познаваме ли си мъжете?

  • 7 177
  • 127
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 307
Мисля че го познавам , но не смея да твърдя че никога няма да съгреши. Избягвам да се впускам в мисли относно това как и с кого би могъл да ми изневери. Възможности за такива постъпки от негова страна има - доста често въобще нямам идея къде се намира. Като цяло и на двамата ни е добре един с друг и продължаваме да си липсваме когато не сме заедно.
Не бих искала да научавам за такива неща, защото от опит знам че като се загнезди съмнението много трудно можеш да го изкорениш от мислите си.

# 46
  • Мнения: X
Доста теми за изневяра днес  Simple Smile да напиша и тук...
Мисля,че донякъде го познавам.Ама аз от себе си се изненадвам още,какви мога да ги сътворя...
Когато сме говорили за това,дали ще си кажем,ако изневерим,неговият отговор е бил следният: "Какво да ти казвам?То няма да има нужда,мислиш ли че няма да разбера,ако ми изневериш?" Презумпцията е ,че когато човек върши нещо с тайна мисъл,той се променя,дори да си мисли ,че е същия.Замислете се как се държат децата ни,когато лъжат.С възрастните е същото.

# 47
  • Мнения: 2 448
В отговор на заглавието - да, познавам си мъжа.

Това, което ме интересува да знам за него, го знам, за останалото нито питам, нито се интересувам.

# 48
  • Мнения: 2 716
Мисля че го познавам , но не смея да твърдя че никога няма да съгреши.
Ей това е.
Да, ама кое ми гарантира, че именно аз съм правилният му избор  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 448
.
Да, ама кое ми гарантира, че именно аз съм правилният му избор  newsm78



Няма правилен избор, има желан избор. Изборът на партньор не е уравнение с едно единствено решение. Съществуват толкова много хора, които биха могли да са нашите евентуални партньори и все да са добър избор.
Да се мисли, че има един на света за нас и трябва да го уцелим е детинско.

# 50
  • Мнения: 3 423
Да, познавам го и това, което знам, ме устройва.

# 51
  • Мнения: 5 710
А защо звучи толкова невероятно, че куп жени са обичани от мъже, които нямат нужда да решават допълнителни уравнения?  И какво по-нормално от това да обичаш, да си обичан и да си сигурен?
Или гроздето е скъпо и следователно кисело?

# 52
  • Мнения: 2 448
И какво по-нормално от това да обичаш, да си обичан и да си сигурен? 

Че то като обичаш и си обичан , си сигурен. Другия вариант е да си параноичен. И сам да си разрушиш сигурността и спокойствието.  Wink

# 53
  • Мнения: 2 556
Никога не бих била сигурна в който и да е мъж, вкл. в моя собствен. Намирам жените, кълнящи се във вечната вярност на мъжете си, за силно заблудени в живота.

Конкретно в момента нямам нито време, нито настроение да мисля за евентуални изневери, на друга вълна съм, но занапред какво ни чака, никой не знае.

# 54
  • на майната си
  • Мнения: 425
В никой и нищо не вярвам, включвам и себе си.
Единственото ми изискване е да разбера навреме и от него  Naughty.

# 55
  • Мнения: 884
Не, не го познавам добре. И сега продължавам да откривам "изненади" в него, за щастие към момента повечето са приятни.Като си знам ,че в началото почти не го познавах-сключихме брак след 5 месеца от първото ни виждане, бях в очакване и на неприятни открития.Но животът е толкова динамичен, че постоянно се налага да отключваме в себе си неща, за които и самите ние не предполагаме , че съществуват.
 Искрено се надявам да не ми е изневерявал до сега, а ако го направи в бъдеще-също толкова искрено искам да вярвам, че ще разбера.

# 56
  • Мнения: 1 477
Аз пък не познавам мъж,който да не изневерява . Да се надяваме,че не познавам мъжа на познатата ти.
Аз познавам ,но това е друга тема.Предпочитам да вярвам на съпруга си пред това да подлагам на съмнение всяка секунда прекарана без мен.Глупаво е да не вярваш на човека с когото си създал семейство и дом.
Че то като обичаш и си обичан , си сигурен. Другия вариант е да си параноичен. И сам да си разрушиш сигурността и спокойствието.  Wink

Напълно подкрепям  Peace

# 57
  • Мнения: 1 454
 hahaha
днес ми е ден да си ровичкам из форума и на толкова теми за изневери попаднах , че параноясах...
Аз лично не се замислям и не искам да се замислям за изневерите въобще
Аз самата съм способна на интересни сценарии като реша да прикривам нещо , така че въобще не искам да си мисля дори какво и как би могло да се случи....

Между другото повечето мъже които познавам изневеряват или са го правили веднъж...и още по-плашещото е , че наистина съжеляват и в повечето случай, изслушвайки историите им късаещи техните жени и приятелки ги оправдавам...

Човек разсъждава според собствените си постъпки и виждания...
Не искам да знам въобще ако ми изневеряват...Искам да имам 'интелигентен мъж' (цитирам съфорумката), да ме лъже без да се съмнявам Simple Smile

# 58
  • Мнения: 884
Шарен свят-не бих си пожелала той да ме  излъже въобще някога.

# 59
  • Мнения: 580
Познаваме ли мъжете си? - Аз моя не ......а и едва ли някога ще го позная на 100% -causa perduta
Само мой ли е? - Дано да е ,но не съм сигурна  .Не вярвам ,че можеш да си напълно убедена в нещо толкова непостоянно като чувствата - днес те обича и ти е верен,утре може още да те обича,но и да кръшне  (а може и вече да не те обича,но да не кръшне) ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт