82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода

  • 13 496
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Споко Мисти.
Погледни в страниците на проиzводителите на уредите, постоянно иzлиzат нови версии на драйвъри, не може да няма zа Виста.

Преди 1 или 2 седмица спряха да продават ХП, 4етох го във вестника. И раzбира се, 4е можеШ да си инсталираШ ХП, но това оzна4ава да иzтриеШ вси4ко от твърдия диск и да инсталираШ ХП и после вси4ко друго съответно.

Не zнам какво да те посъветвам...освен да си купиШ Епъл  Mr. Green


Мамуууун, 4удесна новина, послуШна оЩе от сега  Grinning При една приятелка бебето се обърна съЩо много късно, тогава ве4е беШе тясно и се спукаха околоплодните води....и хайде секцио по спеШност 5 седмици преди термина. За Щастие, бебето беШе иzклю4ително добре раzвито и нямаШе никакви усложнения. Добре, 4е при вас вси4ко е тип топ  Peace

# 16
  • Мнения: 1 242
Татянски, това бяха и опасенията. Друго приятно усещане е да се отлепи плацентата. Оплитането на пъпната връв е най-безобидно от всичките подобни преживявания. И колкото по-късно ставаше, толкова и по-опасно.
Много ú говорих. Детето разбрано ще излезе. На мен се е метнало. Mr. Green

Петка, в 32 Grinning Докторът рече, че няма повече да се върти. И аз му повярвах. Grinning

Мистичната, преинсталирай компютъра с ХР. Единствено решение.

# 17
  • Мнения: 434
Ура! Бебата се е обърнала. Наистина обаче явно се е случило в момента на съня ми, защото до вчера предлежанието беше напречно.

Аз бях, признавам си. Идвах тихо в съня ти да й звъня, пък и с фенерче светих, Хана си беше взела и акушерската фуния и двамата с Алекс със зеленото яке даваха напътствия. Mr. Green



Мистик, Виста е боклук, ако не намериш ХП, опитай се да получиш опция за поддръжка от този магазин, при което да ти инсталират драйверите. Ако не стане, свиркай да ти пратя един ХП, имаме още пет лиценза, за теб ще се лишим с удоволствие от единия.

# 18
  • Мнения: 911
Гмур.
Сръф.
Сърф, кефиш.

До хайку не го докарах, ама много ми дойдоха ракиите днес.

# 19
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добра среща в новата тема...

не разбрах защо плуваме като акули и пирани... newsm78

мразя Виста, стисната съм и не мога да отделя толкова RАМ за една боза Naughty
установих, че ползващите Apple са странна порода хора Rolling Eyes, не се разбирам с тях.... поне тези от курса ми
няма значение.

днес минах изпита.
доволна съм. Sunglasses

сега ме боли глава от кайпито Whistling

# 20
  • Мнения: 1 584
Ася, честито! Пий една и за мен, че аз не мога Sad

Татяна, никога не съм ползвала такова чудо - карам си с обикновенаа ютия (а да не казвам и колко рядко я ползвам - купуваме си немачкаеми неща Mr. Green)

Аз да се похваля днес - уредих дребито в ясленска група (в бъдещата градина на каката) от 1.11.2009 Crazy Crazy Още не се е родила и трябва да се мисли ...

и аз съм с Виста ..не знаете колко псувах - ама като сама си бях виновна, че си счупих стария лаптоп ..нямаше място за мрънкане Sad

Мата, супер за Алекс и Мария. Много се радвам. За детските и аз да кажа - само ако живее постоянно тук могат да се получават Sad

# 21
  • Мнения: 2 658
Вистата е гадост.Ние сме така,ама свикваме,к´во да се праи.Може да си инсталираш ХР,Мисти.
Мамунката,честито,наистина пророчески сън,браво на тебе и бебето.Мойто е надолу с главата още от преди,аz също съм 32ра,щом твоя доктор каzва,че вече няма да се обръща,много хбаво,дано е прав..

# 22
  • Мнения: 1 610
Ооо, Маймун, рак ли ще е снахата?И отсега ината..Или стискай до 23ти, или Не благодаря!никакъв сватлък... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 517
Аз да се похваля днес - уредих дребито в ясленска група (в бъдещата градина на каката) от 1.11.2009 Crazy Crazy Още не се е родила и трябва да се мисли ...

Боже, Боже, дали не съм Закъсняла? Какво се предприема в такива случаи?

# 24
  • Мнения: 11 314
Мархаба! Грам жега вече няма! Снощи се продъни да вали, сега е хладно и май ще вадя греяното вино.
Сърфи, обаче не пречи пак да ни посетите, щото знае ли се, не се знае Joy
Мисти, гадно, мноу гадно с Вистата. Оня младеж да ходи да си я завира, знаеш къде. Ако искаш ХП имам профи, ще ти го донеса за преинсталация? Но Татяна е права, че ако поровиш по сайтовете за ъпдейти на драйвъри, ще се намерят (ако имаш нужда от помощ - свиркай).
Таз седмица не те търсих, че съм в траур. Не съм си представяла, че толкова ще ми липсва голямото природно бедствие. Или е от бременността. Ох, старост-нерадост hahaha
Мамун, ха честито! Обаче не гарантирам, че щом сега е била послушна, после на бял свят пак ще е така. До момента моите двамата опровергават това понятие. Сега ще те пуснат ли вече на разходки с лодки (пардон самолети)?

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Tatjana за парната гладачка питай juмper, тя има такава, аз съм се зарекла да си купя такова нещо, щом се дипломирам.

Асе, честито!

Аз днес ще ходя на пробване на булчински рокли ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 138
лилиииииииииииии, ква джегавуст. ужас.
пот се лее по бели и дебели телеса, а днес имаме женски купон със суши и алкохол на корем. мария, аз и най-добрата ми приятелка плюс щерка и. ще ядем, пием и ще плюем мъжете Mr. Green
дано не се напия, че ем жега, ем махмурлук е много гадно.

голям майтап, преди 2 години дадох в българия едни около илядо и петстотин евро назаем, за месец. скъсах си нервите и оня ден ми кипна, след като майка ми се обади разтреперана, че при поредния опит да иска парите са се държали с нея, все едно тя има да дава.
та, проведох един телефонен разговор в 2 през ноща. явно съм била убедителна. 5 часа, след пращането на данните за банковата ми сметка, сумата беше внесена на каса Twisted Evil
направих им на хората предложение, което не можаха да отклонят hahaha от днес да ми викате дон корлеоне.
сега ще се заема с една адвокатка, дето и тя има да ми дава. ако някой има невзети дългове, да свирка. много ме бива.

# 27
  • Мнения: 1 242
Вечке, май другия път ще мерим тумбаците. Следващата седмица, даже и да ме пуснат, пристига свеки за дълго. После идва майка ми и бебето или в обратен ред. Mr. Green
Освен да им кажа, направете ми болничните невалидни. Хм, тогава пък на работа трябва да се ходи, а аз психически излязох вече в майчинство. Колкото и преодоляване да ми костваше.

Серди, макар и закърмена с бял български хляб, пумерникел ям, че и ушите ми плющят. Знам, че съм повредена, да. Laughing

Риенски, снахата, мисля, до една дева да я устискам при това дередже. Виж, ако е лъвица, ставаме много огнени дамите вкъщи.

Деси Манова, да се надяваме, че бебоците са заели забавен старт, но правилната поза.

Мате, а Алекс с какви чувства се върна назад? Беше при разглеждането на делото, или?
А-а, Дон Корлеонова. Аз пари назаем вече само взимам. Mr. Green

Жега, казвате. Нека ви! Кой, каквото си го е поръчал. Тук са не повече от двайсетина градуса.
Мато, изчакайте с дружките да станат навън 40°-45°. Ракийката така съвсем няма да я усещате. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 138
да, беше на делото. имаше и психолог. първо бяхме всички заедно, после ние излязохме и само той остана с психоложката и съдийката.
ами, чувствата са следните. в момента, в който разбра, че може да се прибере с мими-мами в българия и започна да приказва. видимо му олекна. започна да казва и какво е било преди. няма да казвам подробности, но е бит и тормозен от втората жена на баща си.

впрочем, оня идиот ни сервира снощи ново двайсе. щял да се развежда. защото след делото остана с нас, а после беше до 8 часът с алекс сам в мюнхен. вкъщи казал, че е на работа, защото му е забранено да общува с детето и с мария. естествено, жена му се обадила в работата и го изловила. каза, че няма къде да спи и ще ходи да спи в мазето. малоуууууууууууууууууууууууумник.
да видим днеска каква изненада ще има. но, мандалото хлопна. а тая, дано да му удари един як бой, щото се оказа, че и него е била.

# 29
  • Мнения: 32
Мистик, за Вистата и ние бяхме така, купихме нов комп. и той дойде с Виста, а не ХП. Ама ако лиценза на Вистата е Ултимате или Бизнес, важи и за ХП. Тоест със същия лиценз можеш да инсталираш ХП. Ама как става и т.н. ще питам мъжО, че той е с две виШУ  Wink , ако искаш де! Само свиркай!
Аз свикнах с Вистата, тя една шареничка....  Embarassed

Татяна, аз мога единствено да препоръчам Rowenta DZ 9020 Bügeleisen. Ама не със стацион.

Майминка, супер че се е обърнало бебчето!
А това с обръщането на бебето до коя седмица трябва да стане и ако не стане как процедират в клиниката?

Общи условия

Активация на акаунт