дъщеря ми прави "чеши"

  • 20 474
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
пенелопа, определено много интересно мнение. Изчетох доста информация по темата, но точно такава не ми е попадала. Въпреки това звучи интригуващо и ако някой даде линк непременно ще прочета какво пише.

# 91
  • Мнения: 9 990
Хайдееее, някой ако е попадал, че аз тогава бегло го прехвърлих. beer

# 92
  • Мнения: 433
...На някой попадало ли е четиво, където се описва майчината ласка и миенето и бърсането на интимните части на момичетата?...
Хм, не ми звучи нелогично... Много даже е възможно... Аналогично при момчетата - забелването на чурката за измиване води до същия ефект. Поне при моят син го видях на живо как се получи  Joy
Дано някой даде линк.

# 93
  • София
  • Мнения: 62 595
Не че подценявам евентуалното наличие на притеснително поведение, но вторачването е прекалено. Едва ли нашите родители или някой преди 50 години е обръщал внимание какво прави едно дете на малка, почти бебешка възраст. Само се психясва и се прави от мухата слон. Ако на детето нещо не му е добре, има си лекари или психолози за тази работа. Ако няма възпаление или каквито и да са последици от някаква "микрофлора и микрофауна" или не е неврологичен проблем, то най-вероятно няма нищо.  Остава и да не смеем да пипнем децата като ги мием или да не ги учим сами да се мият, че да не би случайно да ги провокираме. Спокойно, майки! Пийте по едно малко и си гледайте живота. А може и на 3 години вече да махнете памперсите на децата. Лято е все пак

# 94
  • Мнения: 204
Изчетох темата дотук.Доста ентусиазирано сте писали, обаче само авторката е в ситуацията.(Аз- също,със стаж десетина години Sad.Не се чувствам готова да пиша нашироко публично,но ако deila  желае, мога да пиша на лични.)

П.П. Има много верни неща основно в постовете на майките със съхранени спомени.Другото са литературни анализи и догадки.  Wink

# 95
  • Мнения: 801
Мисля, че един разговор с психолог не би бил излишен. Всеки го прави, въпроса е да се установи от специалист дали това преминава нормалните граници и може да има последици за детето. Има едни нормални граници на опознаване на тялото, и не мисля че някой може да се изкаже преди да е говорил обстойно с детето и установи истинските причини, защо наистина го прави. И моят син си играе с пениса, но веднага бих потърсила помощ, ако той се превърне в основен предмет за игра.  Аз започнах да "маструбирам" с часове(до потене) в един много травматизиращ момент от живота ми 3-5 годишна, за жалост хората при които бях през този период бяха пълни невежи, а и прекалено незаинтересувани от това какво правя или защо го правя. Може би го правех от самота, скука и неангажираност. С промяната на ситуацията, изчезна и потребността ми да го правя. Може би посещение на детска градина би й отклонило интереса към други полета на изява.

# 96
  • Мнения: 9 990
Не че подценявам евентуалното наличие на притеснително поведение, но вторачването е прекалено. Едва ли нашите родители или някой преди 50 години е обръщал внимание какво прави едно дете на малка, почти бебешка възраст. Само се психясва и се прави от мухата слон. Ако на детето нещо не му е добре, има си лекари или психолози за тази работа. Ако няма възпаление или каквито и да са последици от някаква "микрофлора и микрофауна" или не е неврологичен проблем, то най-вероятно няма нищо.  Остава и да не смеем да пипнем децата като ги мием или да не ги учим сами да се мият, че да не би случайно да ги провокираме. Спокойно, майки! Пийте по едно малко и си гледайте живота. А може и на 3 години вече да махнете памперсите на децата. Лято е все пак
Ееее, айде ся.Ми аз-да помогна с четиво някакво просто-аз Лично не се вторачвам и се радвам на децата си.На 1.4 м ходи по гол гъз дребна, не е с памперс, и пак си се пипа като сменяме гащи.С тази разлика само, че за мен това не е чеши Laughing, просто разузнаване. Laughing

# 97
  • Мнения: 2 161
Цитат
Аз започнах да "маструбирам" с часове(до потене) в един много травматизиращ момент от живота ми 3-5 годишна

Добре,а това потене и мастурбиране оказа ли влияние върху теб по-нататък?В смисъл,как мислиш,нормална ли си сега?

Общи условия

Активация на акаунт