Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 3

  • 28 797
  • 477
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 31 392
Купих си парфюма  - Мис  диор (череша)   bouquet
Кой е този парфюм череша? Може ли да го покажеш.

# 436
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Пробвах днес скраба за тяло с кафява захар на Касиопеа. Извод - няма такава гадост!

1. Пише, че се използва количество = на една супена лъжица за цялото тяло. Какво имат предвид точно като казват тяло  newsm78 Изхабих половината буркан, който и без това не е повече от 50гр сигурно.

2. Много едри частици (което всъщност е кафявата захар), направо трябва да ги гоня по себе си.

3. Полиращ ефект - минимален, нищо впечатляващо.

4. Ей това ми е най-гадното - толкова е мазно това нещо, че вместо да се почувствам чиста, имах чувството че излизам от фритюрник. Като мина с нокти по кожата, под тях остава наслоена мазнотия  Sick Наложи се да се жуля идиотски с грапавата гъба и душгела след това докато я махна тази слуз  ooooh!

Оставам вярна на скраба на Narure's с вино Кианти

# 437
  • Мнения: 215
А този скраб къде в Софиа го има на Нейчърс?

# 438
  • София
  • Мнения: 7 879

Оставам вярна на скраба на Narure's с вино Кианти
http://www.az-jenata.com/inc/watermark.php?path=../foto_eyes/big/199@BN Detoxifying Crystals.JPG

Изглежда много вкусно.  Crazy

# 439
  • София
  • Мнения: 4 803
Купих си парфюма  - Мис  диор (череша)   bouquet
Кой е този парфюм череша? Може ли да го покажеш.

Трябва да е Miss Dior Cherie  Rolling Eyes Една позната беше се объркала и тя също му казваше диор череша


Аз си купих поредната термална вода на Авен

# 440
  • Мнения: 1 045
Пробвах днес скраба за тяло с кафява захар на Касиопеа. Извод - няма такава гадост!

1. Пише, че се използва количество = на една супена лъжица за цялото тяло. Какво имат предвид точно като казват тяло  newsm78 Изхабих половината буркан, който и без това не е повече от 50гр сигурно.

2. Много едри частици (което всъщност е кафявата захар), направо трябва да ги гоня по себе си.

3. Полиращ ефект - минимален, нищо впечатляващо.

4. Ей това ми е най-гадното - толкова е мазно това нещо, че вместо да се почувствам чиста, имах чувството че излизам от фритюрник. Като мина с нокти по кожата, под тях остава наслоена мазнотия  Sick Наложи се да се жуля идиотски с грапавата гъба и душгела след това докато я махна тази слуз  ooooh!

Оставам вярна на скраба на Narure's с вино Кианти



хи,хи, много весело обяснение...Искрено ти съчуствам -  bouquet затова казвам  ако човек е доволен от нещо да повторва и потретва, експериментите не винаги водят до желания резултат, колко пъти съм си патила и аз, ама тва е, ненаситна женска страст... Twisted Evil

# 441
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Във Варна го купувам (Nture's| от Санита. В София има ли Санита? Може би в аптеки където се продават продукти на Nature's, но не съм обръщала внимание къде. Ще поровя и ако намеря нещо ще свирна.
Иля, в действителност не е вкусен, просто е опияняващ  Crazy Аз поне не съм ползвала скраб, пък може би и други продукти за тяло, които да имат такъв аромат. Абе гениален е този, къде ми трябваше да правя експерименти, при положение че съм си открила моето нещо и толкова много ми харесва

# 442
  • София
  • Мнения: 7 879

Иля, в действителност не е вкусен, просто е опияняващ  Crazy Аз поне не съм ползвала скраб, пък може би и други продукти за тяло, които да имат такъв аромат. Абе гениален е този, къде ми трябваше да правя експерименти, при положение че съм си открила моето нещо и толкова много ми харесва

Ммм, сигурно ще го пробвам.  Flutter Hug

# 443
  • Мнения: 1 434
Miss Dior Cherie -   Наистина не е  никаква  черешка докато го купувах   продавача  така казваше ..черешка черешка (cherry ) Mr. Green  и аз   от там друг е  въпроса    че   Cherie (фр ) означава скъпа ,mila   Laughing      bouquet

Парфюма не е лош ...


# 444
  • Мнения: 1 655
 На OPI си взех 6 лака и съм много доволна от избора си.

# 445
  • Мнения: 1 434
На OPI си взех 6 лака и съм много доволна от избора си.
Пусни снимки ако можеш   на цветовете Hug  bouquet

# 446
  • София
  • Мнения: 7 879
На OPI си взех 6 лака и съм много доволна от избора си.
Пусни снимки ако можеш   на цветовете Hug  bouquet

И аз искам да видя цветовете.  Flutter

dolores, можеш да ги пуснеш направо в темичката за Опи.  Wink

# 447
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ето нещо за скраба с вино Кианти:

http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=5973
http://www.beauty.bg/article14_13_307.html

Открих скраба в един он-лайн магазин: тук

# 448
  • Мнения: X
Гланц Диоркис.  Heart Eyes

# 449
  • София
  • Мнения: 988
да запитам дали някой е ползвал тези ампули http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=9148

Общи условия

Активация на акаунт