Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 122 903
  • 565
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 324
Окротете страстите моля, не е нужно да се спори постоянно.

# 271
  • Мнения: 531
ddnchv, престани да анализилараш работата на всички останали освен Д-р Александров, като не спираш да изтъкваш предимствата му според теб (и тук и в Зачатие).
Д-р Стаменов (а и не само лекарите в тази клиника) "крадят" от себе си за да се раждат нашите деца, най-малкото прояви уважение към къртовския им труд.
И ако не ти е ясно да ти кажа че в Надежда се правят и редукции на "варненски" пациентки, както и се регистрират триплодни бременности във Вн. Това е едно от "усложненията" на ин витро опложданията и се случват навсякъде. И като сме почнали, я дай статистика за клиниката с регистрирани най-много биохимични бременности или пък случаи със хиперстимулационен синдром?!

Процента на подобни усложнениея като цяло е един и същ, но една е бройката на 5% от 100 пациента, а друга е 5% от 1000 - надявам се правиш разлика.

И щом смяташ сайтовете за взаимопомощ - ми вземи и помогни с нещо на место да бълваш врели некипери.

Док, обичам ви всички! Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 2 259
Щом Нани и Евро се включиха ,полужението става сериозно!  Naughty
Аз не мисля да защитавам вече никой или да нападам.
Просто става безмислена тази тема ,ако върви по същия път!

# 273
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
"Гледам и не вярвам на ушите си!", както казват в "Господари на ефира".  Shocked Shocked Shocked

Какава е тази злоба, какво е това настървение ...?! Rolling Eyes

Ddnchv, успеваемостта на клиника "Надежда" и любовта и благодарността на хората към целия лекарски екип там, в джоба ли ти бърка, не мога да разбера ...?!  Rolling Eyes Това че д-р Стаменов е помогнал на хиляди двойки е факт неоспорим и ти каквото и да кажеш, няма да го промениш! И темата е за д-р Стаменов, а не за другите лекари!!!
Просто нямам думи и не мога да повярвам ...!!!  Shocked

За мене клиника "Надежда" и екипът на д-р Стаменов, както и самият, той заслужават само благодарност и почит! Дано са живи и здрави, за да ни помагат все така занапред! И мисля че трябва да знаем едно - те не са Господ, те са лекари, които се раздават до безкрай в опитите си да ни помогнат и в работата си, която изцяло е насочена към наше добро!  Naughty

# 274
  • Мнения: 44
Моето скромно мнение е, че момичета като Мери78 много трудно биха били доволни от който и да е лекар и отношение. Просто има хора, които е трудно да удовлетвориш, независимо какво и как го правиш. По самите й изказвания разбирам, че е труден и негативен човек. Тя пречи сама на себе си повече отколкото другите не й помагат.

А иначе аз също имам 2.5 стерилитет, неизяснен, така че съм съпричастна към страданието на всички в моето положение, а д-р Стаменов изобщо не го познавам. Нямам пристрастия, просто се чудя на хора, които смятат, че трябва да са център на вселената и всичко трябва да се върти около тях. А когато това чувство е придружено с неблагодарност, картината става доста мрачна.   

yesyesКолко смешни и тъпи размисли и страсти !!! newsm81 ooooh!... колко си жалка,silviti..... ... чак не е истина ...Sad
  Ти след като изобщо не познаваш д-ра, защо въобще се включваш тук и раздаваш някакви безмислени мнения???   bash  Как прецени какво е направил д-ра за мен, след като не съм ти споделила нищо за себе си???? Joy Joy Joy Защо въобще пишеш такива глупости  Коя си ти, че ще ме анализираш... : newsm62    smile3532    ?smile3532   За какво съпричастие говориш, бе момиче, newsm62 ти бълваш  абсолютно първобитна селящина и грозна злоба!!!! newsm62 newsm62 newsm62   smile3501
Ти откъде знаеш защо и как съм се разочаровала от д-р Стаменов след като никъде не съм писала за тези причини??? 
 Я, не се опитвай да преценяваш хора, които дори не си ги виждала на живо! Недей да ми праскаш такива дървени съждения, лишени от всякаква мисъл и логика.  ooooh!Образовай се малко, пък току виж можеш да се научиш и да мислиш, поне малко от малко  Wink
Чакането за часове, за мен е проблем, който съм споменавала, но е най-малкият ми проблем! За да имам някакво  разочарование от самия доктор,  причините са много по-основателни- не искам да ги споделя тук, защото тук д-ра е "явление" и никой няма право да пише друга истина, ако някоя опита, просто бива изяждана от злоба- как така  ще си позволява да бъде разочарована от "Явлението" .  Несъмнено, за повечето от вас, като човек и лекар е добър, но на мен ми е причинил сериозни затруднения и безразличие към проблемите ми, в следствие на което, съм се влошила много докато чакам. Много ми е тежко да приема новото си сътояние и да запазя надеждата и вярата си, но това си е мой проблем,нали, а не на "Явлението". Затова аз не мога да се похваля, че д-ра ми е помогнал, съжалявам... Не тая злоба към него, просто не видях нещото в него,което видях като го гледах по телевизията-явно медийно поведение.
Плюите ме колкото,  искате, но има още много като мен и те все повече се увеличават! 

 Повече няма да пиша в тази тема и няма да отговарям  на тъпи и селски провокации, защото тук няма смисъл да се пишат различни мнения, мнението трябва да бъде само едно- суперлативно!!!!
Успех на всички, нека всяка от нас постигне своята мечта!

# 275
  • Мнения: 639
Мери 78 и другите недоволни  - разбира се, че имате право да изказвате мнението си, няма никого да убеждавам в противното. Защо не си вземете документите от клиниката и не отидете някъде другаде? Това е частна клиника и никой не ви задържа насила там. Доста клиники има.
Не се карайте, кой е по-прав....

# 276
  • Мнения: 1 715
Аз не разбирам защо тази тема още не е заклю4ена!?
Всеки има право на избор!Нали?
Човек като Стаменов не заслужава това!

# 277
  • Мнения: 2 259
Темата може и да не е за ключ.
Просто сменете тона.
Невиждам защо някой да не пише защо не е доволен и някой защо е.
Но,да се плюе без основание ,просто ей така за спорта няма смисъл.

Пример:

Моето мнение за доктора е следното:
Посетих го за първ път ноември 2007 година.Бях чела доста отзиви .
Назначи ми нови изследвания,цветна снимка,спермограма за съпруга и  др.
Откри проблема и го решихме.
За мен той е човекът сбъднал мечтата  ни и е уникален по свое му.
За останалите хора от от екипът  му също мога да кажа само добри думи.
И т.н.............

# 278
  • Мнения: 1 715
А моето мнение е ,4е след 7 години обикаляне по "специалисти",той ми помогна за няколко месеца и ве4е съм бременна! Какво пове4е да кажа,действат бързо и професионално!
Ще им бъда благодарна цял живот.

Вали,  Hug

# 279
  • Мнения: 23
Аз да се включа, че се дразня вече като чета... Отношенията лекар-пациент са като всички други взаимоотношения - или има връзка или няма. В случая или това е твоя лекар или не е. Малко като в любовните връзки е, усеща се в началото още. Така че, всички недоволни от чакане или от отношение просто не чакайте и не се надявайте на добро отношение, щото "каквото почукало, такова се обадило". Така де, не може да искаш да ти свалят звезди ако сам пречиш на това. Извинете, че объркано го написах, но тази тема е обидна. Действително са малко лекарите като д-р Стаменов.  Стига сте търсили мнения за него! Оставете го да диша!

# 280
  • Мнения: 5
ZDRAVEITE NA VSI4KI.moeto mnenie za doktor STAMENOV be straxotno predi da zapo4na invitroto.da 4aka se mn.naistina v zavisimost otproblemite ti.za na6 kasmet nie ne 4akaxme dalgo.yredixme si 4as v ramkite na mesec.PARVIQ MI PREGLED MINA DOBRE I BQX 6TASTLIVA,4E ZAPO4VAM SLED TOLKOZ VREME XODENE PO MAKITE.I TAKA SLED PARVIQ PREGLED ZAPISAXME 4AS ZA SLED DOLO GORE 20 DNI.SLED CIKALA.DOIDE I 4ASA I NIE BQXME TAM 6TASTLIVI.SLED PREGLEDA SE PO4NAXA STIMOLACIITE VEDNAGA.VS VARVE6E OK.DOKATO NEME POE DK.PERSENSKA POSLEDNITE 2 PREGLEDA MI GI NAPRAVI TQ.I TAKA MINAXA STIMOLACIITE I DOIDE VREME ZA PUNKCIQ,MISLIX 4E DK,STAMENOV 6TE MIQ NAPRVI NO NE PERSENSKA Q IZVAR6I I NAPRVI GRE6KA,OT KOQTO MI KOSTVA6E JIVOTA,SLED PUNKCIQTA ZAPO4NA PODUVANE NA KOREMA I BOLKI SILNI,PITAX GI A TE KAZVAXA 4E BILO NORMALNO.A DR JENI S KOITO BQX IM NQMA6E NI6TO.SLED KATO MINAXA 3 DNI SLED PUNKCIQ MI SE OBADIXA ZA TRANSFER.EDVA IZDARJAX OT BOLKI,NO NALI KAZVAT 4E E ZA XUBAVO I TARPQX.A VSE PAK IM IMAX DOVERIE NA EKIPA.SLED TRANSFER SE PRIBRAX PAK SAS SILNI BOLKI.ZA KOITO NEMI DAVXA ODGOVOR.A KOREMA MI PRODALJAVA6E DA RASTE.NA 3 DEN SLED TRANSFER POLU4IX SLED OBQD.KONTRAKCII I SILNI NAPANI,ZAPO4NA STRA6NIQ AD I MA4ENIE.SQKA6 BE KRAQ MI NA DNITE.OBADIXME SE V KLINIKATA I KAZAXA DA OTIDA I PREDSTAVETE SI MAJAMI ME ZANESE NA RACE NI JIVA NI YMRQLA.A TE ME PREGLEDAXA I KAZAXA 4E SE PRISTRYVAM.SLED KOQTO ME NASTANIXA V KLINIKATA NAPRAVIXA MI USPOKOITELNO I ME ODPUSNA.ZA OKOLO 30 MN.SLED KOETO SE PO4NA PAK NAPANI I BOLKI.PRIPADNAX A TE NE ZNAEXA KAKVO DA PRAVQT.DARJAXAME TAKA DO 22 4ASA VE4ERTA SLED KOETO RE6IXA DA ME OPERIRAT.OPERACIQTA MI BE 5 4ASA,POLU4ILASAM PERTONIT NA QI4NIKA,PUKASE I ZAPO4VA NATRAVQNE NA ORGANIZMA.SPASIXAME BQX NA KOSAM I TE SAMITE MI GO KAZAXA.PONEJE NE ISKAX OPERACIQ.A NA KRAQ NAI NAGLO MI ZAQVIXA,4E TOVA BILO STAR PROCES,QDOSAXME SE MN.I ZAPO4NAXME DA ZVANIM PO DR KLINIKI.SAOTVETNO KAZAXA 4E PO VREME NA PUNKCIQ SAMI SPUKALI QI4NIKA I OT AM GNOQSAL.ZA CQLOTO UDOVOLSTVIE I MAKI NQMA DA KAZVAM KAKVA SUMA MI POISKAXA ZARADI TQXNA GRE6KA.MOJEBI E TRQBVALO DA SE SLU4I.NO SKAPI MAIKI,MOMI4ETA I JENI,INTERESUVAITE SE OT VS KOETO VI SE PRAVI,ZA6TOTO TE NE OBQSNQVAT NI6TO,I DORI I PRI MALKI BOLKI XODETE I RAZPITVAITE I ISKAITE PREGLED NESE OSTAVQITE KATO MEN DA STIGNETE DO TYK,NE N VSEKI MOJE DA SE SLU4I,NO NIKOI NE E ZASTRAXOVAN.TA ISKAM DA VI KAJA 4E AZ LI4NO SAM RAZO4AROVANA MN OT KLINIKATA.NEKA NEME SADQT TEZI KOITO SA IMALI YSPEX AI TEZI KOITO IM PREDSTOI INVITRO,PROSTO BADETE NA QSNO KAKVO VI SE PRAVI I SE INTERESYVAITE

# 281
  • Мнения: 2 343
Като гледам, дълъг пост, може и нещо интересно да пише  Thinking, но нямам нерви да го прочета  Tired. Хем на латиница, хем с главни букви  ooooh!

# 282
  • Мнения: 95
Аз съм пациентка на д-р Стаменов от 6 месеца, преди това бях при Щереви. Избягах от там, защото по мое мнение те не щадят пациента. Преди близо 2 години ми направиха лапаротомия заради 4 см киста, а година по-късно искаха да ми направят втора, забележете отново лапаротомия (отворена коремна операция) заради 2 см киста. Имам там и едно неуспешно ИКСИ. Отидох при д-р Стаменов, бях много облекчена когато док каза, че няма да ме оперира, защото кистата е много малка, а ще пристъпим направо към втори опит ИКСИ. За съжаление беше неуспешен, но борбата продължава. Като изключим дългото чакане и кавгите със секретарките за записване на час, съм много доволна от отношението и професионализма на доктора. Надявам се някой ден да сбъдне и моята мечта. В заключение мога да кажа, че при Щереви отивах на прегледи и манипулации с песимизъм, все чувах лоши новини и прогнози, а д-р Стаменов винаги ме е карал да бъда оптимистка и да вярвам. Всичко според него е малка пречка и може да се поправи лесно. Дано е прав, и скоро ви се похваля тук, че и аз съм успяла.

# 283
  • Мнения: 185
Днес бях на поредния преглед при моя доктор в Шейново. Умишлено няма да споменавам името му. Каза, че няма какво повече да чакам и да започваме ин витро. Като го попитах при кой лекар, отговорът дойде светкавично - "д-р Стаменов, ти други идеи ли имаш?". Така ми отговори. Каза ми, че най-големият шанс за успешно износена бременност е при Стаменов. И сега вижте какво друго ми каза, цитирам:

"Бебетата на Стаменов са повече на брой от сумарния брой на всички ин витро клиники в България, само в Шейново израждаме по 10 ин витро бебета на месец на Стаменов!"

А като допълнителна инфо, лекуващият ми лекар работи ин витро с клиниката в Солун, Якентро, ако не се лъжа беше името. Но не ме парти там, а при Стаменов. Лекуващия ми лекар е брат на съпруга ми, ако това е важно.

# 284
  • Мнения: 185
Моето скромно мнение е, че момичета като Мери78 много трудно биха били доволни от който и да е лекар и отношение. Просто има хора, които е трудно да удовлетвориш, независимо какво и как го правиш. По самите й изказвания разбирам, че е труден и негативен човек. Тя пречи сама на себе си повече отколкото другите не й помагат.

А иначе аз също имам 2.5 стерилитет, неизяснен, така че съм съпричастна към страданието на всички в моето положение, а д-р Стаменов изобщо не го познавам. Нямам пристрастия, просто се чудя на хора, които смятат, че трябва да са център на вселената и всичко трябва да се върти около тях. А когато това чувство е придружено с неблагодарност, картината става доста мрачна.   

yesyesКолко смешни и тъпи размисли и страсти !!! newsm81 ooooh!... колко си жалка,silviti..... ... чак не е истина ...Sad
  Ти след като изобщо не познаваш д-ра, защо въобще се включваш тук и раздаваш някакви безмислени мнения???   bash  Как прецени какво е направил д-ра за мен, след като не съм ти споделила нищо за себе си???? Joy Joy Joy Защо въобще пишеш такива глупости  Коя си ти, че ще ме анализираш... : newsm62    smile3532    ?smile3532   За какво съпричастие говориш, бе момиче, newsm62 ти бълваш  абсолютно първобитна селящина и грозна злоба!!!! newsm62 newsm62 newsm62   smile3501
Ти откъде знаеш защо и как съм се разочаровала от д-р Стаменов след като никъде не съм писала за тези причини??? 
 Я, не се опитвай да преценяваш хора, които дори не си ги виждала на живо! Недей да ми праскаш такива дървени съждения, лишени от всякаква мисъл и логика.  ooooh!Образовай се малко, пък току виж можеш да се научиш и да мислиш, поне малко от малко  Wink
Чакането за часове, за мен е проблем, който съм споменавала, но е най-малкият ми проблем! За да имам някакво  разочарование от самия доктор,  причините са много по-основателни- не искам да ги споделя тук, защото тук д-ра е "явление" и никой няма право да пише друга истина, ако някоя опита, просто бива изяждана от злоба- как така  ще си позволява да бъде разочарована от "Явлението" .  Несъмнено, за повечето от вас, като човек и лекар е добър, но на мен ми е причинил сериозни затруднения и безразличие към проблемите ми, в следствие на което, съм се влошила много докато чакам. Много ми е тежко да приема новото си сътояние и да запазя надеждата и вярата си, но това си е мой проблем,нали, а не на "Явлението". Затова аз не мога да се похваля, че д-ра ми е помогнал, съжалявам... Не тая злоба към него, просто не видях нещото в него,което видях като го гледах по телевизията-явно медийно поведение.
Плюите ме колкото,  искате, но има още много като мен и те все повече се увеличават! 

 Повече няма да пиша в тази тема и няма да отговарям  на тъпи и селски провокации, защото тук няма смисъл да се пишат различни мнения, мнението трябва да бъде само едно- суперлативно!!!!
Успех на всички, нека всяка от нас постигне своята мечта!


Грубо и простовато поведение. И както каза едно момиче по-горе: "Каквото повикало, таково се обадило". Ти ако имаш подобно поведение и в клиниката, за която говориш, мога да си представя какъв прием си получила. Аз лично бих ти показала вратата, без да ти се обяснявам. А те май още те търпят ?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт