Днес съм радостна защото...2

  • 91 914
  • 644
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 506
svetl@ много е сладка дъщеричката ти.Радвай се на тези прекрасни моменти с детето и  знай-едно всяко дете си има ангел-който да го пази-сестричката и.Не се отчайвай и намери сили да продължаваш напред заради това дете което имаш сега и за което се грижиш.

# 631
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Ice, благодаря ти мила  Hug

# 632
  • Мнения: 714
 Защото открих името на още една силна ангелска мама в “Списъчето“!Лека бременност Нефертити Hug Hug Hug

# 633
  • Мнения: 7 100
Защото чух такова искрено и без задни мисли обяснение от момиченцето ми.
"Мамо, ти си по-красива даже от баба!" и продължи с галене по иначе доста посребрялата ми вече коса.
Питам я защо съм красива, а тя ми отговаря "Защото имаш хубава дълга коса!" (наскоро искаше да си има къса коса като на тати и се възползвах от ситуацията да се подкъся значително  Laughing

# 634
  • Мнения: 3 166
Да си по-красива от баба е сериозно постижение! Да нацелуваш златните устенца, зарадвали майчиното сърце!

# 635
  • Варна
  • Мнения: 2 305
рони, тези малките, понякога са ужасно красноречиви! Гуш за най-красивата мама!  Hug

# 636
  • Мнения: 3 166
...защото вече седмица Дари е с временна пломбичка на зъбчето, направена БЕЗ пълна упойка. За нас това е огромен успех и радост. Благодарение на една невероятна стоматоложка и ЧОВЕК, Дари пребори фобията си и й позволи да му работи зъбчето. Не мога да опиша колко сме щастливи и как камък, който носехме на плещите си повече от 2 години, най-сетне падна. Благодаря на Бог, че ни изпрати това малко чудо, също и човекът, който да превърне чудото в реалност. Praynig

# 637
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Аз пък съм много щастлива за вас, че преодоляхте този Рубикон! Д са здрави зъбките на Дари и да сте спокойни и щастливи!

# 638
  • Мнения: 7 100
Наистина се радвам много за вас, Светле!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 639
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Светле и аз се зарадвах на тази хубава новина. Да са здрави зъбките на Дари и много хубаво, че сте срещнали точния за детето зъболекар.

# 640
  • на дъното
  • Мнения: 1 538
Пет., 08 Юни 2012        Колко много време не е писано тук  Sad
Днес съм радостна защото моето слънце ни направи много горди Heart Eyes Вчера спечели 1-во място по Карате Киокушин в неговата категория.

# 641
  • Мнения: 32
Поздравления! Пожелаваме още много, много успехи на твоето слънчице!

# 642
  • Мнения: 7 100
Днес съм радостна защото моето слънце ни направи много горди Heart Eyes Вчера спечели 1-во място по Карате Киокушин в неговата категория.
А аз съм двойно по-радостна, защото в подписа ти видях и един Даниел!  Heart Eyes   bouquet
Дори преди да съм ти чесититила за него, "милото" ежедневие в последната една година, е заличило дори подобни прекрасни моменти от щастието на хора, които имам за изключителни близки  Embarassed.

# 643
  • Мнения: 3 166
Силве, и аз като Рони нямам спомен да съм ти честитила втората радост в живота ви! Да ви е жив и здрав мъничкият мъж и много светлина  и обич да ви носи! Hug

Поздравления за постиженията на баткото! Все така да ви прави горди родители на малък боец!  bouquet

# 644
  • на дъното
  • Мнения: 1 538
Благодаря ви! Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт