познаваме ли си мъжете?

  • 7 180
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 669
Или ще ми изневери, или няма да ми изневери. Това е!! Няма какво да философствам! Peace

# 121
  • Мнения: 247
Изследвам личността на моят мъж вече 20 години. Познавам го по-добре от самия него. Нека не ви звучи твърде високопарно. Има подробности, от поведението и характера на мъж ми, които не смятам да споделям тук, но дори той понякога не е сигурен в реакциите си толкова, колкото аз съм наясно как и защо постъпва по един или друг начин.
Високопарно е!Звучиш ми като лъв, дебнещ сърна, в случая в лицето на съпруга ти. Като обречен. Да твърдиш, че познаваш някого било то и мъжа ти, не означава ли, че е спрял да се развива и да приемаш твоите фикции за него като даденост. Смело изказване, необезпокоено от повратности в живота. Дано да няма такива и дълго още да твърдиш, че го познаваш. Искрена съм!

# 122
  • Мнения: 2 716
Всъщност не чак толкова високопарно, като лъв дебнещ сърна.
Повратностите и развитието на мъжа/жена ми ги изживяваме заедно

И на мен се е случвало да ми "подскаже" реакцията ми. Което ме учуди, защото аз още мислех как да постъпя. Децата също ме "предсказват".
Не сме чак толкова сложни и разнообразни, колкото ни се ще. 

# 123
  • Мнения: 143
Не, не го познавам! За десет години още не съм го разбрала! Не спира да ме изненадва, но това не ме притеснява особено. Човек не бива да е като разтворена книга, интересът просто се губи  Wink

# 124
  • into the blue
  • Мнения: 771
Според мен човек не може да бъде сигурен в нищо.Дори и да си мислиш,че познаваш човека до теб,винаги може да има този неприятен елемент на изненада,като изневярата.

# 125
  • Мнения: 2 199
Познавам, това което той ми е дал възможност да опозная, но сигурно има и неща за които не подозирам, както и той не ме познава напълно, а иначе  дали ми изневерява нямам идея възможно е но не съм забелязала.

# 126
  • Мнения: 1 217
Цитат на: Пали link=topic=313118.msg8036487#msg8036487 date=1215695518Та вие сигурни ли сте,че вашите мъже,са само ваши?
[/quote
Не,
в момента е на среща с любовницата,за която разбрах днес.
В шок съм и не мога да мисля.

# 127
  • София
  • Мнения: 1 320
Познавам доста от реакцийте му, знам кога и как би реагирал, какво би казал. Понякога ми се иска поне малко да мога да чета мислите му. Не мога да кажа обаче, че го познавам. Елемента на изненада, който ми показа преди няколко месеца, още ме държи във въздуха! А мислех, че го познавам!!!  И аз бях много сигурна в мъжа си, само дето вече незнам същност в какво съм била сигурна... Едно нещо обаче познавам - когато ме лъже! Жалко, че той толкова си вярва!

Общи условия

Активация на акаунт