Бихте ли дали на дъщеря ви да участва?

  • 2 760
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 792
 Е как дъщеря ми, та то си е покана цялата Красива мама да участва. Защо по дифолт пишещите в този форум сме изключени от участие и очакването се прехвърля към нашето поколение, не е справедливо така, не го приемам.

# 31
  • Мнения: 4 753
Доколкото видях в талона, който трябва да се попълни за участие, жените могат да са от набор '75 до набор '94, въпреки че никъде специално не пише възрастови ограничения...  Thinking

# 32
  • Мнения: 13 512
не бих!

# 33
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако някога имам дъщеря, бих се постарала да не й преча да се изявява така, както намери за добре. Но още повече бих се постарала да я подтиквам да се изявява в смислени области.

# 34
  • Мнения: 335
На какво ли би се наблегнало в снимки на "Момчета на времето"?

# 35
  • Мнения: 2 401
Да не би да свършиха  евтините  и грозновати момиченца, бленуващи за своите няколко минути слава?   newsm78

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Аз съм майка на две момичета над 18,колкото и да не ви се вярва,че и такива особи четат и пишат във форума.
По темата-ако много държат да се видят изтипосани в "24 часа",тяхна си работа.Не мисля,че е голяма чест,така съм ги възпитала и тях,така че не ми се вярва да тръгнат да разпращат снимките си.Наистина има и такива майки,които дават мило и драго да видят рожбите във вестник.Нали за това е пълно със снимки на красиви бебета в списанията за млади майки.Явно е въпрос на ценностна система.Защо не се коментира това?

# 37
  • Мнения: 5 647
Всякакви такива конкурси за красота и подобни изяви са пълна помия....

# 38
  • Мнения: 662
Не виждам нищо лошо в това-зависи с каква цел е снимката /фотосесията/. А, ако е на възраст сама да прецени-няма да и се бъркам  Wink.

# 39
  • Мнения: 9 865
Да, но не бих я насърчила.

Общи условия

Активация на акаунт