Майките на породени - умни, хубави, вталени! - 18

  • 13 992
  • 273
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 671
Бини, надявам се пак да е в София.
Между другото мъжът ми сподели, че в Пловдив концертът е бил по-хубав, но той има база за сравнение, аз не. Иначе е доволен от песните, като изключим Nothing Else Matters, аз лично нямам нищо против нея, но той като дърт метал отсече : "Минути за почивка". Брат му за сметка на това е от прегракналите като мен. Също така останах малко резервирана, защото след концерта на Manowar миналата година в Каварна очаквах нещо подобно, той беше грандиозен (тази година не успяхме да отидем и още ме е яд като се сетя, ама нямаше как с двете деца). Митко (мъжът ми) ме беше предупредил да не очаквам, че ще контактуват толкова с публиката, ама аз сигурно тайничко съм се надявала да греши. Но пък никога няма да забравя какво е Manowar да свирят българския химн...
Иначе за оплакването - не толкова бих им се жалвала, колкото бих им казала, че следващия път няма да съм от балъците, които ще дадат повече за билети. Надявам се и никой от нас да не е със счупен крак  Praynig, но ще си купя най-евтините билети и ще си отидем там, където ни харесва  Mr. Green. Да си правят сметката, защото в крайна сметка 1000 души да са били като нас и да направят същото следващ път, това за тях ще си е загуба  Wink.  Всъщност хич не ми е до повечето пари, колкото ме доядя от отношението и не е лесно да обикаляш със счупен крак да си търсиш място. И без това Митрий трудно ходи, какво ли му е било да се ръга в навалицата нагоре-надолу не съм го питала, ама не му е станало приятно.

Сега да ви кажа още една смешка на Блажко - на морето майка ми го е качила на блъскащи се колички. Детето естествено много се е впечатлило и сега постоянно си блъска количките и вика "Бум!" като се ударят. Онзи ден го качвам в колата и се обажда отзад настойчиво: "мама, бу-бу тата айде бум!" - в превод "Хайде, мамо направи бум-бум с колата на тати!". Аз се спуках от смях, докато му обясня, че само това ми трябва този месец, за да е пълен купона и после "тата" сигурно ще е прави "бум бум" с мама. Но детето настойчиво си го повтаря всеки път щом го возя. Митко го слуша, слуша и накрая отсече: "Виждаш ли, притеснен е! То как ли няма да се притесни като го возиш ти!  Crazy

# 271
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден Алекс! Желая ти Маги, Мони и Тихо много да те слушкат и обгрижват!


"мама, бу-бу тата айде бум!" - в превод "Хайде, мамо направи бум-бум с колата на тати!"

 Joy Joy Joy

НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 22:17 от лято

# 272
  • София
  • Мнения: 1 402
Мацки тръгваме за моренце утре, стискайте палци. Като се върнем, ще разказвам.

# 273
  • Мнения: 1 461
Докато успея да вляза в форума сте изписали темата
Деси успех с бебеправенето  Hug
Марти как са при вас нещата  Heart Eyes
Галя приятно моренце , да топнете дупенцата и заради нас  Hug
Еви много се радвам ,че сте ходили ня концерта , а за организацията не се учудвам България е страна на парадоксите ,въпреки недостатъците й обаче на мен мноооого ми липсва България.
Честити рожден ден на Алекс    
Аз отивам да търся ефини билети Мадрид - София , че имаме свободни 20 дена и искам да се приберем

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 16:30 от kar4ita

Общи условия

Активация на акаунт