ЮЛСКИ сладурковци (тема 79)

  • 13 200
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 64
Ами така ми каза гинеколожката, защото съм с много разкъсвания и шевове и трябвало да ми поддържа тазовото дъно от разтягане.

# 241
  • София
  • Мнения: 334
Честито на mariqg и на Весито! Пожелавам им бързо да влязат пак в строя и да се радват много на отрочетата си Wink На Веси толкова много палци й стискахме, със сигурност трябва всичко да е наред и скоро да ни разказва как е минало Wink

Хайде сега софиянки кажете ми Уно на Перего от къде ли ще може утре да се вземе *по възможност червено* или да поръчвам от тукашния магазин и да чакаме доставка.  newsm78

Не ми е съвсем актуална информацията, последно преди седмица ходих там, но мисля, че в Хиполенд в Скай сити все още има изложена Уно. Не помня точно коя разцветка, обаче със сигурност не е червено.

Инка, за това, че не иска да суче от едната гърда, мога да разкажа следното: преди около седмица моята мома също категорично отказа да суче от лявата гърда, сучеше само отдясно и то доста охотно. Така няколко хранения подред, докато просто си измих гърдите със сапун (бебешки сапун ползвам така или иначе) и прояде пак. Може и съвпадение да е било, но си мисля, че може би някаква миризма - например следи от дезодорант, са я дразнели. Вярно отмих секрета на Монтгомъровите жлези Wink но мисля, че точно миенето помогна. Това е от личния ми опит Peace
Сега ще добавя, че докато отказваше лявата гърда, я хранех от дясната, а лявата цедях (точно в онзи период се опитвах да махна добавката от адаптирано мляко + да си увелича лактацията). Обаче... в момента лявата ми гърда е видимо по-малка от дясната Crazy Та гледам сега пък да слагам Дарина на лявата с предимство, а на дясната само да дояжда - дясната и без това не стига, че ми е по-голяма, ами се и налива и препълва много, чак ме наболява. Дано скоро разрешите ситуацията с храненето, че да не ходиш и ти с различни размери Joy

Астарта, много сте хубави на снимките Simple Smile Направо да се разтопи човек Heart Eyes И баткото има страхотни очи, всеки път се заглеждам какви са му големи и тъмни (да не му е уроки!) Simple Smile

# 242
  • Мнения: 12
Аз пак нямам време да ви чета, влизам набързо като щъркел, да ви кажа, че днес valiok роди момиченце Йоана 2450гр. 45см
Честито на останалите мами   bouquet да са ви живи и здрави бебоците. Аз вече преносвам трети ден, надявам се скоро обаче бебчо да реши да излезе  Wink
Това е от мен, късмет и леко раждане на всички мами, че аз кой знае кога ще влезна пак във форума......

# 243
  • Мнения: 223
Първо ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА на mariqgVessi_to и на valiok!!!  Simple Smile
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА elen@!!!   bouquet

Момченцата напредват, а  Mr. Green

Тука сме, не ме мислете  Hug. Дуци позна, ма'ах гащи цял ден  smile3521. Оставаше мъж ми да е в отпуска, пък аз да кибича пред компа  ooooh! Та разходка, гости и т.н. - добре го давам докато мога  Laughing

Пърли знам че имаш чувство за хумор и за това ще си позволя да ти кажа  Laughing Днес съм решила, че ще раждаш и това е  Whistling Не знам защо newsm78 А и това е моята дата-много харесвам числото 11 Heart Eyes Така, че може да ни зарадваш Heart Eyes
Нали не се сърдиш, че дрънкам глупости, ма ми е влязла някаква муха Thinking

Съгласна съм, шЪ знайш Joy  ooooh! ooooh! ooooh!

# 244
  • Мнения: 9
Много съм щастлива да ви съобщя щъркелова новина :

Мариета от Сливен е родила момченце Кирил 2800 г., 48 см. в 20:15ч.
и то точно на термина си!


Да й е жив и здрав втория юнак, да носи много радости на мама и на тати!


Ох, от вълнение получих контракция Simple Smile , ако не се разбра днес е родила, ей сега преди малко

# 245
  • Мнения: 367
Честито на всички които съм пропуснала  bouquetМного сладки бебенца си имаме,след всички притеснения наистина си струва Heart Eyes Стискам палци на всички които ще раждат тези дни fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 246
  • Мнения: 223
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МАРИЕТА!!! Видях, че е била с розово щъркелче, така че още една изненада, а  Laughing

Като гледам вълшебството само мен не ме лови   hahaha

# 247
  • Мнения: 2 323
Здравейте мили мами!!! Благодаря за поздравите!!!! Много бебета са се родили, страхотно. Стискам палци на чакащите, всичко ще мине добре  Hug
Ние сме много добре, днес се прибрахме у дома, много сме щастливи всички!
По-късно ще разказвам подробности за раждането ми - мина прекрасно! Обица да ми е на ухото - мечтай си всичко да е наред, а не да мине еди-как-си. Понякога всичко става обратното на това, което си искал, а е много по-добре.

Ра2 си има момиченце - Елена. Не я видях, че ни изписаха. Но са в една стая с Десита Димова и нейния сладък юнак. Добре са!

Повече инфо и снимки - по-късно!

# 248
  • Мнения: 13
Честито рожби на Весито , Вальок и Мариета   bouquet Да са им живи и здрави и много  послушни  Hug
Днес нашия татко си беше цял ден в къщи и по едно време вика , ама това дете много е неспокойно , аз си мислех че само спи и яде  Joy

# 249
  • Мнения: 12
Искам нещо да ви попитам-има ли стъклени шишета на авент, които да стават за помпата на авент? Че четох някъде, че пластмасовите  имали някакви токсични в-ва и ми се иска да взема стъклено....

# 250
  • Мнения: 66
Честити бебенца на Вальок и Мариета~Да са живи и здрави,и лесно да се гледат.На мамите бързо възстановяване.   bouquet Аз днес съм в ужасно настроение.Не съм ревала толкова откакто съм забременяла.Първо се започна с това,че се обадих на доки да я питам,ако до неделя/понеделник не съм родила какво да правя и тя ми отговаря:"Чакаш още една седмица и тогава идваш при мен."Да ама аз от две седмици не съм ходила на лекар,защото  когато ми даде и последния документ каза,че сме до тук-т.е. днес разбрах,че това е по здравна каса.И сега два дена преди термин/доки го изчислява 13.07,компа-12.07 ooooh!/ къде да ходя да търся друг лекар да ме гледа.За капак от сутринта се изредиха и родителите от двете страни,и колежките,и познати и непознати от квартала да питат що още не съм родила.Като разбраха пък какво ми е казала доки вместо да ме успокоят ми наговориха куп глупости,което ме разстрои още повече.Не знам кой път да хвана.Излезе едва ли не,че аз съм виновна дето още не съм родила.Е,и моя да не остане назад допълни картинката,че вместо сега да работел/работата му е извън града и той се прибра щото уж нали ще раждам-по термин/ си седял в къщи и щели сме да закъсаме за пари точно когато най-много ще ни трябвали.Та тъй сега незнам какво да правя-без инфо за състоянието за бебчо,без признаци за раждане и с куп глупави мисли.Съжалявам,ако съм ви натоварила...

# 251
  • Мнения: 1 427
Лучия,можеш да идеш при д-р Уалид- приема и в събота до 16ч без часове,а освен това работи и в Окръжна,така че ще може да ти поеме раждането,ако се наложи

# 252
  • Мнения: 219
Лучия, не се тревожи. Моят термин е 29-ти, а по ЗК са ме изпратили още на 1-ви. Когато имах проблем с това, че не усещах бебо, доки ме прегледа. Никой няма да те остави, но профилактични прегледи не ни се полагат. Ако се притесняваш, пак на същия лекар ще звъниш. Ако искаш преглед по твое желание - ще го платиш. Мен от два месеца ме карат хората да раждам, но това не е тяхна работа. Не обръщай внимание. Преносването е малко досадно, но не е страшно. При момченцата се среща често. Аз носих с 10 дена повече. Само следи движенията на бебчо! Спокойствие, а и имаш два дни до термин!

# 253
  • Мнения: 62
Честити бебчета на Весито , Вальок и Мариета Да са живи и здрави малките сладури, а мамчетата да се оправят бързо
Ели пате, Киса тук съм. Не съм родила за съжаление.
Ходих сутринта на преглед. Тоновете са добре, разкритието ми е същото-1 пръст. В понеделник пак на преглед. Писна ми вече. Съжалявам, че чак сега се отчитам, но снощи имах гости до 3:30 и сутринта станах рано за прегледа. След това имах работа из града и се прибрах към 15ч като парцал и директно в леглото, че до 18:30 спах , дремах и така smile3524. Исках да чета темата, но като се обърна към компютъра и ми падаха клепачите  smile3507 Това е като цяла продължаваме да чакаме.

# 254
  • непостоянно
  • Мнения: 981
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА ВАЛИОК И МАРИЕТА  bouquet  bouquet  bouquet
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЪКРОВИЩА И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ Hug
А МАМИТЕ БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАТ  bouquet

Лучия, кураж, миличка Hug

Общи условия

Активация на акаунт