днес съм 55 кг- имам да свалям още 1, но и това да задържа, ще съм доволна, че в събота съм на  grinning039
Днес съм режимна- закусих с 2 праскови, а на обяд хапнах кисело мляко със смляно ленено семе-голяма вкусотия!
Благодаря пак на Lenny за подробните обяснения!  bouquet
Довечера ще готвя миш- маш, та се чудя него за протеин ли да го броя? newsm78

Jerry, нищо не споменаваш за биричката beer3 -пийваше ли си?
Цветомира, колко ти е голяма малката? И ние ще и носим разглобяемото легло тип кошара- да ми е мирна главата.
Аелис, ти достигна ли желаните кг? Браво на теб! smile3501
Хайде до скоро!

# 54
  • Мнения: 487
Малката ми е на година и два месеца,но имам и една кака на 10г.,ще ходим на Поморие от 27.07 нямам търпение вече повече и от децата даже  Joy

# 55
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
PEPANP , добре дошла отново welcome. Миш - маша може би като протеин трябва да го броиш, той е зеленчуци и сирене newsm78. Колкото до лененото семе и аз си хапвам, но вечер - кисело мляко може да се хапва през деня, но лененото семе според мен е повече за вечерята - може би Лени трябва да се произнесе по въпроса, тя е експерт по лененото семе Heart Eyes.

Цветомира , разбирам те прекрасно - ние сме планирали нашето море от 29.07. , но и аз съм много нетърпелива - само да се оправи малката и почвам да си правя по- сериозни планове. Разликата в годините между твоите и моите момичета е почти еднаква, много е хубаво да има кака Heart Eyes.

# 56
  • Мнения: 487
Аелис така е но на каката много и се играе е неказвам че не помага но все още си е дете  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 406
И пак съм аз   bouquet
Каквото можах направих за снимките, но май не съм ги пооправила
PEPANP, специално съм снимала Ефеса в бутилка и чаша, и наливната не беше зле ама в бутилка е по-друго. Но е на гсм-ма и в сряда ще ги свалям от там
ето ги, дано излезе, ако не пишете да оправям. Има много снимки и аз май съм само на една на аеробиката
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=261179

# 58
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 190
Привет и от мен,
Здравейте момичета   bouquet
Ето ме и мен много почерняла и кльоп в новата тема Simple Smile
Нямам време да изчета всичко.
Изкарахме си страхотно.
И най-важното там имаше какво ли не за ядене и моето лакомо око (да не кажа друго Joy) си опитваше много. И не съм напълняла, Е за сега това е от мен и от днес съм сериозно пак на диетата
До после bye
и аз така, но много се разхождахме пеша - аз бях във Варна -много добре ми се отрази почивката, но сега работа.....
Ще ви изчета подробно, а иначе днес режимна!
Лека вечер!

# 59
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер newsm03!

Цветомира, и нашата кака е по цял ден навън с другите каки Joy. Но когато е вкъщи помага - на 12 г. е , понякога мие чинии, обира прах или минава с прахосмукачката.С моите дежурства ако някой не помага положението става трагично Weary. И таткото се включва, от време на време ме отмени в готвенето  chef.

Jerry F , много са красиви снимките, а ти изглеждаш много добре newsm10. Хотелът според мен си заслужава звездите newsm08.

b_ivanova Боби , аз се чудех къде се загуби, а ти на моренцето си била newsm74  grinning039.Като ни изчетеш, пиши по- подробно как прекарахте във Варна, почерняхте ли много newsm53.

Днес възнамерявам рано да си легна, че съм изтощена smile3507. Дано стане, че понякога само с намеренията си оставам.

Пожелавам ви лека нощ  sleepuu.

                         

Общи условия

Активация на акаунт