Превръща ли се България в клоаката на Европа?

  • 3 583
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 835
Щом казвате, сигурно и такива работи стават, аз в Слънчев бряг и с пушка да ме заставиш, пак не стъпвам. Да кажа и обобщя, че цяла България е клоака, заради някакъв противно орезилен курорт, е прекалено тъпо. По цял свят търсенето определя предлагането, но и по цял свят предлагането е възможно да определи наличието на търсещи. Конкретно в случая мисля, че лесната печалба и липсата на органите на реда, определят предлагането, а и засиления интерес към него, който е така удобно безпрепятствен. И пак не виждам връзката с цяла България!?

# 61
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Абе аз къде живея, че не срещам пияни туристи, дрогирани дъртаци и изхвърлени пликове с боклуци?!
Бях и на юг, и на север по черноморието, в Странджа и в Стара планина...еми не съм сляпа! Никаква клоака не видах- само красота (е, тук-там комплексирани българи)....Но чак клоака, анус...въпрос на мироглед.

България е уникално красива! А идиотите от швеция няма да идат в Малко Търново, съвсем примерно....
В Слънчев бряг да ходи ако ще цялата Скандинавия! Нямам против, нещо неудобно да има такива места?!

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не може ли в този курорт ( Сл. Бряг) да се спазват все пак някакви правила. Полиция нали има? Защо сте ги отписали тези власти?Полиция, финансова полиция, ако трябва комисия за борба с порока... Никой не може да ме убеди, че курорт с 40-50 хиляди не може да бъде охраняван и реда спазван. Щом е място за купон, ок, но това не значи без правила.
.........
Има полицаи, но и те са там на "курорт". Те също участват в "търсенето" и "предлагането"...

# 63
  • Мнения: 1 217
България си е наша! Каквато си я направим-такава ще е! Дрогирани,недрогирани,реалисти-отнесени,ще си я защитаваме!  People Cop smile3540 smile3540 smile3540 newsm19 bg....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт