Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 122 898
  • 565
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 6 363
Процентното съотношение на успелите при него е несравнимо по-голям, от която и да било друга клиника в България.

може ли линк към сайта, където е публикувана тази статистика и процентни съотношения, моля?


Ейййййй, голяма злоба, голямо нещо! Бас държа, че си професионално свързана с конкуренцията на Стаменов. Чела съм твои неща, личи, че имаш професионален поглед по доста здравно-генекологични въпроси.

Ти просто завиждаш на колосалния му проф. успех, това е... нормално, конкуренция.


чак сега виждам тази плювня, защото бях много заета около провеждането на деня на репродуктивното здраве - инициатива на пациентска организация "Зачатие", на която имам честта да съм член. в тази провеждана за 4-ти път инициатива, членовете на Зачатие даряваме безвъзмездно труд, средства и усилия, за да осигурим за хората с репродуктивни проблеми безплатни консултации с най-добрите лекари по стерилитет у нас, сред които винаги участва и д-р Стаменов. да бяхте дошли в Бургас, д-р Стаменов не върна нито един пациент, вместо да се дърляте тука.

а на теб, момиче - само едно ще ти кажа като реакция на постинга ти - глупостта не ходи по гората, а по хората....

# 286
  • Мнения: 195
Здравейте,
ако някоя от вас иска час при д-р Стаменов за 30.07.2009г. нека ми пише. Знам че много се чака за час при него!
Става въпрос за първоначален преглед. Аз нямам нужда от часа и мисля, че е по-добре да го дам на някой, който наистина има нужда.

Ако поста ми не е за тази тема, моля ви кажете в коя тема да го публикувам.


Успех на всички!

# 287
  • Мнения: 851
Nikka, най-добре се обади в клиниката и освободи часа. Те ще преценят кой да вместят. Размяна на часовете м/у пациентите, особено първичните не епрактика на клиниката, даже наратив - не се толерира.

# 288
  • Мнения: 195
Мерси за отговора, нямах идея как работи клиниката.
Знам че се чака с месеци за час и реших да помогна, но след като не се толерира, ще го отменя.

Успех!

# 289
  • Мнения: 5
Благодаря на доктор Стаменов, прекланям се пред този Човек!
Имам най-прекрасният и бленуван син - Тома!
Желая успех на всички момичета!

# 290
  • Мнения: 126
Чета постовете на някои пациентки и не вярвам на очите си. Чудя се как при толкова злоба някои хора искат да стават родители? За да бъдеш родител трябва да бъдеш готов да даряваш обич и топлина , а при някои това е дефицитно. За да е успешно инвитрото, трябва да си зареден с положителна енергия, иначе ембрионите ще бъдат отхвърлени. Колкото до д-р Стаменов за мен той е бог, слязал на Земята , за да дарява живот и любов. Вярно той не е много приказлив, но съгласете се, човек който работи по 20 часа в денонощие не му е до приказки. Без да влизам в ролята на негов адвокат искам всеки да погледне стената от снимки, която все повече се увеличава и да се замисли колко труд и емоции се крият зад всичко това. На д-р Стаменов мога да кажа само, че много го обичам и нямам думи да изразя благодарността си към него. Той ми подаде щастието - двете ми прекрасни дъщерички.   bouquet  bouquet  bouquet

# 291
  • Мнения: 2 259
Чета постовете на някои пациентки и не вярвам на очите си. Чудя се как при толкова злоба някои хора искат да стават родители? За да бъдеш родител трябва да бъдеш готов да даряваш обич и топлина , а при някои това е дефицитно. За да е успешно инвитрото, трябва да си зареден с положителна енергия, иначе ембрионите ще бъдат отхвърлени. Колкото до д-р Стаменов за мен той е бог, слязал на Земята , за да дарява живот и любов. Вярно той не е много приказлив, но съгласете се, човек който работи по 20 часа в денонощие не му е до приказки. Без да влизам в ролята на негов адвокат искам всеки да погледне стената от снимки, която все повече се увеличава и да се замисли колко труд и емоции се крият зад всичко това. На д-р Стаменов мога да кажа само, че много го обичам и нямам думи да изразя благодарността си към него. Той ми подаде щастието - двете ми прекрасни дъщерички.   bouquet  bouquet  bouquet
Ива и Калина.
Да са ти живи и здрави.

А ние вече се радваме на Георги отново благодарение на златните му ръце и целият екип!

# 292
  • Мнения: 97
Здравейте момичета ,
Искам да споделя какво ми се е случило в клиниката на при доктор Стаменов вие си вадете изводи. Първа стимулация: с клостил доктора каза на 10 ден се обадя да ме види. Обаждам се и по телефона никой не ми вдига, пращам мъжа ми да запише час на място и му казват "ами те всички са на семинар до..."аз спирам по своя преценка клостила. Втори път пак клостил пак същото "обади се да те видя" с триста зора записвам час, отивам него го няма , преглежда ме Персинска и казва: "Не знам какво е решил да прави д-р Стаменов с теб я спирай клостила" и ме отпраща. Трети опит: този път се добрах до Стаменов, стимулация с фестимон близо 15 дни прекратяване на стимулацията/ няма доминатни фуликули/. Четвърти път: вече говориме за инвитро: стимулация горе-долу добре, пункция на мъжа ми казват ,да слиза долу нищо не е станало / няма яйцеклетка/, оказва се грешка на санитарката, силно му се накарват и го пращат да даде сперма.Пети опит: тук говорим за инсеминация, добра стимулация и инсе , но няма положителен тест.

# 293
  • Мнения: 104
Момичета, аз имам час за д-р Персенска, след неуспешно ИКСИ съм. Значи ли, че тя ще води процедурата, а Стаменов няма да участва в лечението?

# 294
  • София
  • Мнения: 2 908
yummy,и двамата работят заедно и в екип,крайните решения взима д-р Стаменов,не се притеснявай. Peace
Успешна процедура. Flowers Four Leaf Clover

Bubinuni,съжалявам за така стеклите се обстоятелства. Hug

# 295
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Момичета, аз имам час за д-р Персенска, след неуспешно ИКСИ съм. Значи ли, че тя ще води процедурата, а Стаменов няма да участва в лечението?
Да, щом имаш час при нея, тя ще прави всичко.
Д-р. Персенска е много добър лекар, много е внимателна, и каквото и да кажа за нея ще е малко..  не е тайна, че аз боготворя тази жена.  Heart Eyes
Знай, че си в добри ръце - много семейства е зарадвала Д-р. Персенска.
Желая ти успех Hug

# 296
  • Мнения: 1 732
Дианче,подкрепям те с две ръце!  bouquet

# 297
  • София
  • Мнения: 23 165
Момичета, аз имам час за д-р Персенска, след неуспешно ИКСИ съм. Значи ли, че тя ще води процедурата, а Стаменов няма да участва в лечението?
Да, щом имаш час при нея, тя ще прави всичко.
Д-р. Персенска е много добър лекар, много е внимателна, и каквото и да кажа за нея ще е малко..  не е тайна, че аз боготворя тази жена.  Heart Eyes
Знай, че си в добри ръце - много семейства е зарадвала Д-р. Персенска.
Желая ти успех Hug
С всичко друго съм съгласна, само не с първото изречение.
Аз се водя нейна пациентка, но напоследък я срещам само по коридора, винаги на прегледи и всякакви други процедури попадам при д-р Стаменов.

# 298
  • София
  • Мнения: 2 908
Бамба,и при мен е така нищо,че за първичен преглед съм била записана при нея,но за мен е без значение при кого ще се падна и двамата са страхотни.  bouquet

# 299
  • София
  • Мнения: 1 248
Страхотен лекар, за Персенска също имам добри впечатления. Единственият недостатък според мен е, че наистина са доста претоварени и понякога нямат достатъчно време за всички. И при мен времето беше от значение при опита инвитро на естествен цикъл там. Няколкото часа в повече чакане се оказаха фатални за фоликула ми който се беше пукнал и пункцията беше напразно, но няма значение, не съжалявам и не обвинявам нито Стаменов, нито Персенска, защото наистина уважавам професионализма им. Сигурно така е трябвало...

Общи условия

Активация на акаунт