Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 10 -Тема 31

  • 29 506
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 4 052
Къде се дянаха тези интернет предложения бе хора ThinkingДруг път ги пускаха по-рано,да не би да са решили освен нетни да няма и спец.предложения newsm78.Да не ни хързулнат някой път и без каталог,ще караме на спомени Joy
smile3532

# 736
  • София
  • Мнения: 3 581
дам 9.30 още няма специални а поръчката е до 10 Simple Smile)
да не сме без интернет предложения както без нетна в К12 newsm78

# 737
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Дмес по-късно ще пусна новата тема!

# 738
Здравейте момичета, имате ли отзиви за чадъра на Синтия Раули? Една клиентка много го иска и си го представя стабилен и здрав - такъв ли е наистина? Благодаря предварително

# 739
  • София
  • Мнения: 4 052
Здравейте момичета, имате ли отзиви за чадъра на Синтия Раули? Една клиентка много го иска и си го представя стабилен и здрав - такъв ли е наистина? Благодаря предварително
Ето тук в темата за обсъждане на продукти го коментирахме доста. последните 3-4 страници

# 740
  • София
  • Мнения: 242
За ЧАДЪРА - една моя клиентка си го поръча, но координаторката ми каза, че има доста върнати. И аз си казах на клиентката и тя се отказа.
За ТОП ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ - аз като по-хитра  Wink все пак реших да пусна мини гланцовете за мобилен и те светнаха в ЗЕЛЕНО. Значи може и да са в наличност, топ представителки. Пробвайте и вие ако искате.  Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 3 581
никой ли не пуска днес поръчка бре  Simple Smile
голяма суша нещо

# 742
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ще пусна след малко новата тема, забавих се, че не бях в града и поради този факт, изтървах да пусна втора поръчка, пропуснах датата.... И сега един фал, трябваше да пусна на втора дата едно колие.. та мисълта ми е ако някой го има в излишък да ми го продаде и да ми пише на лични, сега ще покажа кое!

Rose Petal - 12.90

Моля ви, ако някой си е букмаркнал Каталог 12 - бг, както и каталог 13- руски или полски,  да ми прати на ЛС, че нещо не намирам и нямам време да се ровя из 40 страници! Praynig

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 15:44 от katyadjin

# 743
  • Мнения: 3 835
На мен не ми дойде - било изчерпано  Sad

# 744
  • София
  • Мнения: 5 828
И при мен беше изчерпано още на първа поръчка.
Кате, видях те с очилата на косата  Grinning
Аз още им се чудя  Thinking

# 745
  • гр.София
  • Мнения: 233
никой ли не пуска днес поръчка бре  Simple Smile
голяма суша нещо

Пуснах днес редовна поръчка. Снощи докъсно чаках специалните, но уви и в момента ги няма и в 9ч я пуснах, няма кой да ги чака. С нетърпение чакам да пуснат фактурата. Успешна кампания.

# 746
  • у нас
  • Мнения: 443
никой ли не пуска днес поръчка бре  Simple Smile
голяма суша нещо

Пуснах днес редовна поръчка. Снощи докъсно чаках специалните, но уви и в момента ги няма и в 9ч я пуснах, няма кой да ги чака. С нетърпение чакам да пуснат фактурата. Успешна кампания.
абсолютно същата ситуация само дето пуснах поръчката към 11часа Mr. Green

# 747
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Амидала...  Embarassed Embarassed къдеме видя бе...  Whistling Не мога без тез очила, за секунда не ги оставям.. страхотна инвестиция се оказаха за мен!!

Благодаря за отговорите за колието! Аз така и мислех да излъжа, но така ще ми е спокойно!

Ето и новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт