От блондинка в брюнетка

  • 5 130
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Много е трудно да...моята коса заприлича на слама... Tired
а утре ще се боядисвам тъмно кафяво със шоколадов оттенък с боите на Keune (май тъй се пишеше точно)  Crazy
Дуци, ти с каква боя се боядисваш  Flutter

# 16
  • Мнения: 4 371
Вече не се боядисвам, постигнах моя си цвят и я оставих да си расте. Боята(Лакме) не се изми, в салона ми изравниха цвета и сега съм окей.
От Кюн не съм доволна, ползвала съм русото им, ставах оранжева.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ужас... Rolling Eyes ще видим утре какво ще се случи с мен...хубавото поне е че е тъмна и така разлика в цветовете би трябвало да не може да се получава  Crazy

малко OFF: а как си чувстваш косата сега като не я боядисваш...на мен ми обясняваха, че е хубаво да се боядисва, защото се освежавал цвета, косата придобивала блясък, а и не изтощавало косата...едва ли не полезно било  Mr. Green но говоря само за тъмните нюанси...за русото сме наясно, че не е никак полезно  Crazy

# 18
  • Мнения: 4 371
Косата ми е супер, лъскава, жива, все едно никога не съм била руса. Но аз съм бременна и човек по мен не може да съди си мисля Thinking
Ще видим като родя дали ще стана метла hahaha

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 10:12 от Дуци

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Дуци, така е да...не може да съди по теб човек  Laughing... мерсии  Crazy

# 20
  • Мнения: 171
Здравейте, отдавна посещавам форума и искрено Ви поздравявам за страхотния сайт  bouquet. Нуждая се от съвет: в момента сам с пепеляво руса коса, скоро изпробвах по -тъмнен нюанс 6.1 на Alfaparf  Аз  и много се харесах, но ефекта беше за кратко. Боята се отми доста бързо. Предложиха ми процедура   репигментация , за да не се отмива боята. Имате ли впечатления относно процедурата. Очаквам мнения и съвети. Благодаря предварително. Party

тирамису, нормално е да се прави репигментация, когато косата е била изсветлявана и след това трябва да се боядиса в по-тъмен цвят. Това е един вид процедура, обратна на обезцветяването, не се отнема пигмента на косъма, а изкуствено се вкарва Wink От изсветляването косъмът става порест и трудно задържа пигментите на боята, затова и тя се отмива бързо Peace 

# 21
  • Мнения: 11
Ясно, благодаря за компетентния отговор. Кога е по-добре да бъде направено- преди или след морето ? Защото моята коса от слънцето доста изсветлява ?

# 22
  • Мнения: 4 371
От фризьора си знам, че всякакви освежителни процедури се правят след море Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Кога е по-добре да бъде направено- преди или след морето ?

определено след море Peace

# 24
  • Мнения: 11
След морето ще е промяната, а честно казано нямам търпение   Joy

Общи условия

Активация на акаунт