Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 3

  • 28 746
  • 477
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 7 800
Кремче за напукани пети на Талодерма

# 466
  • София
  • Мнения: 1 956
Иля, ако правилно си спомням - нали и ти си беше купила от крема за пети на Шол. Има ли разлика между Талодерма и Шол?

# 467
  • Мнения: 50
Аз да се похваля купих си крем пудрата на GOLDEN ROSE и учудвщо останах доволна от нея Peace Peace Peace

# 468
  • София
  • Мнения: 7 800
Иля, ако правилно си спомням - нали и ти си беше купила от крема за пети на Шол. Има ли разлика между Талодерма и Шол?

Ами в момента ползвам едновременно кремчето на Шол, на Талодерма, на Кокона и меден вазелин.  Crazy
Като попие единия, мажа другия и след няколко дена с тази ударна терапия, ми се възстановиха напълно крачетата и сега са бебешки меки.  Heart Eyes
А кремчето на Шол го мажех самостоятелно три дена и нямаше ефект.  Crossing Arms

# 469
  • София
  • Мнения: 1 956
Хм  Thinking
А пък на мъжа ми му се бяха напукали петите до кръв на морето (той само там обува открити обувки) и за 3 дни му се оправиха петите от Шол-а. Абе да не са пуснали ментета и треторазрядни боклуци и на Шол вече newsm78

# 470
  • София
  • Мнения: 7 800
Май има няколко вида кремчета на Шол, да не би да ползва друго ?  Thinking

# 471
  • София
  • Мнения: 1 956
За напукани пети е само едно.
Ами и аз - като се намажа само веднъж и петите ми стават много по-меки от преди...
Явно са пуснали ментета  #2gunfire

# 472
  • София
  • Мнения: 7 800
В темата за напукани пети имаше много недоволни от кремчето на Шол.  Confused
И на мен иначе ми прави петите по- мекички, но срещу много напукани не знам, дали помага.

# 473
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Не знам къде споделих и аз за кремчето на Шол (не бях доволна), дали тук или в темата за петичките, важното е че след 1 седмица има резултат, доволна съм, много са мекички и не се натрупва мъртва кожа бързо. От седмица дори не съм ги минавала с пилата, да не говорим за кюрета. Другата седмица ще си взема и този за премахване на мъртвата кожа, има го в едно магазинче близо да Спортен център ТИМ - 7.70 лв.  Peace

Да, да, Иля аз бях една от тях, но сегамога да го похваля.  Hug

# 474
  • София
  • Мнения: 7 800
Не знам къде споделих и аз за кремчето на Шол (не бях доволна), дали тук или в темата за петичките, важното е че след 1 седмица има резултат, доволна съм, много са мекички и не се натрупва мъртва кожа бързо. От седмица дори не съм ги минавала с пилата, да не говорим за кюрета. Другата седмица ще си взема и този за премахване на мъртвата кожа, има го в едно магазинче близо да Спортен център ТИМ - 7.70 лв.  Peace

Да, да, Иля аз бях една от тях, но сегамога да го похваля.  Hug

Екстра, и аз сега съм бебешко меки крачета, но не мога да преценя, кой от четирите кремчета помогна най- много, може и на Шол да е било.  Flutter

# 475
  • Добрич
  • Мнения: 193
За пети съм много доволна от крема Невен/на вазелинова основа. Peace

# 476
# 477
  • Мнения: 83
Момичета ако найстина имате проблрм ,то тогава си купете Akerat S ,много е брутален излющва всичко без кюрети и без болка,аз имах проблем  след като свалих гипса и два месесца не можех да обуя сандал от неудобство то лчтото си мина,накрая  една аптекарка ми го предложи,скъп е 18 лв ,но..............ме спаси.Той е на Авен и е с 30% урея,пише че е за локални вроговявания,ако искате да имате глатки пети това е ,в тая аптека ми казаха че и Азис го ползва Laughing, хи хи

Общи условия

Активация на акаунт