Созопол-помагайте с хотелчета!

  • 5 159
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 779
Миналата година бяхме в хотел Виктория и съм много доволна.Тази година запазих една стая в къща която се намира на 50метра от морето.Стаята е голяма с голяма тераса и на прилична цена-55лв. От 5 август сме там така , че после ще напиша отзиви

стискаме палци за една хубава почивка..после ще разправяш. Hug.,а междувременно ако имаш  под ръка ,пусни линк да видиме къщата.. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 177
Преди 2 дни се върнахме от Созопол.
Бяхме в Музите - http://www.muzite.hit.bg/indexbg.html
Много съм доволна като цяло.
На 3 минути е от Харманите - от долната (южната) част
Единствено съм недоволна от сервитьорчетата в ресторанта Confused
Малко не знаеха къде точно се намират, но се стараех да не им обръщам внимание....
А, и това, че пускаха външни посетители на басейна и имаше случаи да няма място за самите гости на хотела Confused Това май си е сериозен недостатък... Rolling Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 2 132
Да се запиша в темата Simple Smile
 И ние ще ходим в Созопол, но ни се ще да е нещо в стария град   grinning039

# 33
  • Мнения: 2 386
Златина, много благодаря!

Единственият проблем е, че с нас ще идват приятели, за които тази цена е над лимита. Ще видим.  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 779
Златина, много благодаря!

Единственият проблем е, че с нас ще идват приятели, за които тази цена е над лимита. Ще видим.  Simple Smile

ще търсим друго тогава.. Wink Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 3 581
само да ви кажа че все още има доста свободни стаи навсякъде тук в Созопол така че даже и да се тръгне предварително без резервация пак ще се намерят места и може да се избере на място.

# 36
  • Мнения: 779
 Хайде и други мами завърнали се от или запътили се за  Созопол,очакваме Ви да се включите в темичката...

Ето малко инфо и за тазгодишната Аполония

http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2729&sectio … =7&id=0001801

за тези ,които ще ходят на карая на август като мен Sunglasses и ,които са жадни за малко културка..  Flutter

# 37
  • Мнения: 506
Поради факта че имаше само за две нощувки свободна стая, си намерихме на место друг хотел
http://www.villadiana-bg.com/-много чисто, спокойно, препоръчвам първо да се обадите да попитате дали има свободни стаи в момента.


Ние от 7 години всеки път там ходим.Последните 2 години и с дете.Много съм доволна.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз препоръчвам Мартинез,бяхме преди един месец там  и за следващата седмица съм направила резервация за 10 дни с малкия.Просто за малко дете е супер,апартамента които аз съм резервирала е с две отделни спални и отделен хол-340 лв.-може да се комбинирате с вашите приятели Wink

# 39
  • Мнения: 779
...........апартамента които аз съм резервирала е с две отделни спални и отделен хол-340 лв.-може да се комбинирате с вашите приятели Wink

за тази ЦЕНА мила няма да почивам в България ..,а още по-малко да се комбинирам с който и да било Laughing..Н О ! това разбира се си е мое мнение..

# 40
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
...........апартамента които аз съм резервирала е с две отделни спални и отделен хол-340 лв.-може да се комбинирате с вашите приятели Wink

за тази ЦЕНА мила няма да почивам в България ..,а още по-малко да се комбинирам с който и да било Laughing..Н О ! това разбира се си е мое мнение..
извинявай ама ти се чудиш на созопол как да идеш,че може плажа да ти е далече а сега за чужбина говориш

# 41
  • Мнения: 779
за тази ЦЕНА мила няма да почивам в България ..,а още по-малко да се комбинирам с който и да било Laughing..Н О ! това разбира се си е мое мнение..
извинявай ама ти се чудиш на созопол как да идеш,че може плажа да ти е далече а сега за чужбина говориш
[/quote]

нещо неразбрах какво искаш да кажеш?..значи пак да кажа:ако имам възможност да си позволя да платя тази цена за нощувка ,която казва момичето ,няма да почивам в БГ..Ще избера да  почивам в чужбина..надявам се да разбра сега..а плажа кво общо има нещо не зацепвам.... newsm78,естествено ,че искам да ми е близо плажа в Созопол като ще ходя  и немога да разбера в това къде е проблема? #CrazyНякой обичат да са до плажа ,други не държат толкова на това...

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 13:46 от zlatina_ZZ

# 42
  • София
  • Мнения: 2 132
И аз препоръчвам Мартинез,бяхме преди един месец там  и за следващата седмица съм направила резервация за 10 дни с малкия.Просто за малко дете е супер,апартамента които аз съм резервирала е с две отделни спални и отделен хол-340 лв.-може да се комбинирате с вашите приятели Wink
Това цената на нощувка ли е?

# 43
# 44
  • София
  • Мнения: 2 132
 Crossing Arms Е, определено за тези пари ще отида поне в Гърция...

Общи условия

Активация на акаунт