Клуб Голяма Буйна Грива

  • 7 420
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 411
Ето още една снимка моя.
http://www.foto.bg/data/500/medium/kosa.jpg
мiss кiss,страшна коса,бе! newsm09 Страхотни къдрици,искам и аз такива! smile3516
Дай някоя друга снимка...поне да погледам.

# 121
  • Плевен
  • Мнения: 53
Благодаря ти кукличке. Твоята също  е много красива. Сега моята ще я правя на кичури, как мислите дали ще ми отива. Имам малко колебания и изчаквам. newsm78 newsm78 newsm78

# 122
  • Мнения: 411
Моето лично мнение е да не я разваляш,miss kiss!
Сега цвета ти е страхотен и много ти отива.

# 123
  • Мнения: 3 314
miss kiss  не я разваляи  Peace

# 124
  • Мнения: 123
 Heart EyesСамо да ви се порадвам, че и аз някога имах страхотна коса, но я скапах от бои и изрусяване и сега съм с къса-
има една поговорка:"Кой какво си направи и Господ не може да му направи"

# 125
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Ооо и аз съм за тук. Косата ми не е много дълга- една педя под раменете, но е гъста и чуплива Много трудно си намирам фризьор да я оформи в приличен вид, а сега отново съм окепазена. Тези дни, обаче, ще и купя Тривитаминол и се надявам скоро да съм при вас със снимки.

# 126
  • Мнения: 411
Абе,момичета давайте снимков материал!
miss kiss,мисля,че ще се загуби очарованието на къдрите,ако
си направиш кучури.Виж и черен шоколад какъв горчив опит има. Confused

# 127
  • Мнения: 1 557
Абе,момичета давайте снимков материал!
miss kiss,мисля,че ще се загуби очарованието на къдрите,ако
си направиш кучури.Виж и черен шоколад какъв горчив опит има. Confused
Peace Peace Peace
Много хубави коси  newsm10 завиждам ви  smile3511

# 128
  • Плевен
  • Мнения: 53
Момичета още мисля за кичурите, аз имам боя на косата и сигурно няма да станат. Започнах да се разубеждавам, но тогава по какъв начин да я променя тая грива?

# 129
  • Мнения: 4 496
Момичета още мисля за кичурите, аз имам боя на косата и сигурно няма да станат. Започнах да се разубеждавам, но тогава по какъв начин да я променя тая грива?

Ох, всеки иска това, което няма. Аз ако имах такава коса, ехеее.....Нищо нямаше да ́и променям... smile3503 Тук се промъква лека нотка на завист. Но благородна, разбира се! Laughing

# 130
  • София
  • Мнения: 1 402
и аз съм в тази група - яко филиране, косъм по косъм с ножица и отличен фризьор

# 131
  • Мнения: 60
Момичета още мисля за кичурите, аз имам боя на косата и сигурно няма да станат. Започнах да се разубеждавам, но тогава по какъв начин да я променя тая грива?
Не се прави на кичури,щом имаш боя за да станат кичурите хубав цвят,ще трябва по-силен оксидант.И така се увеличава вероятноста да ти изгори косата!Колкото и да е добър фризьора...,химията си е химия!

# 132
  • Мнения: 1 111
Да се приобщя и аз към клуба. Косата ми не е много дълга, но пък е много гъста, а косъма е дебел и твърд. Има наченки на къдрици, които се засилват с дължината, но не са достатъчно, за да се определи като къдрава и съответно да изглежда добре  Tired Прилагам всякакви методи, филиране задължително - един чувал коса остава на пода на фризьорката, но ефекта не е много дълготраен. До скоро имах бретон, но реших да го присъединя към останалата коса и това създава допълнителни проблеми  ooooh! Случвало ми се е да се оплакват от болки в ръцете след двучасова борба за изправяне и да ми запазват по два часа един след друг за процедурата. Да спомена и че съм изрусена, не до бяло, но достатъчно. Не намаля пустата коса. Пада много, събирам с кофите от пода и пак има. Приятеля ми казва, че на мястото на всеки паднал косъм се подават по два-три нови  Laughing Не цъфти... Чак и се чудя на издръжливостта. Но много й се радвам, не съжалявам, че си я имам такава, само са малко досадни грижите за привеждане в ред  bowuu

# 133
  • Мнения: 411
Manhamanha,къде ти е снимката? smile3516
Дай да погледнем,де! smile3508

# 134
  • Мнения: X
Направо съм без думи!!!!  Shocked  bouquet newsm51
Страхотни коси имате.

Общи условия

Активация на акаунт