крем-депилатор

  • 10 813
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 529
А какъв депилатоар бихте препоръчали за мъж, че милото иска д си махне космите? И има ли разлика изобщо?
Не може ли да се обърсне,все пак е мъж.

# 31
  • София
  • Мнения: 708
Обръсна се, но иска и с депилатоар да пробва. Били му казали че така косъмчетата като излизат не боцкали толкова  Rolling Eyes  (да уточня, говоря за тяло)

# 32
  • Мнения: 1 243
В някакъв форум бях прочела от мъже, че си махали космите с депилатоар на Леокрема, специален мъжки  Rolling Eyes Име не помня, хвалеха го обаче. Явно трябва да се провери!

# 33
  • Мнения: 4 053
В някакъв форум бях прочела от мъже, че си махали космите с депилатоар на Леокрема, специален мъжки  Rolling Eyes Име не помня, хвалеха го обаче. Явно трябва да се провери!

и аз май съм го чела това някъде,
но, според мен няма да има разлика в съставките на крема,
щото тези, които аз ползвам никъде не пише, че са за жена например,
та, що да не се ползват и те от мъжете   Wink

# 34
  • Мнения: 1 529
За мъже ще трябва да е по-силен заради жилавите им косми.

# 35
  • Мнения: 4 434
Аз ползвам Елеа,става,нямам проблеми с кожата.Мирише сравнително добре.
И аз ползвам ЕЛЕА Peace доволна съм

# 36
ami kola maska za maje:))))))))))

# 37
  • Мнения: 6 017
Аз имам един депилиращ крем на Милд. Само веднъж съм го ползвала. Доволна съм. Peace

 hahaha hahaha

# 38
  • Мнения: 830
само STREP  Peace имам 2-за тяло и за бикини, не бих го сменила за друг.

# 39
  • София
  • Мнения: 901
Аз преди няколко дни ползвах на Вийт зеления крем (в тубичката) за краката и триъгълника...ами махна космите, но след около 1 ден пак се появиха, така че поне при мен не беше гладко 2 3 дни...другото ми опракване е, че на триъгълника не махна всичко, а останаха съвсеееееем къси косъмчета като наболи,сякаш се бях бръснала преди 1 2 дни  #Cussing out на вас така ли ви се получава? Възможно ли е да е от самия крем, имам предвид примерно с някоя друга марка може и да стане както трябва  Rolling Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 901
момичета, никой ли не може да ми отговори!  Cry Важно ми е! Crazy

# 41
  • Мнения: 1 529
Не мисля,че има крем ,който може да се справи с космите на триъгълника-действай с бръснача.

Общи условия

Активация на акаунт