Как изглежда банята Ви - 3

  • 65 252
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 744
yourDesire, много е хубава!  Peace
Благодаря.  Blush

# 31
  • Мнения: 157
Къде мога да поръчам в регион София Г-образен (90/90) параван без да ми "смъкнат кожата"?

# 32
  • MJF
  • Мнения: 8 588
за параван много зависи от какви материали искаш -паното обкова ,от това се определя и къде да търсиш.потърси с търсачката и ще видиш че в темите за кабини и парвани има и насоки и контакти.има такива теми в нашият дом.

# 33
# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Само си представи как се чисти такова нещо и ще го разлюбиш!  Peace

# 35
  • Мнения: 25
мдаааа....наистина  Grinning е поне мога да си помечтая някой ден да си позволя една добра помощница и няма да е проблем! Grinning

# 36
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
мдаааа....наистина  Grinning е поне мога да си помечтая някой ден да си позволя една добра помощница и няма да е проблем! Grinning
И аз за това си мечтая.....  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 25
 Grinning Нали,уф а дано да стане в тоя живот! Grinning Praynig

# 38
  • Мнения: 97
Върни се в старата тема някой беше пуснал баня направена точно с такава мивка!Ще се опитам да я намеря, но не обещавам. Може да сподели опит относно чистенето!

# 39
  • Мнения: 97
Банята е на flower. Позволявам си да пусна линка.
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243376

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Банята е на flower. Позволявам си да пусна линка.
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243376
Много е хубава, но оставам на същото мнение за чистенето!  Wink

# 41
  • Мнения: 25
 Embarassed не бях видяла,а тази я намерих случайно в един сайт  Peace

# 42
  • Мнения: 97
t_ilieva принципно и аз съм на същото мнение за чистенето на каквито и да било прозрачни стъклени мивки. Голяма битка беше с мъжо докато го убедя да не си взимаме стъклена мивка. Но успях!!!
elfche надявам се че съм помогнала. Може пък да се почиства лесно или да има някакъв трик. Знае ли човек! newsm78

# 43
  • Мнения: 157
Някой поставял ли е в банята си плочки Etna на Alkor? Ако имате някакви отзиви или впечатления, моля да ги споделите. Със съпруга ми сме единодушни единствено за тези плочки и както вървят нещата май ще ги купуваме другата седмица. А до тогава ми се ще да събера малко инфо за тях........ Thinking

# 44
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Записвам се и аз,днес харесах едни испански плочки,само че забравих името на фирмата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт