ЮЛСКИ сладурковци (тема 79)

  • 13 211
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 682
ЧЕСТИТО НА  Shada, ra2 , aichuha , Aelia , RKRASTEVA , amarinova, mariqg  и Весито!


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ЕЛЕНА!

# 226
  • Мнения: 6 390
Лелелеле дъжт от бебета  Party Hug Hug Hug
Само така момичета, искаме още  Wink Hug

ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА 
Shada, ra2 , aichuha , Aelia , RKRASTEVA , amarinova, mariqg  и Весито
Да са живи и здрави бебчетата, а вие скоро в редиците ни!

Джоли
от както са ни пуснали - понеделник - всеки ден излизаме и с бебето и с каката... само че с двете едновременно 1х на ден че малко клинчар е при нас, днес изключително топло и от утре пак дъжт и под 20градуса...

За кафето
само безкофеиново пия, и сутрин и слетобяд... без кофеинова диета...

мариета
обаждай му се, не се чуди, стискаме палци

мацки, попреглеждам каквото мога, и се обаждам пак така  Wink

# 227
  • Мнения: 4 371
marieta_78, тичай към болницата и направо там се срещай с мъжа ти. Стискам палци Praynig

# 228
  • Мнения: 4 371
Тук са последните снимки на Илия, на който му се разглежда Hug.

http://family.webshots.com/album/564072183BtSrPF?start=0

Не ми се занимава да подбирам и качвам специални снимки, има доста, някои са и с доста лошо качество Embarassed.
Пропуснала съм ги, сега се върнах да видя нещо и ги видях. Как стана тая работа, не знам newsm78
Много са сладки батко и бебе Heart Eyes
Толкова искам и аз раждането да е вече зад гърба ми Crazy

# 229
  • Мнения: 925
Мариета, докато си играеш да ни пишеш таблички във форума, ще вземеш да родиш ей така, на!  Crazy Беж към болницата!
Честито на Веси и МарияГ!   bouquet
Елен@, жива и здрава и много обичана от тримата ти мъже!

# 230
  • Мнения: 58
Честито на новите ни мами!Да са им здрави и послушни душичките малки и не толкова малки Heart Eyes!
Честит рожден ден на Елен!  bouquet
Моя човек днес ми даде възможност да свърша и някаква домакинска работа ,та даже и до компютъра се добрах!Установих ,че трябва да го оставям да си пореве пет минути,след което да яде и така спи по- дълго!Иначе като тичам щом си отвори очите с манджата и няма спане!

Мариета стискам палци всичко да мине ОК!И на всички тръгнали да раждат успех!

# 231
  • София
  • Мнения: 553
Ох момичета. на мен както сутринта ми потече нещо, което след тест се оказа, че не са околоплодни води, преди малко ми падна и част от тапата /слуз и кръв/ и ми е някакво такова мокро като с по-обилно течение ... Нали имаше и други с паднали или почти паднали тапи - доктора ми каза на този етап да чакаме и това е .

# 232
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА amarinova, mariqg  и Весито, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛЕН@, МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!
Мариета - успех, стискаме палци

# 233
  • София
  • Мнения: 1 946
Здравейте! ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ! Да са им живи и здрави бебоците и само радост да им носят! Започнаха все по-големи бебчовци да се раждат Simple Smile
Радвам се, че aichuha e успяла да кръсти момченцето си с името, което бяха решили.

Стискам палци на всички, дето още чакат, да мине леко раждането!  Praynig

Астарта
, много сте сладки със шапчица  Wink

Пърли  Hug

# 234
  • Мнения: 195
Ох момичета. на мен както сутринта ми потече нещо, което след тест се оказа, че не са околоплодни води, преди малко ми падна и част от тапата /слуз и кръв/ и ми е някакво такова мокро като с по-обилно течение ... Нали имаше и други с паднали или почти паднали тапи - доктора ми каза на този етап да чакаме и това е .
И аз бях като теб с по-обилно течение и слуз и кафеникаво. Започна ми в неделя и продължи до вчера. Днес нямам обилно течение. На мен доктора ми каза, че бебенцето няма да си дочака термина, шийката ми е размекната и остава да чакаме. А прегледаха ли те за разкритие? Аз се бях шашнала, че до ден-два може да започне раждането, но сега съм добре имам си по няколко контракции, коя по-силна и болезнена, коя не толкова. Бебка се чувства добре и продължава да расте и рита  Rolling Eyes

# 235
  • София
  • Мнения: 123
Ох момичета. на мен както сутринта ми потече нещо, което след тест се оказа, че не са околоплодни води, преди малко ми падна и част от тапата /слуз и кръв/ и ми е някакво такова мокро като с по-обилно течение ... Нали имаше и други с паднали или почти паднали тапи - доктора ми каза на този етап да чакаме и това е .
И аз бях като теб с по-обилно течение и слуз и кафеникаво. Започна ми в неделя и продължи до вчера. Днес нямам обилно течение. На мен доктора ми каза, че бебенцето няма да си дочака термина, шийката ми е размекната и остава да чакаме. А прегледаха ли те за разкритие? Аз се бях шашнала, че до ден-два може да започне раждането, но сега съм добре имам си по няколко контракции, коя по-силна и болезнена, коя не толкова. Бебка се чувства добре и продължава да расте и рита  Rolling Eyes


И аз имах същото те4ение след преглед онзи ден,сега си ми е оби4айното.
А как сте с ритниците на бебоците в края?Аз днес моя май не го усещам много да рита....офф,искам ве4е да се ражда,4е ми писна това напрежение и притеснение..

Оп,Киса ти накрая си написала,но аз не до4етох.

# 236
  • Мнения: 69
Здравейте момичета!
Честито на новите мами и специално на Весито! Веси, виж какъв голям мъж роди, само дето толкова се притеснява! Hug
Аз днес съм млекоцентрала и затова не пиша. Плюс това имам запушени каналчета и се занимавам с тях. Сложих зелеви листа и сега ще заминавам за топъл душ, че бебо тъкмо заспа. Купих и лецитин, та дано да ми се размине.
Нямам време да снимам бебо, но скоро ще пусна снимчици, обещавам!
Търпение на чакащите мами!
До скоро.

# 237
  • Мнения: 2 070
олеее, аз съм забравила, че бебетата са без зъби  ooooh! къде съм тръгнала и аз неподготвена да раждам  ooooh! какво ли още ще се изненадам?

Хахах, аз пък останах неприятно изненадана, че пак трябва да сменям памперси. Не ме е гнус, досадничко ми е общо взето. Ама пък има и много хубави неща, които съм забравила и сега им се радвам - физиономиите на бебето като суче и след това, разни дребни нещица. Голяма любов просто, не можеш и насмогнеш. Към всичко.

Хайде сега софиянки кажете ми Уно на Перего от къде ли ще може утре да се вземе *по възможност червено* или да поръчвам от тукашния магазин и да чакаме доставка.  newsm78
И въпреки това продължавам да се чудя - Бъгстър в сайтовете вече е 490лв плюс двеста и нещо коша и излиза така летен и зимен варинт на цената на Уното - 670. До утре дано се начудя.

Нашата първа разходка беше до лозето, директно от родилното отидохме там, имаше го на снимките дето пусках. Онзи ден ходихме и вечерта тук в местния парк Кайлъка и кърмих даже навън, май за пръв път в живота ми...  newsm78 Не сме почнали да излизаме, защото нямаме количка, иначе няма да чакам въобще - Яна има също нужди, а и така бебето спи по-добре, създава си режим някакъв и аз съм по-спокойна.

# 238
  • Мнения: 64
Честито на мама Веси! Да  и е живо и здраво детенцето!!! Много да я радва!  bouquet
Кой беше писал,че си е купил от Данет медицински колан с крачоли за след раждане? Може ли да ми каже модела, че ми трябва такъв, а има много!Моля! Praynig Praynig Praynig

# 239
  • Мнения: 4 371
Нип, сигурна ли си, че ти трябва с крачоли? Няма ли да ти е много жега?

Общи условия

Активация на акаунт