Батериите в банята

  • 5 255
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23
Тия дни купувах батерии за банята - на ВИДИМА ИДЕАЛ и ме предупредиха да ги чистя с вода и оцет или лимон , а от препаратите - само CIF - крем ставал newsm78 Иначе имало вероятност да увредя покритието и нямало да важи гаранцията.

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Тези Видима Идеал са нещо ново - има Идеал Стандарт и Видима, ама Видима Идеал  Thinking
Ама чак пък да не важи гаранцията  Shocked , то си е моя работа с какво ги чистя, сега ако ще им се лющи покритието от единия Циф  ooooh!

# 32
  • Мнения: 2 169
Видима Идеал не са въобще нищо ново... ooooh! Името "Видима Идеал" е съкратената форма на Идеал Стандарт – Видима. За повече инфо: Продуктите на “Идеал Стандарт – Видима” се дистрибутират в Европа, Азия и Африка под търговските марки Ideal Standard, Vidima, Armitage Shanks, Porcher, Piel, Dolomite, Sangra, Venlo. Източноевропейският регион е стратегически за “Идеал Стандарт Интернешънъл” с българските предприятия на корпорацията - “Идеал Стандарт – Видима” и “Идеал Стандарт България".

Иначе за останалото си напълно права!

# 33
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Уф  Blush , аз имам само кухненска батерия на Видима, дори не е монтирана още. За банята са някакви испански, избирани по красота Laughing , не съм се задълбочавала за търговската марка на Видима  Blush

# 34
  • Мнения: 2 169
Уф  Blush , аз имам само кухненска батерия на Видима, дори не е монтирана още. За банята са някакви испански, избирани по красота Laughing , не съм се задълбочавала за търговската марка на Видима  Blush

И аз въобще не съм им фен, както на батериите, така и на останалата санитария...

# 35
   У дома батериите  са SILVER. Много яки, здрави и по-издръжливи от скъпите и рекламираните.Мием ги само с Медикс и  за 6г нищо не им е станало.Блестят si като нови Peace Wink

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 15:39 от gerik

Общи условия

Активация на акаунт