ЦВЕТЯ - 30

  • 53 873
  • 597
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Хайде и аз в новата темичка  Hug
Tedito кога си идваш? А път към Варна нямаш ли? А аз мога ли да ти поръчам нещо  Embarassed
Във вторник пътуваме.И в четвъртък заминаваме на море  Flutter.Ще ходим в Албена.До 14ти вкл.сме там.Може би на 15 ти ще преспим във Варна при едни приятели,че иначе ще ни се разсърдят  Blush.Кажи ми какво искаш,а аз ще ти кажа,дали ще мога да ти го свърша  Hug.Защото утре е последният ден в който ще мога да изляза по магазините.

Теди събирам магнити за хладилник от различни градове. Имам в колекцията си вече към 80 на брой. Ако не те затруднявам ще се радвам на още едно от града в който живеете.
Без да се чувстваш ангажирана ако нямаш време да ми купиш. Ако пък успееш да вземеш, като дойдеш ще си го платя  Peace

malinkata да не се заразиш и ти от моята болест  Mr. Green

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Приказна е !!!

# 17
  • Виена
  • Мнения: 725
Деси  Hug,няма проблем,каквото мога ще помагам  Wink.Моята за сега си върви много добре(пу,пу да не я урочасам).Дано се захване само,че мисля,че е трудничко  Rolling Eyes.След морето сме си в Севлиево до 4 ти август.Дано успеем да го измислим някак си да се видим,много ще ми е приятно  Simple Smile.
malinkata78,Орхидеята ти е просто прекрасна  Heart Eyes.Като нарисувана е.Направо ви завиждам за смелостта да гледате тези прекрасни цветя  Blush.
Tasha,казвам си честно,че направо ме хвърли в размисъл  ooooh!.Какви са тези магнити и къде мога да ги намеря ?Наистина за първи път чувам  Embarassed.

# 18
  • Мнения: 3 036
Аз по принцип не съм от много търпеливите.
За колко време стана толкова голяма и как и кога се оплита ствола на пахирата?
Аз вече я получих и взех да питам.  Rolling Eyes

# 19
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
хоп и аз тук Flutter

# 20
  • Мнения: 3 622
Теди ето така представляват http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6325220
Това е част от колекцията ми. Купуват се от магазини за сувенири. Но ако не си виждала или те затруднявам Теди не се притеснявай 

# 21
Благодаря ви момичета. И аз страшно я харесах и съм много доволна от покупката. В оранжерията бяха намалени - за 30 лв я взех. Супер, нали???   newsm47
Таша, мила, аз вече съм болна на тая тема. Бях с детето в оранжерията и не успях да попитам за някакви по-интересни и екзотични варианти, но следващия път ще го направя. Послушах съвета ти и на тази новата й купих прозрачна кашпа. Другия път ще си купя и за старата, че само в пластмасова кофичка не ми изглежда много добре.
За съжаление нямаха жълти, но ...има време. Решила съм че следващата ще е жълтурка   newsm03

# 22
  • Мнения: 3 036
Малинка,
Браво за новите придобивки.
Възхищавам се на теб и другите като Таш да гледате орхидеи.
Много са ми красиви,но не мисля че ще мога да ги гледам.
Не че не искам, а няма да мога да ги отгледам.

# 23
  • Мнения: 4 916
Иаз се включвам в новата темичка с малко снимки. Да ви се похваля с какво се сдобих днес:

http://www.flickr.com/photos/27607468@N02/2641910904/
http://www.flickr.com/photos/27607468@N02/2641902398/in/photostream/
http://www.flickr.com/photos/27607468@N02/2641903496/in/photostream/

Половин час не можах да си избера. Толкова много и толкова красиви имаше в оранжерията.

Много е красива и нежна  Hug  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 3 622
Ей Деси давай решавай се  Hug
Ако някой ден минавам през Габрово ще ти донеса орхидея и дано те зарибим и теб  Peace

Малинка толкова много видове още съм си набелязала, че направо ме хваща срам Blush
Но следващата която съм си набелязала е с такава разцветка
http://www.orchidworks2.com/default2.asp?WebsiteID=6707&Gall … 3D417811%26IF%3D1

# 25
  • Виена
  • Мнения: 725
Tasha,следващата,която си си набелязала е просто....Нямам думи да опиша тази красота  Two Hearts!Вече ми стана ясно за какъв магнит става на въпрос,а ти ако знаеш пък аз какъв си помислих  smile3538.По добре да си мълча  smile3505.Колекцията ти е супер  Peace!Само да беше ми казала малко по рано  Rolling Eyes.Такова нещо мисля,че мога да намеря в центъра,а не знам,дали ще успея да отида до там утре.Все пак,ако срещна подобен магазин,защото имам излизане,обещавам,ако има да ти взема!А ако не сега,аз ще си идвам пак,най вероятно на зима  Peace.
Деси,ами тя моята Пахира си я купих голяма.Иначе не знам на колко е години,но предполагам,че е на повечко...А за да преплиташ стъблата според мен ти трябват 4,5 издънчици  Rolling Eyes.На баба Мравка Пахирата ми се стори,че е само с 1 стебло  newsm78.А и не помня  Blush,в на кого албумчето виждах пак мъничка Пахирка много интересна,пак с 1 стебло.

# 26
  • Мнения: 265
Ей,кога успяхте да изпишете толкова много! newsm53
 

# 27
  • Мнения: 3 622
Tasha,следващата,която си си набелязала е просто....Нямам думи да опиша тази красота  Two Hearts!Вече ми стана ясно за какъв магнит става на въпрос,а ти ако знаеш пък аз какъв си помислих  smile3538.По добре да си мълча  smile3505.Колекцията ти е супер  Peace!Само да беше ми казала малко по рано  Rolling Eyes.Такова нещо мисля,че мога да намеря в центъра,а не знам,дали ще успея да отида до там утре.Все пак,ако срещна подобен магазин,защото имам излизане,обещавам,ако има да ти взема!А ако не сега,аз ще си идвам пак,най вероятно на зима  Peace.

Теди и по рано се бях сетила, но ми беше неудобно да те карам  Blush
Естествено само ако имаш възможност ми вземи Peace
А ти за какви магнити си помисли  newsm78
Кажи че ми стана интересно  Wink

# 28
Малинка толкова много видове още съм си набелязала, че направо ме хваща срам Blush
Но следващата която съм си набелязала е с такава разцветка
http://www.orchidworks2.com/default2.asp?WebsiteID=6707&Gall … 3D417811%26IF%3D1

Страхотна е!! Просто нямам думи! И си права, че те обсебват като болест.

# 29
Момичета,
А да ви питам едно въпросче и за спатифилума....не обърках се, за шефлерите. Имам две такива в една саксия. Едната е доста по-силна и расте много по-бързо от другата. Не ми се иска да ги разделям, но пък определено едната изостава. Ако отрежа до някъде по-голямата дали ще се разклони? Щото те май само направо и нагоре си растат. А ми се искаше да си ги преплитам както показахте със другото растение, много красиво изглежда.
След малко ще ги снимам да ви покажа.

Общи условия

Активация на акаунт