Мокри кърпички за разгримиране

  • 5 743
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
Аз ползвам тези на ПОМ ПОМ или нещо такова.

# 16
  • Мнения: 6 017
И аз съм си чистила грима със мокри кърпички и то все когато ми се налага да го правя набързо. Иначе със тоалетна вода и мляко.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 430
ползвала съм когато нямам време да се разгримирам или когато съм командировка,не ми е щипело или дразнело,бяха с лайка ама за име не се сещам

# 18
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
И аз имах същите притеснения да не би да ми щипе или да не се трие хубаво грима,но нищо подобно не стана. PeaceЧудесна работа ми вършат тези мокри кърпички,привърших ги и сега се подсетих и аз да си взема пак,още повече че ще ходим след броени дни на море и никак не ми се повличат тоалетни млека и памуци,освен всичко останало. Crazy

# 19
  • Мнения: 3 459
Ползвала съм на Арома, Агива и Бейби Крема. И от трите марки съм доволна  Peace
Бейби Крема са детски, не са специално за лице обаче на мен ми вършат чудна работа  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 2 430
Ползвала съм на Арома, Агива и Бейби Крема. И от трите марки съм доволна  Peace
Бейби Крема са детски, не са специално за лице обаче на мен ми вършат чудна работа  Wink

Точно на Арома с лайка съм ползвала Peace

# 21
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
По принцип ползвам само при екстрени слу4аи...
Тук не ги препоръ4ват за ежедневна употреба.....

# 22
  • Мнения: 2 534
Ползвам , а сега пишейки тук се улавям , че съм преминала към бебешките кърпички на детето  Wink

# 23
  • Мнения: 2 386
По принцип ползвам само при екстрени слу4аи...
Тук не ги препоръ4ват за ежедневна употреба.....


А защо?..

# 24
  • София
  • Мнения: 4 753
И аз ползвам само в крайни случаи и задължително после изплаквам с вода. Някак неприятно ми е почистването с кърпички, не е като с лосион. Thinking

# 25
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
според специалистите не по4истват добре.... в смисъл 4е са лесни за използване, но по4истването не е ка4ествено...
Тук дори има специализирани за водоустой4ив грим, но  по принцип  не препоръ4ват кърпи4ките....  нито за околоо4ния контур и о6те по малко за цялото лице....
когато са ми правили професионален грим, винаги преди това са ме разгримирали със специализирани продукти.
най доброто за разгримиране на о4и е специализирано за тази цел олио или двуфазен лосион(така поне са ми казвали професионални гримьори)
като техниката за по4истване на о4и е следната, намокря се паму4ето и се притиска нежно върху миглите.. след няколко секунди  се  придвижва по посока на растежа  на миглите(от основата навън)... след това сменяме тампон4ето(ако е нужно отново се поставя  по4иства6тото средство) и по съ6тия на4ин..не се препоръ4ва натискане и  движение на тампон4ето от кладен4ето на окото към вън6ния край.

# 26
  • Мнения: 2 229
Не знам защо, но и аз не бих ги използвала за постоянно, а на почивка, екскурзия, за да не се мъкнат лесиони и т.н. Или когато просто съм много уморена.
Може да има повече "химия" в тях, не знам...

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Рядко ползвам, но съм ползвала. Доволна съм от Нивея.

# 28
  • Мнения: X
Аз ползвам тези на ПОМ ПОМ или нещо такова.


Точно те ми щипят много на очите, а на нивеа и арома не, затова си взимам от тях, доста добре почистват.

# 29
  • Мнения: 2 386
Ясно, мерси.
Аз не се гримирам толкова често, а и ми трябват главно за изпът.

Общи условия

Активация на акаунт