Разлика във възрастта- 24 години

  • 18 331
  • 176
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 558
Според мен е огромна разлика  - точно такава имам с баща си. Не мога да съдя обаче никой за избора му, дори и да не го одобрявам.   И все пак в голяма част от случаите става въпрос за добре осигурени материално мъже. Интересно ми е след години, ако въпросния мъж остане само на пенсийка и не може по една или друга причина да си купи лекарствата, камо ли да си позволи да заведе семейството си на почивка в Африка, дали ще е толкова силна любовта?

# 166
  • София
  • Мнения: 62 595
Тогава и бракът най-вероятно ще се разпадне. Иначе, оставаше и на 50 години да няма поне един покрив над главата, особено ако никога не се е женил. Да има предишен брак и деца от него, да каже човек, че е разделил наследсвото между децата си. Но ако цял живот си е ял супата сам и цялата заплата ще е странно да няма спестявания.

# 167
  • на село
  • Мнения: 830
Според мен е огромна разлика  - точно такава имам с баща си. Не мога да съдя обаче никой за избора му, дори и да не го одобрявам.   И все пак в голяма част от случаите става въпрос за добре осигурени материално мъже. Интересно ми е след години, ако въпросния мъж остане само на пенсийка и не може по една или друга причина да си купи лекарствата, камо ли да си позволи да заведе семейството си на почивка в Африка, дали ще е толкова силна любовта?
Това е и моето мнение. Още повече, че и аз имам точно такава разлика с баща си. А той е дядо.
Всеки е свободен да прави каквото намери за добре с живота си. Аз лично не бих се омъжила за такъв мъж.

# 168
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
На мен са ми много тези години, дори не си помислям да гледам към тези дядовци. Не са се свършили мъжете на моя възраст.
Все едно да си легна с баща ми.
Въпрос на лично мнение и чувства.

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Вижда ми се доста голяма разлика, но хора различни.....

# 170
  • Мнения: 71
Много е голяма тази разлика-сега се чувствате добре,но напред в годините все повече ще губите връзка по между си-духовна и сексуална.Казвам го,защото имах пример пред себе си-живяха добре 12 год.,родиха им се две деца-вече порастнаха на по 9,10 год. са,но тя се чувстваше все по-обсебваща от него и се разделиха.Мисля, че такава връзка е обречена

# 171
  • София
  • Мнения: 62 595
Въртим го, сучем го и пак стигаме до това, че младото си иска младо. Ако не е съпруг ще е любовник.

# 172
  • Мнения: 2 803
На мен са ми много тези години, дори не си помислям да гледам към тези дядовци. Не са се свършили мъжете на моя възраст.
Все едно да си легна с баща ми.
Въпрос на лично мнение и чувства.

 PeaceСподелям същото мнение!

# 173
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Найка, напълно споделям  Peace

Ами за да е разведен с деца значи пак не е бил много стока,така че да му мисли авторката.....

Според теб "Разведен с деца" присъда ли е?  Tired

# 174
  • Мнения: 231
Далече съм от мисълта че разведен/а с деца е присъда! В конкретния случай имах предвид причините поради които на някои мъже няма угода,така да се каже! Оставят жените си заради по млади момичета,набори на собствените им деца,начина на мислене което имат и ред други причини поради които неса могли да си запазят семейството здраво.И а ако пие ,бие жена си и ходи по цели нощи, а това в повечето случаи са причините за разводите, какво да им кажеш на такива!!!!!

# 175
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ама пак обобщаваш  ooooh! не значи, че всеки разведен с деца е зарязал "горката" си жена с децата заради някоя 20 годишна. И че пие, бие и т.н. Стотици хора се разделят културно и без подобни изцепки и в този смисъл подобни обобщения са излишни. От личен опит ти го казвам  Wink

# 176
  • Мнения: 231
ОК де на мен такива асоциации ми изникнаха в главата,ама то не е зле да го проучиш до девето коляно и да си наясно с възможните ситуации, пък то е ясно че не всички са такива Laughing

Общи условия

Активация на акаунт