Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 123 001
  • 565
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 259
Ди,честита ти лентичка. Hug

Сори за спама.Не се сдържах Embarassed

# 226
  • София
  • Мнения: 803
Diana и аз сега я забелязах (лентичката)  bouquet  bouquet  bouquet
ако не е нескромно , да питам от нашата клиника ли е резултатът или е свише  Peace Peace Peace
Каквото и да е ...успех ти желая !!!
Хубав празник на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 227
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Diana и аз сега я забелязах (лентичката)  bouquet  bouquet  bouquet
ако не е нескромно , да питам от нашата клиника ли е резултатът или е свише  Peace Peace Peace
Каквото и да е ...успех ти желая !!!
Хубав празник на всички   bouquet  bouquet  bouquet
Вали, благодаря Hug
Пития, синът ми е резултат от нашата клинка, а сега забременнях спонтанно, което още не мога да повярвам, че може да ми се случи Simple Smile
Честит 8-ми март на всички!
Желая ви здраве и да сте много обичани и щастливи  bouquet

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 18:15 от Diana

# 228
  • Мнения: 3 294
Mindi, Vali, сега точно нямате нужда от неприятни емоции. Hug
който не може да оцени човек, който се бори за щастието на много хора и е загърбил дори личният си живот, той не може да оцени нищо...

Всеки един от лекарите, борещи се на нашето щастие заслужава уважение
Аз лично се чудя защо нито една от недоволните не сподели историята си...
Ди , благородна както винаги  Hug Точно затова спрях да се занимавам с ....
Честита ти лентичка , желая ти всичко да е наред  Hug

# 229
  • Мнения: 4 700
Diana, това е чудесна новина. Лека и успеШна бременност ти желая.   bouquet

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам,че не е по темата,но Диана,честито  bouquetОт все сърце ти желая лека бременност и още едно прекрасно бебче след няколко месеца Hug

# 231
  • Мнения: 126
честито  мила мн лека бременост и мн щастие  дано да повлечеш  крак дай боже

# 232
  • София
  • Мнения: 727
За мен срещата с д-р Стаменов беше съдбоносна в най-хубавия смисъл на думата  Grinning
От него съм видяла само внимание, доброта и съпричастност. Той беше човекът, който ми помогна отново да се надявам след много неуспехи и провали, и, каквото и да се случи оттук нататък, ще му бъда признателна за това цял живот!

Дидето, много се радвам за теб, да сте живи и здрави цялото семейство да посрещнете с радост и леко сърце новото бебе  Grinning

# 233
  • Мнения: 3 246
и аз ще оспамя темичката но не мога да се въздържа

Diana, честита лентича, честита бременност  bouquet, лека и безпроблемна  и на финала едно малко съкровище Peace

# 234
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
 Heart Eyes Hug За всички вас  bouquet


# 235
  • Мнения: 599
Здравейте момичета.Аз отскоро съм пациентка в тази клиника ,та иам един въпрос(от притеснение забравих да попитам):За изследване на хормони трябва ли да си запазвам час а също и за спермограмата на мъжото?Благодаря ви предварително  bouquet

# 236
  • София
  • Мнения: 23 165
Само за спермограма, за хормони отиваш без час.

# 237
  • Мнения: 599
Мерси Бамбарадамбара  love001

# 238
  • Мнения: 185
Процентното съотношение на успелите при него е несравнимо по-голям, от която и да било друга клиника в България.

може ли линк към сайта, където е публикувана тази статистика и процентни съотношения, моля?


Ейййййй, голяма злоба, голямо нещо! Бас държа, че си професионално свързана с конкуренцията на Стаменов. Чела съм твои неща, личи, че имаш професионален поглед по доста здравно-генекологични въпроси.

Ти просто завиждаш на колосалния му проф. успех, това е... нормално, конкуренция.

# 239
  • Мнения: 822
Процентното съотношение на успелите при него е несравнимо по-голям, от която и да било друга клиника в България.

може ли линк към сайта, където е публикувана тази статистика и процентни съотношения, моля?


Ейййййй, голяма злоба, голямо нещо! Бас държа, че си професионално свързана с конкуренцията на Стаменов. Чела съм твои неща, личи, че имаш професионален поглед по доста здравно-генекологични въпроси.

Ти просто завиждаш на колосалния му проф. успех, това е... нормално, конкуренция.

клиника "Надежда" няма публикувани данни за успеваемостта си, така че да се говори за проценти отношения спрямо другите клиники/ особено такива , които си обявявт успеваемостта/, злоба или конкурентно свързване е смешно. може да се правят такива сравнения тогава, когато клиниката излезе на светло със свои данни за успеваемост. и не клиника " Надежда" е най-добрата в България.

Общи условия

Активация на акаунт