Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 123 052
  • 565
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 655
Абсолютно подкрепям silviti  Peace
От опит само да кажа, че моята цветна снимка, която беше направена 5 месеца преди първоначалния ми преглед при д-р Стаменов не беше много ясна и той предпочете той да ми направи нова, защото имаше съмнение за едната тръба. Ако знаех, че така ще стане щях да си спестя първата и нямаше да правя в рамките на половин година две снимки.
От хормоналните изследвания имах тези базалните:LH, FSH, E2, както и TSH. Други хормони не са ме карали да пускам засега. Зависи от всеки конкретен случай какво ще се наложи да се изследва.
Успех  Hug

# 511
  • Мнения: 40
Здравейте, да се запиша и аз в темата. След година и половина чакане, дойде и моят ред. Ходих на преглед на 27юли, бях в цикъл и с  д-р Стаменов направихме само консултация. Прегледа всички изследвания които имах (бяха стари), пуснахме нови за 3-5ден + 5 други хормона. Имам един мисед и мнението на док беше, че трябва да се разбере какво става и по никакъв начин да не се допуска да се повтаря. Посъветва ни да се пазим от забременяване, докато не установим причината и не я отстраним.Понеже имаме и малко влошена спермограма, док каза, че с това ще се занимава по-нататък. Първо иска да изясни нещата с мен. Каза ми да си запиша час след 3 дни, за да ми направи преглед. Отидох на преглед, но той не беше там. Прегледа ме д-р Персенска. Хубаво, прегледа ме тя, посъветва ме да пусна и вторите хормонални и да отида без час на другият ден да ги погледнат.Така и направих, оказа се, че имам завишен hTSH - 5.76, a трябвало да е под 2. Персенска ме изпрати при д-р Начев и каза да се върна при тях, когато сваля хормона в тази стойност. Аз на своя глава си записах час отново за 12.10, защото да тогава има 2 месеца и предполагам , че ще са достатъчни.
    Мнението ми  за клиниката е, че явно са добри специалисти, но са много натоварени и уморени. Ядосах се, когато не видях д-р Стаменов на вторият преглед, не за това, че не ме преглежда той, а за разликата в подхода на д-р Персенска. Тя каза, че иска да направим спермограма и направо да действаме1-2пъти да пробваме. А само преди няколко дни с д-р Стаменов се разбрахме да търсим причина и да се пазим от бременност и аз се бях съгласила с него. Получават се двама доктори с две различни мнения, а аз в позиция да избирам и да се защитавам, като казвам на д-р Персенска - ама д-р Стаменов така каза.... С голямо уважение към двамата, но нещата трябва да са малко по-синхронизирани. Сега не знам на12.10 кой ще се падне да ме преглежда и по кой път ще тръгна???              newsm78 newsm78

# 512
  • Мнения: 185
Изживявала съм подобна ситуация, много е неприятно. За едно и също изследване на спрермограма получих от тях двамата различни отзиви... Не мога да ти дам съвет, освен да ти кажа, че всеки един случай в клиниката минава през д-р Стаменов, ако не като личен контакт, то като обсъждане на пациентско досие! Това е със сигурност!

# 513
  • Мнения: X
Благодаря, момичета Hug

# 514
  • Мнения: 262
имате късмет че са ви дали час,ез нямах късмет но хубавата е че има и други к-ки в българия който стават от първи опит една от тях е АГ СЕЛЕНА Пловдив с много добра успеваемаст 70% при първи опит

# 515
  • Мнения: X
Е как така не са ти дали час?

# 516
  • Мнения: 746
имате късмет че са ви дали час,ез нямах късмет но хубавата е че има и други к-ки в българия който стават от първи опит една от тях е АГ СЕЛЕНА Пловдив с много добра успеваемаст 70% при първи опит

Хайде да не се заблуждаваме  newsm78...Къде си го прочела това 70% ...Та дори тук в Лондон няма такава клиника с тази успеваемост а ти ми говориш за Селена #Cussing out  Айде моля те..................Няма да коментирам повече за тях

# 517
  • Мнения: 63
Да,70% при положение,че в този процент влизат и жени със съвсем леки отклонения,които с малко повече подход могат да забременеят и по ест.начин,ама пусти кинти и съветват всички директно към инвитро.Ако Стаменов подхождаше така-95%,но поне тези,които сме в Малинов сме застраховани от подобни спекулации.Хайде,спирам,че да не развихря пак нечии страсти.

# 518
  • Мнения: 185
имате късмет че са ви дали час,ез нямах късмет но хубавата е че има и други к-ки в българия който стават от първи опит една от тях е АГ СЕЛЕНА Пловдив с много добра успеваемаст 70% при първи опит

Браво на АГ Селена, явно наскоро са счупили всички световни рекорди по успеваемост.

Предлагам да ги номинираме за Гинес, а пациентките да наградим с приз по правопис!!!

# 519
  • Мнения: 746
имате късмет че са ви дали час,ез нямах късмет но хубавата е че има и други к-ки в българия който стават от първи опит една от тях е АГ СЕЛЕНА Пловдив с много добра успеваемаст 70% при първи опит

Браво на АГ Селена, явно наскоро са счупили всички световни рекорди по успеваемост.

Предлагам да ги номинираме за Гинес, а пациентките да наградим с приз по правопис!!!

Ама много добре го е казала   silviti   Peace Peace Peace и аз това си и помислихх Shocked Laughing

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
Чета Форума от четири години.Вече има и други клиники в България и то с доста висока успеваемост.Да PR на д-р Стаменов безупречен, но аз когато избирах лекар, критериите ми бяха други.Само на предната страница, поредната безплатна реклама и аплодисментите, да така е, но много бебета инвитро се раждат и в провинциалните болници.Това, че никой не ги брои и не ги публикува не означава, че ги няма.Не се хващайте за процентите.Друго е по-важно и то е в полза на пациента: д-р Стаменов не е единствен и незаменим. Peace

# 521
  • София
  • Мнения: 655
Момичета, темата е за споделяне на мнения за д-р Стаменов и се предполага настоящи, бивши и бъдещи пациентки на доктора да споделят впечатления и преживявания (положителни и/или отрицателни).
Има много други теми, в които може да се споделят мнения за другите клиники и слава богу, че д-р Стаменов не е единствения лекар с успеваемост, но мястото за подобни изказвания просто не е тук.
Всяка от нас има глава на раменете, за да се поразрови, да събере информация и да избере къде иска да бъде лекувана.
Успех на всички от сърце! Peace

# 522
  • София
  • Мнения: 23 170
Пак се почна. Този хубав, онзи лош  ooooh!
Идва някой, изплясква една глупост и започват едни обяснения.

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
Пак се почна. Този хубав, онзи лош  ooooh!
Идва някой, изплясква една глупост и започват едни обяснения.

Аз затова не пиша никога в подобни теми.Да, момичето си мисли, че е в чата и не признава правопис, но това трябва ли да бъде причина за обиди.Това ме подразни PeaceИначе никога не правя квалификации отностно компетентността на даден лекар. Stop

# 524
  • Мнения: 40
silviti  Благодаря ти за вниманието. Смятам да продължавам да ходя в клиниката, независимо от това кой ще ме приема. Аз твърдо ще държа на среща с д-р Стаменов, когато се стигне до взимане на важно решение. Искам да кажа на всички момичета да не си мислят, че с постъпването в тази клиника ще могат да се отпуснат и да се оставят в ръцете на специалистите да ги водят и наставляват. Аз така разчитах да бъде и много се разстроих, когато разбрах, че и тук постоянно трябва да си нащрек, да мислиш, да изискваш, да кроиш планове. Още първото изследване ми объркаха в лабораторията. От три хормона, един объркан - вместо FSH, те пуснали LH. Д-р Стаменов те съветва едно, д-р Персенска друго. Д-р Персенска ми каза да не си записвам час за следващ преглед, а първо да сваля хормона. Добре, че не я послушах, качих се на 3ти етаж и поисках час. И какво мислите - най-рано след два месеца - на 12.10. Ако бях оставила нещата както тя ми каза, септември сигурно щяха да ми запишат час най-рано по Коледа.
 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт