За нас-жените над 40

  • 8 672
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
На въпроса на Dona Bonbona:Сега съм непукист,от нищо не ми дреме...Не ме интересува мнението на хората за мен,живея без условности...Не се притеснявам,че някой не ме харесвал, или пък аз не харесвам...Всичко е толкова мимолетно...Научих се да приемам нещата откъм добрата им страна и да не правя трагедии от нещо,което ще е забравено след 10 минути...
Когато бях на 20,приемах нещата прекалено сериозно.Сега се усещам ,че няма смисъл.Което си има да става,ще стане и без аз да го преживявам толкова.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 051
Хайде и аз в отбора... Тази година ще навърша 41, синът ми скоро ще навърши 7, а дъщерята - 3.
И аз на 20 се вземах прекалено насериозно, на 30 се чувствах доста зле...
Сега като кажа 40 ми е малко чоглаво, ама мои са си...
По този повод синът ми наскоро ме разпитва кога човек е стар... Аз му обяснявам,че щом престанем да растем и почваме по малко да остаряваме... , отначало не ни личи много и т.н. Той ме пита - "ами ти почнала ли си да остаряваш?". Казвам му - "да". А пък той - 'аааааааа, ама не ти личи още, хубава си!" Joy

# 47
  • у нас
  • Мнения: 443
Здравейте днес от мен,аз съм първа понеже още не съм лягала. Тази сутрин дъщерята тръгва на море, а преди път ние силно се вълнуваме и почти не спим.Сега 10дни ще бъдем аз,мъжо и кучето -скука.
 Ето ви живот на 40годишна с пораснали деца.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 17 546
Ще ме вземете ли с вас Grinning ? Преди да сте казали да, тук се чувствам по-удобно! През октомври ще навърша 39, по близко е до 40, отколкото до всички останало Laughing С трима сина съм, един почти на 19 и близнаци почти на 16. Когато навърших 30 мирогледа ми и представата ми за света се промени драстично. Промених се и аз самата, много осезаемо. Какво ли ще се промени в мен след година, като навърша 40?
Приятно ми е!  bouquet

# 49
  • у нас
  • Мнения: 443
Добре дошла Хелън Hug!
Колкото до промяната при навършване на 40г. -едва ли още повече ако робуваш на предрасъдъци и не празнуваш любилея,ще усетиш нещо!

# 50
  • Мнения: 25 763
Какво ли ще се промени в мен след година, като навърша 40?


Ами, каквото ти си решиш.  Wink
Аз, като навърших 40, взех решение следващите 20 години да не пуша и спрях цигарите. Сега чакам с нетърпение да навърша 60, за да реша дали ще ги пропушвам отново или не.  Mr. Green
Леле, дано само не ми хрумне тогава да оставя и алкохола, че ще я вапцаме на стари години без нито един порок!  ooooh!
А, и като стана на 50 може да си взема една костенурка или орле, да проверя лично дали наистина живеят толкова дълго...  Joy

# 51
  • Мнения: 13 512
Хайде и аз да се запища при  вас. Миналата година навърших 40 и напук на всички предразсъдъци  го отпразнувах с голям купон. По принцип не обичам рождените си дни и не всяка година правя щури купони, но на този държах особено.  С 3 деца, както е видно от подписа ми, се чувствам страхотно. Много по-добре, отколкото на 30 например, Причините0 много от вас са ги изредили по-горе.

# 52
  • Мнения: 45
Хайде и аз да се запища при  вас. Миналата година навърших 40 и напук на всички предразсъдъци  го отпразнувах с голям купон.


 Peace Аз също! Дори и не знаех, че такава годишнина не се празнувала, научих го чак след като всичко беше организирано. Не се впечатлих особено, и празнувах като за последно  Joy

Ми то знае ли човек?!  Crazy

Та наздраве за 40-те, сега с кафе обаче


# 53
  • Мнения: 604
Ами запис и от мен аз все още съм на 35, но разликата не е много голяма мисля newsm78·
И като ви слушам за тези менопаузи и проблеми се питам за какъв ч...н ми е и на мен
да забременявам отново, ми не си гледам пашалъка ·

# 54
  • Мнения: 265
Това с празнуването на годишнината не е фатално  бях чела някъде , че човек през живота си поне веднъж не трябва да си празнува рождения ден , всеки си избира кога да го направи . При нас в България повечето не празнуват 40 тия , защото знаете ,че го свързват с други 40 (помен ) които .......не е много приятен .Така ,че ако  сте пропуснали някой друг рож.ден или мислите да пропуснете , споко  Simple Smile

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
След 3 седмици ставам на 40....Това е. Щастлива съм, чувствам се добре... Wink

# 56
  • Мнения: 843
    Я, че хубавоSimple Smile)   Покрай бебето се въртях в  Отчетните и захаросано-щастливото надхвалване,  но тава си е друго тукSimple Smile)
    42 години, 66-ти набор, момче на 23г и момиче на 3г.
     Уморява ме  работата и зацикленото и безсмислие.   Детето ме радва искрено.    Не ме уморява,  притеснявам се само Аз да не я уморявам. Чувствам се идиотски млада, още чакам да порЕсна, като Пипи.
      Днес малкото акселератче заяви, че много ме обича, но понеже нямам "Бладаци и мутаци" като тате, ще ме целуне , ама друг път.. Crossing Arms   това е положението-:-))

# 57
  • Мнения: 4 380
Имам само още 3 години до 40-те. 3 години за да променя доста неща в живота си и да взема най-сетне да започна да живея. Кой е авторът на споменатата книга? Иска ми се да я прочета защото надеждата крепи човека. Rolling Eyes Чувствам се на 100.  Sick Вярно са казали хората че не е важно на колко си, а на колко се чувстваш. Confused Имам само 3 години за да променя това усещане. Sick Ако започна да ви липсвам във форума, значи съм успяла. Докато вися пред компютъра, ще се чувствам все по-стара. Sick

# 58
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен! В края на годината ще навърша 41. С две момичета на 20 и 17.
Не намирам кой знае каква разлика от преди и сега,освен,че от една година повече скиторя и не съм си в къщи да помагам на някой за домашни или урок.Но пак нямам време за книга или да мързелувам,но ще изчакам 50 дано там намеря време Wink

# 59
  • Мнения: 4
Е, и аз съм за тук!
Преди години някой като кажеше "тази е на 40 години" аз си виках "егати дъртата лелка",а ето че и аз, живот и здраве, през декември ще чукна 40-те и въобще не се чувствам лелка, особено пък дърта.
Имам синче на 3 години и най-прекрасния съпруг на света.

Общи условия

Активация на акаунт