Въпрос за правителствена болница и д-р Асенова

  • 16 005
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Zdraveite Mami,
Az rodih v Pravitelstvena na 14.04.2004 pri d-r Hristova newsm20
Izklu4itelen 4ovek, malko capnata v ustata.... Laughing, no puk jeliazna lady!Mujat mi prisastva na rajdaneto i do dne6en kogato otivam do bolnicata i se obajdam!
Prez cialoto rajdane nito edna aku6erka ne me pipna, kakto e vseizvestno aku6erkite vur6at vsi4ko, da, ama ne!Tq prez cialoto vreme me kara6e da se 4uvstvam sigurna i uverena!
Osven tova aku6erkite tam mi dadoha list4e i himikalka i mi prodiktuvaha vsi4ko nai-vajno koeto trqbva da pravq prez purvite meseci za beb4o, pokazvaha mi kak da go kupq i ......vsi4ki osnovni ne6ta!
Ako navsqkude be6e taka, mislq 4e rajdaemostta rqzko 6te se uveli4i ili pone mamite nqma  da gi e strah tolkova!

# 46
  • Мнения: 46 520
vadjra, ти сигурно си някоя светска личност? На нас обикновените ни забраниха присъствието на таткото  Confused Това е единственото, което не харесвам в Правителствена Confused

# 47
  • София
  • Мнения: 596
И аз се учудих, че Д-р Христова е разрешила такова нещо. Нямам нищо против докторката, точно обратното, но ми е чудно  newsm78 как стават тия работи ....

# 48
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
vadjra, ти сигурно си някоя светска личност? На нас обикновените ни забраниха присъствието на таткото  Confused Това е единственото, което не харесвам в Правителствена Confused

За хубаво или лошо не съм светска личност, но бях много упорита и настоятелна през цялата бременност таткото да присъства при раждането!Освен това на всяка консултация таткото беше с мен вътре задаваше повече от мен въпроси и някакси възприе идеята да е до мен,но само на самото раждане!През останалото време се разхождаше с мен в коридора и ми правше масажи на кръста Scatter
Е, тя се бъзикаше, че трябва да мине психотест за устойчивост, но така и не се наложи!

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а колко дена се лежи в болницата след секцио?

# 50
  • Мнения: 5 370
а колко дена се лежи в болницата след секцио?
Отговарям ти веднага-изписаха ме на 7 ден,а преди това махнаха конците.АКо имало проблеми-може и повече.

# 51
  • София
  • Мнения: 596
Аз зная за десетина, но ако всичко е на ред, както в моя случай беше - на 6-я ден ми махнаха конците, а на 7-я иху - аху и вкъщи.
Леко раждане, чакаме с нетърпение да се появиш жива и здрава и с бебече на ръце във форума. Simple Smile

# 52
аз родих в правителствена преди 2 мес. Вси4ко беше на ниво, отношението беше супер. На мен лично храната много ми хареса, но може би защото родих секцио и ме държаха  2 дни гладна. На мен ми излезна по-ефтино, з-то си бях направила изследванията предварително и като ми правиха картона само ги занесох. Сега си мечтая за спокоиствието в болницата...

# 53
  • Мнения: 523
DEianaZ Simple Smile
гледам лентичката ти Simple Smile
ЛЕКО РАЖДАНЕ, да мине всичко без усложнения.  thumbsup и добре дошло  wavey на малкото човече  Laughing

# 54
  • Мнения: 10 758
а колко дена се лежи в болницата след секцио?
С щерката ме изписаха на 10-тия ден, а на 15-тия ми махнаха конеца. Що така, незнам. Те си решиха - Папазов и Станев. Умуваха, гледаха и решиха. Явно още не е била зараснала раната.Абе, незнам защо.
Със сина ме изписаха на 6-тия, като предишния ден ми махнаха конеца.Аз исках още на 3-тия да ме изпишат, ама те - не, та не. Тука ще стоиш.
Да ти кажа честно, второто раждане ми беше мноооого по-лека, отколкото първото. Може би, защото с първото бях с пълна упойка, а с второто - със спинална. Има една млада анестезиоложка - страхотна е, много е готина. Дано да ти се падне тя.Забравих й името Embarassed
а, и да не си помислиш, че виждаш двойно - има две акушерки, които са близначки Mr. Green
Айдеее, още малко остана Laughing Леко раждане ти желая  bouquet

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
какво ти малко утре ме режат, а днес ме приемат в 14ч.. Значи все пак има спинална упойка - исма  с такава да раждам

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
какво ти малко утре ме режат, а днес ме приемат в 14ч.. Значи все пак има спинална упойка - исма  с такава да раждам

Късмет!

# 57
  • Мнения: 10 758
какво ти малко утре ме режат, а днес ме приемат в 14ч.. Значи все пак има спинална упойка - исма  с такава да раждам
Има, има, не се притеснявай.
 Всичко ще мине добре, само не се шашкай. В добри ръце си.
Желая ти всичко най-най-  bouquet И утре да си гушнеш най-красивото бебе на света.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт