За първата годинка???????

  • 3 585
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 429
Ох, какво ли не измислят. Направо  #Crazy да станеш. Аз пък бях чула, че първата годинка трябвало да се празнува в къщи.

# 16
  • София
  • Мнения: 418
и ние вдигнахме купон - даже два с всеки чифт баби и дядовци, защото живеят в различни градове.
празнувайте на воля! това е важен момент и не може да се подмине просто така.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Абе трябвало - нетрябвало на кого?
Аз имам чувството че такива суеверия се раждат от счупен телефон или някоя махленска баба го намести - чула недочула  Grinning.

Още половин час и започвам да черпя за здравето на годиначето  newsm44  Gift
Да са ви живи и здрави и вашите!!!

# 18
  • Мнения: 4 753
Живот и здраве ще празнуваме...  Peace

# 19
  • Мнения: 3 069
Ама разбира се, че се празнува!
Едва ли има мама във форума която да не е празнувала 1-та годинка на детето си!

# 20
  • Монтана
  • Мнения: 220
Преди време имаше подобна тема.Поредната измишльотина.
Първият рожден ден е незабравимо изживяване.Празнувайте и бъдете щастливи.
  baloni

# 21
  • Мнения: 2 015
Това пък за първи път го чувам.Ама и вие какво се хващате на подобни измишльотини newsm78.Ние правихме бебешки купон и дори на мен ми беше много забавно, като гледах как се веселят децата Peace.

# 22
  • Мнения: 600
Ние празнувахме в къщи с няколко деца и техните родители. Не сме вдигали голям РД не от суеверие, а защото дъщеря ми е родена два дни преди Коледа и по това време много хора се прибират при семействата си, а и защото тя беше по-ревлива и неспокойна и не исках да я претоварваме с повече емоции, отколкото е способна да поеме. Все пак това е нейния празник - исках да се забавлява достатъчно и да няма много отрицателни емоции  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 375
Как няма да празнуваш първата годинка!!!-това го чувам пък за първи път,всякакви суеверия бях чувала ама това НЕ.Мисля че няма семейство ,което да не чака с нетърпение първата годинка от живота на своето дете и да не я празнува.

# 24
  • Мнения: 389
аз мисля да го празнуваме в къщи с приятели и роднини.За детските клубове съм против,когато детето направа 3 г -да,поне да разбере нещо.Бяхме на РД на едно дете на 2г. Моя  ту го беше страх ту искаше там да ходи/ беше на 9м/ а през нощта се будеше на всеки час,много емоции му дойдоха

# 25
  • Мнения: 1 674
Суеверия NaughtyПьрвата годинка не е за изпущане Grinning
PeaceНие я празнувахме съвсем скоро.Весело изкарване!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Пазнувахме разбира се.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 802
Досега не съм чула едно сносно обяснение защо не бива да се празнува, така че живот и здраве и ние ще празнуваме  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 155
Здравей, това са пълни глупости според мен. Естествено, че го разнувахме, направихме рождения ден в един детски клуб и беше много хубаво и весело. Така, че весело изкарване!!!

# 29
  • Мнения: 958
Пълни глупости.
Никога ен бих робувала на такива неща.
Детето беше толкова щастливо, игра си много, получи много подаръци. Светеха му очичките, като късаше опаковките  Peace

Общи условия

Активация на акаунт