познаваме ли си мъжете?

  • 7 174
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 448
Винаги са ми били интересни подобни теми и особено иронично-снизходителното отношение на жените, които вярват, че няма мъж на тази земя, който да не изневерява.


Що да няма, бе, newsm78 някои мъже просто не ги влече и това си е. Хич дори и не опира някой път до достойнство.  Wink
Пък и къде прочете в темата някоя да е казала, че мъжа и кръшка, кво остава да твърдиш, че е масово.  Thinking

# 76
  • Торонто
  • Мнения: 837
Винаги са ми били интересни подобни теми и особено иронично-снизходителното отношение на жените, които вярват, че няма мъж на тази земя, който да не изневерява.
Клатят глава подигравателно на всеки, който твърди обратното и живеят с доволното усещане, че тия другите няма начин да не са заблудени и са си заровили главата в пясъка.
Адски ме дразни идеята, че жена, която вярва, че мъжът й не й изневерява, е глупава, наивна и т.н.
Адски ме дразни идеята да се поставят всички мъже под един знаменател.  Най-малкото защото е статистически невъзможно всичките до един да изневеряват Wink
И защото около мен пък нито един мъж не изневерява. А, забравих, аз най-вероятно просто не знам за изневерите му. Laughing
И защо е трудно да разберете, че има хора, за които е въпрос на достойнство, себеуважение и принципи да не изневеряват. И това са както мъже, така и жени.

Та, на въпроса по същество Laughing
Познавам мъжа ми доколкото е възможно да се познава един човек.
Вярвам, че не ми изневерява и въобще не ми пука, че някой ме мисли за наивна глупачка по този повод Wink


Много хубаво си го казала. Съгласна съм с теб.
Но само ако имаш такъв мъж (за какъвто ти говориш) само тогава познаваш това чувство на сигурност. За останалите е просто неразбираемо затова ще те иронизират, съжаляват, обявяват за глупачка и пр.

Придържам се към отговора на Никол за 99% (по същите причини и не само) Peace

# 77
  • Мнения: 122
Аз себе си не познавам /знае ли човек какво ще му щукне някой ден/ , а какво остана за него.

# 78
  • Мнения: 1 335
Не че няма мъж, който не изневерява, но тези които не изневеряват - просто не са изневерили ОЩЕ или пък никой не им връзва.

Но пък и аз все си се надявам че моя съпруг е един от тези митични мъже, които никога не изневеряват....

Аз лично се надявам ако ми се случи и разбера да имам силите да простя и забравя; не вярвам че заради едно ***** си заслужава да захвърлим всичко.

# 79
  • Мнения: 370
Друго ми е интересно,като чета - защо не искате да научите за евентуални забежки? Защо предпочитате да не разбирате,дори за безобидно изчукване?

И защо ми е това нездраво любопитство? За какво да си развалям душевното спокойствие? newsm78
По същата причина не искам той да се интересува, ако аз някога безобидно забегна.  Wink
именно. newsm10точно така мисля и аз.

# 80
  • Мнения: 2 716
Вярвам, че не ми изневерява и въобще не ми пука, че някой ме мисли за наивна глупачка по този повод Wink
Станахме 2  Peace
Само дето аз не вярвам, а съм сигурна. Направо двойна глупачка  Laughing

# 81
  • Мнения: 919
Повод за питането ми е,увереноста на една позната,че съпругът и не кръшка.
За нея точно не съм сигурна ,как стоят нещата,но имам куп други познати,
които живеят с това си заблуждение.Та вие сигурни ли сте,че вашите мъже,са само ваши?
Не,не мога да бъда сигурна. LaughingНо се надявам,да не е така Laughing

# 82
  • Мнения: 2 175
Напротив-знам, че ми изневерява..

# 83
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Винаги са ми били интересни подобни теми и особено иронично-снизходителното отношение на жените, които вярват, че няма мъж на тази земя, който да не изневерява.
Клатят глава подигравателно на всеки, който твърди обратното и живеят с доволното усещане, че тия другите няма начин да не са заблудени и са си заровили главата в пясъка.
Адски ме дразни идеята, че жена, която вярва, че мъжът й не й изневерява, е глупава, наивна и т.н.
Адски ме дразни идеята да се поставят всички мъже под един знаменател.  Най-малкото защото е статистически невъзможно всичките до един да изневеряват Wink
И защото около мен пък нито един мъж не изневерява. А, забравих, аз най-вероятно просто не знам за изневерите му. Laughing
И защо е трудно да разберете, че има хора, за които е въпрос на достойнство, себеуважение и принципи да не изневеряват. И това са както мъже, така и жени.

Та, на въпроса по същество Laughing
Познавам мъжа ми доколкото е възможно да се познава един човек.
Вярвам, че не ми изневерява и въобще не ми пука, че някой ме мисли за наивна глупачка по този повод Wink

 smile3501 smile3501 smile3501

# 84
Мисля че няма жена която да не познава съпруга си........ Twisted EvilДруг е въпроса дали иска пред себе си да признае че го познава ?Повечето жени предпочитат спокойния живот(разбирасе само на пръв поглед) със идеалния мъж вместо да си признаят че "МНОГО ДОБРЕ ПОЗНАВАТ СВОЯ СЪПРУГ"  #Cussing out

# 85
Едва ли някога,ще мога да опозная съпруга си напълно-толкова противоречива личност е,че на моменти незнам колко човека е всъщност.И по-добре да не го опознавам-навярно ще ми стане скучен. ThinkingПо повод на изневерите той се кълне ,че никога няма да направи такова нещо,защото после няма да знае как ще ме погледне в очите,но аз все си мисля,че едва ли е точно така.Можеби все някога ще се случи,по-добре да не разбирам,така ще ми е по-добре.За момента мисля,че още не е изневерявал,но понякога ми  се прокрадва и тая мисъл. Wink
Дано да разсъждава винаги трезво и то с горната глава! Praynig

# 86
  • Мнения: 2 908
Rhiana,Моят мъж например всички колежки,приятелки и т.н.,които са го видели се тюхкат и охкат,че е много сладък.Сладките мъже по принцип биха изневерили,нали?Защото винаги около тях пърхат курви.Да,обаче той не го е правил и не би го направил,точно защото го познавам и знам,че ако не другое въпрос на самоуважение към себе си(него си) да каже,ако го направи,т.е. аз винаги ще разбера. WinkНаречи го глупав,но той е такъв-затова казах,че го познавам като петте си пръста.Виж,ако пък изневери и аз не разбера,ще се изненадам после,защото ще се окаже,че той е коренно различен човек от това,което въобще познавам.
И съм много съгласна с Fairy-много се дразня на жени,дето си мислят,че всички мъже изневеряват,или ОЩЕ не са изневерили....Има и самоуважаващи се и уважаващи жените си мъже,колкото и да не им се вярва на някои.Това ,че са 1:100000 е вярно,защото съм общувала преди него с "интересни"индивиди и знам,че почти не се срещат и това,че някои сме имали късмет  значи,че не всички мъже са под знаменателя на изневеряващите. А дали според някои в този форум-аз си мисля недействителни работи,мога само да кажа това- smile3534

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 09:22 от афродита

# 87
  • София
  • Мнения: 816
С моя мъж стигнахме до заключението,че няма да се дебнем щото ще се хванем smile3508.И решихме проблемаа.

# 88
  • София
  • Мнения: 257
В началото си казвахме, не се получи нещо smile3515, спряхме да си казваме, но не значи, че сме спрели другото  smile3508. То и ако на две - три години по веднъж - дваж е нещо?  newsm12  иначе се обичаме, разбираме се, помагаме си, уважаваме се, приятно ни е да сме заедно, няма номера, няма скандали нито пък кавги,  всеки момент е пълноценен, но не сме по 24 заедно, и често ни се случва да сме в различни градове и да сме заедно само събота и неделя. (това е то за 18 години заедно)

Или като отговор на "познаваме ли си мъжете?" - имаше една приказка - като изядем един чувал сол, може и да почнем да се опознаваме. Но пък човек се развива, къде по свое желание, къде че животът го принудил.... не е никаква гаранция, че както сте се взели след години няма да си казвате, като го взех какъв беше, сега какъв стана smile3506

# 89
  • Мнения: 2 807
Вярвам, че не ми изневерява и въобще не ми пука, че някой ме мисли за наивна глупачка по този повод Wink
Станахме 2  Peace
Само дето аз не вярвам, а съм сигурна. Направо двойна глупачка  Laughing

Станахме три глупачки - и аз съм от двойните  Hug

Общи условия

Активация на акаунт