Как да познаем признаците на изневярата?

  • 58 920
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мда, като с яденето- замирисва ти на нещо вкусно, изкушаваш се да хапнеш, но след като се нахраниш и ти мине апетита, го забравяш.
Аз по принцип все преглъщам жадно, но медал още нямам Twisted Evil

# 211
  • Мнения: 702
Хахах  Joy
И аз преглъщах, преглъщах, но накрая като нищо не помогна, така се нахвърлих на вкусните "блюда", че ометох всичко, което ми се дояде и то в големи количества  Mr. Green
Естествено мъжът ми разбра, но той се знаеше и причините, така че има вина за моето преяждане и сега сме квит. И той не остана на сухо, докато аз вилнеех  Mr. Green

# 212
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз преглъщах, преглъщах, но накрая като нищо не помогна, така се нахвърлих на вкусните "блюда", че ометох всичко, което ми се дояде и то в големи количества  Mr. Green
А, това и аз съм го правила. Ама то като си дълго на диета, пък изкушенията са големи, е неизбежно.
Важното е отсрещната страна да си осъзнае грешката Mr. Green Peace

# 213
  • Сф
  • Мнения: 10 668
леле, темата изобилства от идеи как да хванем скъпия в крачка. На 10 стр вече бях сигурна че  и моя кръшка.
Честно да ви кажа,  аз съм ревнива доста, но нищо фрапантно не съм забелязвала. Все си мисля, че по миризмата ще го позная- или на секс или на много чисто- както беше писала една потребителка..но също така знаем, че засегнатия научава последен, така че едва ли има точни признаци и дали ще ги хванем..пък и няма да го душа нон - стоп.
Сега си спомням, че един път се засегнах от смс от бивша негова,за която не знам защо но си мисля че е голямата му любов- то тези неща се усещат де.. Беше Коледа, той има и рож. ден тогава, та получи смс от нея, то пред мен стана , а твърдеше че не се чуват от години, после пък каза че всяка Коледа му пишела.......Абе полудях, излезох, напих се, вдигнах и един скандал на тая хубав, щото и тя е женена, та и обясних че Коледа е за семейството и че не икам да му пише повече- иначе ще я обезкостя пред мъжа и ей така за кеф и че изобщо не ме интересува има ли нещо или не.
Аз също контактувам с мой бивш, но той знае. Ето тук е тънката разлика, която ме дразни. И не ти казвам щото знам, че ще се ядосаш #Crazy не ме устройва..
Пък честно да ви кажа- вече не ми пука ако има нещо!
 След дълго време вкъщи се върнах на работа и  се чувствам като новородена, тъй че ако го хвана да кръшка в наши дни има голяма вероятност просто да ми изгълта праха от подметките...

# 214
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Признаци - бол. Гледам доста сте изписали. Но понякога човек не ги вижда, освен ако не са прекалено очебийни. Аз моя мъж претендирам, че го познавам, но явно само претендирам, а не го познавам в действителност, щом като не съм усетила и видяла признаците. След доста време той сам ми призна, но за съжаление не мога да си спомня тогава как се е държал. Единственият път, когато аз го направих, мога да кажа, че ми беше гузно и сигурно съм се държала прекалено мазно, така да се каже.

# 215
  • Мнения: 112
Мисля, че всичко е изписано от личния опит на изпатилите. Щом имаш някакви съмнения, има причина. Аз лично бих разнищила до край има начини.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт