искам сьвет как да се справя с жена която ме преследва

  • 6 610
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 71
Ти пък сега!!! Сподели де, ние тук тръпнем в очакване, а ти баш накрая, на най-интересното, взе, че се дръпна!!! Айде недей така, щом ще резправяш, разправяй докрай! Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 1 271
Ееее, чак аз се заинтригувах.  Flutter И аз съм имала подобен случай. Айде пиши какво стана сега?

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 17:20 от silrai

# 32
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
благодаря за сьветите тьи като имам шокиращо развитие по темата която няма да споделя защото ще вляза в люборитните новини на медиите смятам да се обьрна кьм полицията явно това е изхода и предполагам как ще се смеят с мен

Еееееее, може ли да си такъв сега?! Толкова съвети ти дадохме, а ти баш финала скри от нас!  Crossing Arms Пиши поне на лични, де!

# 33
# 34
  • Мнения: 581
благодаря за сьветите тьи като имам шокиращо развитие по темата която няма да споделя защото ще вляза в люборитните новини на медиите смятам да се обьрна кьм полицията явно това е изхода и предполагам как ще се смеят с мен
О, моля те, шокирай ме, отдавна никой не го е правил.Моля те, baby_neutral моля те baby_neutral, ще си изгриза ноктите на двата крака от любопитство. baby_neutral

# 35
  • Мнения: 1 731
 Joy Joy Joy

Успех тогава като не искаш да споделиш развитието на нещата! Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 2 020
звьни ми по телефона от различни номера изпраста ми сьовщения по наи различни поводи и винаги сьобщението завьршва с обяснение в любов...
А тя откъде ти има номера на личния телефон?  newsm78
Защо си й го дал?

# 37
  • Мнения: 2 013
О, и аз вярвам, че има такива жени. И по-шантави случаи познава историята.

Сподели, моля те, развитието на нещата. Няма как да попаднеш в новините, анонимен си. Т.е. може да попадне историята ти, не ти.

# 38
  • София
  • Мнения: 397
 Е как да сподели след тия обиди и подигравки и то още в началото? Не беше нужно, има такива жени. На един колега гаджето му идваше постоянно в работата да разпитва и да го причаква и подозираше всяка колежка за негова любовница, дори и по-възрастните. А пък той един "красавец"... Sick

# 39
  • Мнения: 686
благодаря за сьветите тьи като имам шокиращо развитие по темата която няма да споделя защото ще вляза в люборитните новини на медиите смятам да се обьрна кьм полицията явно това е изхода и предполагам как ще се смеят с мен
О, моля те, шокирай ме, отдавна никой не го е правил.Моля те, baby_neutral моля те baby_neutral, ще си изгриза ноктите на двата крака от любопитство. baby_neutral
Малииииииииииииии,покдладе ми любопитството.Пускаш ни мухата тука и не ни разказваш най-интересното.

# 40
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Малииииииииииииии,покдладе ми любопитството.Пускаш ни мухата тука и не ни разказваш най-интересното.

Нарочно го прави, да знаеш. Кой знае как злорадства сега, като гледа как ни измъчва любопитството.  Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 686
Абе,ясно ми е но се чудя какво ще измисли сега  Whistling

# 42
  • Мнения: 2 448
valentin66, да не е умряла циганката дето те хвали, че да си пускаш теми да си повдигаш самочувствието

колко си желан и т.н.   doh

Такъв филм не мога да се отърва от жена /мъж/ няма.  wavey

# 43
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Valentin66, чакаме.  newsm66

И от нас няма да се отървеш лесно.   Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 5 255
Според мен също има такива жени, но май май тоя случай си е чиста пързалка...   Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт