На какви игри на РС играете?

  • 4 807
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
Играем на:Colin Mc Ray Rally04,Wolfenstein,Crysis,Call of Duty,Need for Speed я изтрихме,че нещо "зацикляше" Wink

# 16
  • Мнения: 72
Играя най вече на белот тук:http://www.favorite-games.com/, доста е забавно ако намериш и добри партньори Peace

# 17
  • Мнения: 852
Оууу колко много идей за свободното време ми дадохте newsm44

# 18
  • Мнения: 4 678
Call of Duty2-в мрежа Hug
http://www.vbox7.com/play:1d16510a

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 17:07 от Поци

# 19
  • Мнения: 1 447
Сега съм се зарибила по тях.

# 20
  • Мнения: 2 125
Ceaser и Quake са ми любими.

# 21
  • Berlin
  • Мнения: 11 264
Guild wars и  frozen bubbles, prizee-то., легендата за зеления дракон. тва са. повече не ми се полагат. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 71
В момента на Psychonauts и Pro Evolution Soccer 2008

От септември мисля да се зомбирам със SPORE

"В Spore играчът поема ролята на виртуален Бог, чието първо създание е безобиден едноклетъчен организъм. В последствие, под надзора на играча, създанието започва да еволюира и евентуално се превръща в пълноценно животинче.
Ако всичко е наред, то продължава развитието си, възпроизвежда се и дава началото на цяло общество, а защо не и амбициозна цивилизация, крояща планове за завладяване на галактиката."

# 23
  • Мнения: 603
Играя CS  Embarassed. Особено като бях по-малка и нямах компютър редовно висях по клубовете и "стрелях" #2gunfire.
И аз играех на времето. Откакто се е родила малката не съм "стреляла" ама колко ми се искаааа... Така ме сърбят пръстите, не е истина

# 24
  • Мнения: 2 229

Двойката я превъртях преди 2-3 години, но се бях вманиачила, 2 седмици ми трябваха сигурно!! Mr. Green Тройката миналата година я играх, но чийтвах... Blush Хубавото й беше, че като умреш, продължаваш от последното ниво, а не както при двойката - от начало! ooooh!

Много обичам да играя, но ми се случва рядко, защото си имам двама компютърни гении вкъщи.

В началото играех на "Кристалчета" (така им казваме, може да имат и друго име). Сега обаче съм зарибена с Cradle of Roma  и Cradle of Persia. Освен тях - всеки ден Prizee.
Играя всеки удобен, свободен момент.

Ако е тази, където трябва да свързваш 3 и повече еднакви неща, и аз я открих скоро, но стана много трудна като дойдоха 2те вериги и се отказах... Embarassed

Сега играя Томб Райдър! Crazy

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 2 907
Докато бях бременна, сиреч преди 3 години някъде, луднах по игри от типа hidden objects games. Такава мания ми станаха, че до днес следя излизането на всяка нова игра и всяка седмица отделям ценни часове за игра и не спирам докато не я свърша  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 662
Играя CS, белот, табла и други хазартни...  Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 212

Играх и аз бая време  Grinning
Сега нямам толкова свободно.
В най-добрия случай гърмя мини или пусна някой пасианс  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт