С Дюкан ще стана отново елегантна дама - 114 тема

  • 39 781
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 11
До "stef33" - Здравей. От колко - до колко, килограма искаш да стигнеш?


Ами... от 95 на 70....
Преди да родя две деца бях 64кг... ама и на 75 ще се зарадвам много ако ги постигна Embarassed

Сега чета рецептите... и си избирам...
неочаквах такова голямо ранообразие Hug Hug Hug Hug

( не съм сигурна дали се справям с вмъкването на цитати...затова ако съм натворила някоя глупост - моля да ме извините)

# 901
  • Мнения: 3 202
Днес имам рожден ден. Черпя ви с една диетична количка 
newsm78 е, няма ли нещо покрай количката де  Rolling Eyes
 Wink ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet

# 902
  • София
  • Мнения: 196
Здравейте момичета и момче,
Първо да поздравя  с добре дошла на нашата пейка неизмеримата ми лИбоф Слабка. Мацко, ще останат ли бузки за щипкане?
А това, че ти се привиждат разни други хубави думички е благодарение на пресместването на новата пейка. Когато аз седнах на нея вместо "вибратон" прочетох "вибратор".Момичетата ме скъсаха от майтап цели 2 страници - та така. hahaha

Аз да се изкажа по въпроса с яденето в работата. И на мен ми беше неудобно в началото, ама срам не срам, това е положението. Требе да се яде. И сега какво се получи, тези дни от нямане на време на си приготвя храната в къщи, нищо не си нося. Моите колеги ме попитаха дали вече съм спряла диетата, щом не си нося храна. Чак ми стана смешно. Така че с всичко се сквиква.

Мернах Пильока някъде наоколо. Hug
Тунинг, първоначалното което си свалил и то бързо си е било чиста вода. Просто си я изпикал и затова е станало бързо. Мазнинките се свалят след това доста по-бавно. В най-добрия случай по 1 кило на 10 дни. Нали не очакваш за 30 дни да свалиш 30 кила?
Росченка,   наоколо съм, чета ви, ама нема какво да пиша. Все някакви закачки ми идват, ама не е гот да оспамвам темата толкова често.  Hug А, и честита ти месечинка.  bouquet
Филюдич, филюдка фор ю.  remybussi
Нелка, да ти имам панталонките. А, и крачетата в тях. Hug

# 903
  • Мнения: 853
Дидиии  newsm59 всичко най хубаво ти желая!
Стефи добре дошла и успех в постигането на целта!
Котемного добре си изглеждаш и сега !
Тунунг пожелавам раздвижване на кантарното положение!
Нели  #Crazyмного готини панталонки  Wink!

# 904
# 905
  • Мнения: 305
Хельооооу!
Добро утро(добър ден де)
Бърди честито ти - 2кг. Супер е!
СлаБеее - ако вчера съм пропусна сега да си кажа - ама разлика да ти види окото Peace
Цоци - радвам се, че си намери цицки! Добре, че не четах снощи, че ти ги няма щото и мен сън нямаше да ме хване цяла нощ от дерт, койти сви цицитееее  #2gunfire Joy
Тунинг аз съм от новичките и нямам много опит, но ще си позволя(с риск да ме нахокат) да споделя нещо. Като те чета оставам с впечатлението, че бая кисело млекце си похапваш. СОПДЕЛЯМ - аз когато хапвах по 1 кофична на ден, не помръдвах. От 3 дни го сведах до 3 с.л., колкото за триците сутрин и да ти кажа вече - 2кг. за има няма 3 дни. Мисля, че това го научих от Цоци(ако греша да ме прощава). Знам, че на 1 стр пише, че последното нещо, което може да изключим е киселото мляко, но аз пробвах и имаше ефект. А може и да е чисто съвпадение - знае ли се, дали се знае. Успех!
Сега се хваля.
Кантарчето ми показа 69,500 newsm44
Вещи, моля те, моля те, моля те...когато имаш време да направиш за мен някой таблични корекции.
на диета от - 28.06.08
стартови кг - 73,500 (тук има малко корекция, че стария кантар ме е лъготил с 500 гр по-малко)
цел - 65кг (за сега)
а към днешна дата - 69,500
Еееее, че аз съм метнала в историята на света 4 кг на 19 дни.
Браво на мен newsm51 много се обичам.
Айде момичета лек, спокоен и отслабващ ден.
Цоциии - днес денонощието го дават 58 часа, но от утре обещаха да расте и да стигне 63ч. newsm10
РЕДАКТИРАМ
Дидиии newsm59 много здраве, усмивки и минусчета(кг)  bouquet
Нелиии(адашке) и аз искам такъв пънеж на къси панталонки. Супер е!

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 12:17 от VK

# 906
  • Мнения: 202
Здравейте дюканска дружинке,
Бърди, честито минусче и късмет днес при адвоката!
Не съм, Росита 77  честито и на вас за свалените килограмчата !
cote, макар да не си свалила много, разликата е видима и изглеждаш чудесно!
Относно мойте минусчета или по-скоро плюсчета ...... newsm45
след прървоначално свалените 2 кг, днес се измерих и установих +1,ужас  newsm45
разбирам да задържам, но да качвам newsm45 newsm45 newsm45, а спазвам режима точно, без да си позволявам каквито и да било прегрешения, не ям повече от 0.500 млечни и т.н newsm45

# 907
  • Мнения: 745
Добро утро на всички отслабващи, на всички задържащи и на тези които още се колебаят дали да започнат Hug
А на Тунинг ще кажа, че ако си похапва рачешки ролца в повечко е време да ги ограничи в протеиновите дни и ще е хубаво да си каже какво точно се храни в протеиновите 5 дни Rolling Eyes

# 908
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Не мога да не се включа...... Не съм съгласна нито с KIARA, и частично с ели!

както се вижда от лентичката съм свалила вече 26 кг. Почти съм на финала и с един крак съм в трета фаза!

През цялото време ядях кисело мляко, както следва:
- сутрин - около 250-300 мл., забъркано с  1 л. трици и подсладител.
- сутрин в кафето - прясно мляко и следобед пак /не надвишавах 0,250 мл/ + съвсем малко в палачинката
- на обед в палачинката винаги имаше по лъжица супена извара
- вечер в салатата или в заливката извара + кисело мляко!
- за десерт след вечерята - купичка /предполагам 0,250 мл./ желирано кис.мляко/
- късен десерт към 22 часа - отново купичка желирано кис. мляко.

Ако седна да ги смятам, сигурна съм, че надвишавам 800 мл, че дори и 1 л. млечни.
Никога не съм ги ограничавала, защото задържам или поради друга причина, както и никога не съм ги пресмятала. Ям толкова, колкото ми се яде!!

Ролца от раци ям от началото на втора фаза, или вече половин година, ВСЕКИ БОЖЕ ДЕН по 2 пакета по 240 грама!!!
Нито едно от двете неща не ми е спънало свалянето, не съм се шашкала, имало е големи задържания, имало е спадове, но Факт са 26 кг аут! Бях се настроила за дълга борба! Нещата се получиха.

Да напише какво яде Тунинг, да видим, но пак казвам, че е индивидуално!  Peace


ИМА ЛИ ЖЕЛАЕЩИ ЗА ВАРНЕНСКА СРЕЩА - ТАЗИ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ, ПИШЕТЕ!!!

# 909
  • Мнения: 225
Коте - браво - голямо маце си

Нели - успешно задържане на прелестта която си постигнала, а пък тия гащички... да вземеш да ми ги заделиш ли???????????? Пък да имам стимул рекох..........  Joy Joy

Тунинг - горе главата. Хубавите неща стават бавно

Днес май съм много назидателна  Naughty

# 910
  • Мнения: 157
Kote, браво изглеждаш много добре и аз ти се чудя за диетата но всеки знае как му е най-удобно. Виждам, че ти си почнала един ден след мен и покрай теб и аз качих някой снимки, та направих си албумче, разликата още ама хич не е кой знае каква, но аз се чувствам страхотно.
После ще го пусна да си кажете мнението  Embarassed Embarassed Embarassed, че нещо в снимка бг много промени бе -чакам да ми "обработят" снимките  baby_neutral

# 911
  • Мнения: 352
И аз ще се включа в подкрепа на написаното от Катяджин, млечните не ограничавам в повечето дни са около 1л. , но категорично в някои дни надвишавам това количество, не ги следя. Резултата и при мен е -26 кг  за малко повече от 6 месеца, рачешките рулца ядях в големи количества докато не ми омръзнаха, т.е докато свалих около 19 кг. спрях ги защото вече не ги харесвам не по друга причина.
Нели, коте , изглеждате чудесно!
ros4o Hug
Дидии newsm59 много здраве и късмет!

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 12:18 от Катя*

# 912
  • Бургас
  • Мнения: 361
Деница - страхотна си, много ме кефиш с резултатите си!  Hug


Благодаря!  Blush Мнението ти,означава много за мен   bouquet

Хайде малко редакция:
Нели,изглеждаш страхотно!  Hug
Диди,Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава и много щастлива!  nbirthday
И аз като Катета,никога не съм ограничавала млечните...резултата ми се вижда в подписа....за 6 месеца -31 кг.
Но когато излишните кг за по-малко,се свалят и по-трудно и бавно...Едно е да имаш да сваляш 40,а съвсем друго -10 кг.В  случаи с по-малко излишни килца мисля,че се налага  ограничаване на млечните.Също така ще се наложи и при мен,когато ми останат най-трудните последни излишни килца,но до сега не съм ограничавала,хапвала съм си дори и по две кофички кис млеко,отделно и извара.....Честно казано,никога не съм смятала какво количество ми се събира за деня... Crazy
А пък рачешките рулца не са ми по вкуса и не съм яла по време на режима....

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 12:46 от denica17

# 913
  • Мнения: 444
между другото, аз също не съм се ограничавала с ролцата от раци, нито пък с киселото мялко (по едно на ден), така че ако ви се хапва, хапвайте- позволено си е Simple Smile

днес имам чувството, че страшен глад ме гони, за закуска ядох палачинка с извара, преди малко унищожих едно пилешко филе, за вечеря пак пилешко имам... абе сякаш не мога да се спра да ям... мисля онези дробчета да ги забъркам с яйца (това открих в нета като рецепта)- може пък да станат хубави и едни ролца от раци да изям, даже и "палачинка на корем" мисля да направя.. или нещо друго интересно, но не се сещам

# 914
  • Мнения: 202
Аз нищо не съм казала против млякото, просто се придържам към заявеното в книгата-не прекалявам с млечните, ям си по една кофичка кисело мляко/правя си го на айрян,без сол/ и така си го пия цял ден и отделно си слагам прясно мляко към пилешкото филе, когато го приготвям в тиган, но най много 100гр.

Общи условия

Активация на акаунт