Жежко слънце ни напече, чакаме си АВГУСТовското човече!

  • 20 580
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
Здравеите мамита.Бих желала да се присъединя към вашия списък.Аз също 4акам мом4енце термин 15 Август.Втора бременност-възраст 35
Много ще се радвам да кореспондирам с вси4ки вас о4акващи бебета в този период. preggo С нетърпение о4аквме новото попълнене на семеиството

# 241
  • Мнения: 955
mama Tanya, добре дошла в нашите редици лек последен месец с коремчето и здраво бебенце през август Hug!
Миши, как да не се притеснява човек, на мен ако ми текнат водите няма да мога да сваря да бягам до болницата  #Crazy.
agramd, не Стелито, а аз писах, че имам черта като Брит. Мисля, че и казват "черта на бременността" по нашенски. Хич не ме притеснява чертичката, защото знам, че изчезва след раждането, а плюс това е много тъничка и едва забележима. Предполагам, че на повечето мами ще се появи накрая, ако вече не се е появила.
Абе губи ми се нещо Bizu, а в събота щяхме да духаме заедно свещички newsm78.

# 242
  • Мнения: 3 421
минах и аз днес през кабинета на другия ми лекар. лекарят беше изумен, че стои свит в долната част на корема ми с глава забита в ляво, и крака забити в дясните ми ребра   Laughing и само пита "ама това бебе така ли си стои"  Joy  аз като им разправям, че не е с главата надолу, никой не ми вярва  Joy  беб е 2600, което на мен ми се вижда малко, но лекаря каза, че е добре и си наддава добре (300 гр за 2 седмици). аз си мислех за съвсем други размери, четейки за големите бебчовци на Деси и Мама Галка23   Grinning тоновете му бяха 140 ( нали предния път бяха 124 и се бях притеснила) така че всичко с беб е наред  newsm44  живот и здраве ще се появи в края на юли, но за това ще се доуточним след две седмици, когато се видим отново.  Grinning

# 243
  • Мнения: 229
момичета да ви успокоя .. по-добре съм. поспах, похапнах и за сега нищо не ме боли ..
имах някакви контракции днес .. стомашен вирус не беше слава богу.
днес като бях малко по-спокойна и мина и размина ..
ще гледам да не прекалявам с разходките вече
благодаря за подкрепака на всички. стискам още малко кълките  Hug Praynig Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 31
Граци не плачи толкова си млада че ще се възтановиш бързо бързо без да усетиш дори.За стриите няма как по някога излизат но не са болка за умиране после избледнявант.
Ел и аз имам черта и не е чак толкова тънка под пъпа а над пъпа е по тъничка ти остави ами имам и пиарсинг и сега като я няма обецата самато място и то по силно покафеняло какъв зор е видяло.
Миши казвала съм ти го и преди казвам ти го и сега уникална си изпуска ми вика малко мехура няма такова спокоиствие мислех си че не може така да изпуска мехура моя ако изпусне ела да видиш шоу как ще дигна цяла полиция на крак както мъжа ми е нощна и съм сама.
На новите мами добре дошли и един прекрасен финал които е съвсем близо.
Едно ще изчезне друго ще се появи лесно маика се не става....
Ама така се смея сама като се сетя за на Бланши Лукчо сега се гледам ами и аз го докарвам на лукчо и се гледам и се смея.
Това е от мен до утре и да стискате кълките рано е чак след 37 38 седмица може преди това не Naughty
Миши пази се моляте не вдигаи вече нищо още малко. Heart Eyes

# 245
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Напоследък сме доста активни в темата , това е чудесно.

Добре дошли на новите мами. Grinning

За среща, аз предложих в поста си още вчера, не знам дали някой го прочете. Аз този път съм на линия, само да помоля да е малко по в центъра, ако може. Мола на Стомболийски примерно или нещо такова. Шофьор съм, но ще спирам вече, че си жуля корема с волана. А и днес за втори път за последната седмица си задавих колата / обясних му на моичкия, че проблема не е в мен, както се и потвърди, но кой да слуша/, посредата на един трап, в 13 и 30 на обяд с детето. След сума разговори се намери кой да дойде и да ми оправи колата, за да може с детето да се приберем. Оказа се, че не са й и в ред и оборотите / за което пак му казах преди няколко месеца  Close / . Абе чудесен ден имах, няма що, после цял следобяд жулих тапети. Сега съм гроги и кисела. Sad
Ще се трупясвам, пък утре мисля на почивка да се отдам, ама едва ли, колко работа ме чака... Confused

# 246
  • София
  • Мнения: 1 338
Добре дошла Mama_Tanya Hug
Ellle, Buzi е на почивка за това я няма Peace

# 247
  • Мнения: 38
Мами, извън темата за бременността, но имам един огромен проблем. От час и нещо търся какво ли не в Гугъла, но нищо. Моят мъж си има нова придобивка мотор и не мога да измисля как да вози Ники и да е достатъчно обезопасен. Няма детски столчета за мотори, няма колани на тези мотори, аз ще се поболея но няма да ги пусна просто така да се возят  #Crazy. А моят красавец . мъжо само ми се смее от страни и ми казва, че ще го сложи отред между краката или отзад детето да се държи за него и така ще се вози. Какви ли не идеи (всичките глупави) ми роди главата, моля ви помагайте с някакви и вие. Ако искате пишете на лични да не пълним темата с излишни други неща. Но понеже вече ме накачиха яко нервите да седя и да се ровя из нета, та реших да се обърна към вас!  Praynig

# 248
  • София
  • Мнения: 7
Стела,  newsm59 !!!! Да си жива и здрава и най-обичаната жена и майка!
 
Аз да се отчета на бързо. Бях при доки, каза че малкия юнак е 2900 и плацентата била започнала да зрее /или била узряла - не разбрах точно/ и че сигурно между 20 и 30 юли ще напира да излиза, което няма лошо щото вече доста ми тежи, пък и вече нямам търпение да се запознем.

Граци, стената на детската ти е страхотна!!! Бравос! Поздравявам те за идеята и за прекрасното изпъление. А за килцата не се коркай толкова - ще ги свалиш. Аз също чукнах 80-така и то преди месец. За сега не съм качвала повече, ама и така 20 килца ми се струват доста.

Стрии наскоро ми се появиха отстрани на кръста, ама кво да се прави "рискове на професията" дето викат хората. А уж и аз се пляскам с разни мазила!

Martini mama, благодарско за статийките, със сигурност са много полезни, особено за първескини като мене, дето не знаят какво ги чака.


,аз живея в Хиподрума.!
Lady_sss , къде в Хиподрума си? Аз съм в 5-ти блок зад Антик по диагонал.

# 249
  • Мнения: 702
Бобито и аз имам пиърсинг и там където са дупките отдолу и от горе и на мен ми е доста кафяво,но това си е нормално,когато бях бременна с Ивайла ми беше по същият начин,като родих ми се махна и си я сложих обецата без проблем и сега мисля пак така да направя,като се появи бебчо,иначе кафява черта нямам!
Каприз не се притеснявай за размерите на беб все пак е много относително не може да се каже на 100% колко тежи затова аз винаги си имам едно на ум,важното е да са ни живи и здрави,а на килограми бързо наваксват!

# 250
  • София
  • Мнения: 1 139
Здравейте,бъдещи мамита!Много сте активни днес.Аз сега сядам и не мога да ви изчета.

Стели,честит Рожден ден и от мен(малко късничко,но пък от сърце)  bouquet

Днес си изпратих мъжлето за Франция на турне и ми е малко тъжно.Ще се върне чак на 7 август и само се моля да не родя дотогава(но това е Божа Работа).Та ,за да не съм сама в София,си дойдох в Свищов при нашите.Ще пътувам за консултации обаче,няма как.Тук е голяма жега-не е като в София. Sad

Добре дошли на новите майчета Hug

Пожелавам ви лека нощ на всички!

# 251
  • Мнения: 955
ssieber, радвам се, че си добре. Почивай повечко, сега ти е паднало.
Интрига, благодаря за инфото за Бизу, явно съм бързала и съм чела повърхностно и съм го пропуснала Embarassed.
Граци, и на мен ми се дорева вчера като си видях стриите на корема, но малкия разбойник като ме срита 2-3 пъти и се осъзнах. Сигурна съм, че като си видим малките душици ще забравим и килограми и стрии и целулит. А след това с малко диети, спорт и мазила пак ще влезем във форма, няма да се оставяме я Crossing Arms.
"Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора."
Явно не бухалствам само аз Laughing

# 252
  • Мнения: 3 421

Каприз не се притеснявай за размерите на беб все пак е много относително не може да се каже на 100% колко тежи затова аз винаги си имам едно на ум,важното е да са ни живи и здрави,а на килограми бързо наваксват!
о, разбира се! както казва баба ми "като се роди, работата му е да е яде и да спи"  Hug
вчера си четох дневника-календар на бременността, който си водя, и се зачудих кога мина времето  Thinking от толкова много работа не се вглеждах в себе си и ей на след 20тина дни, че и по-малко, ще раждам  Rolling Eyes
хайде, ставайте, поспаланки  Whistling

# 253
  • Мнения: 92
Добро утрооо Hug
Първта поспаланка стана Mr. Green,но ще стягам багажа и отивам да водя детето на плаж.От 2 дена не е ходила и омрънка света.Аз ще заема място в заведението на сянка и ще я наблюдавам Laughing

До полсе  bouquet

# 254
  • Мнения: 3 421
Добро утрооо Hug
Първта поспаланка стана Mr. Green,но ще стягам багажа и отивам да водя детето на плаж.От 2 дена не е ходила и омрънка света.Аз ще заема място в заведението на сянка и ще я наблюдавам Laughing

До полсе  bouquet
цопни крачета и заради нас де  Grinning  искам и аз море! миналото година даже бански си купих и викам на моя догодина отивам на море, с тебе, без теб- там съм! ( това защото обикновено заради работата му не отиваме).  Laughing ама и тази година ще пропусна морето  Laughing този път обаче за хубаво  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт