Обрив при бременност

  • 58 626
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Здравейте, аз също имам такъв проблем. Първо пъпките се появиха по корема около и на стиите, които имах, а след това на свивките на колената, бедрата, китките и глезените. Търпях една седмица и звъннах на наблюдаващата, каза че обрива е някакъв вид дерматит при бременните, който се получава в 9 месец и да се мажа с ментолов спирт и алергозан. Обеща да мине след раждането Praynig дано, защото сърбежа е убийствен.

# 31
  • Мнения: 0
 Sad здравейте, много съм притеснена, защото от известно време имам обрив по слабините. Ходила съм и на дерматолог и гинеколог и нищо, дерматолога ме маза с някакъв спирт, за да изгори пъпчиците, но нищо не помага. Каза, че имам кондилома, но нещо ме съмнява, че не е такова нещо. Гинеколога ми каза, че нямам нищо вътрешно - бременна съм в началото на 4тия месец и това много ме притеснява. Разгледах какво сте писали и линковете, които сте дали и пъпчиците са нещо такова като тези, които описахте. Моля помогнете!

# 32
  • Мнения: 153
Моля помогнете! Бременна съм в 7 месец и ми се появиха пъпки по цялото тяло като се започна от стриите по корема ми и ме сърбят ужасно много не мога да спя! Ходих на дерматолози с какво ли не се мазах... сега даже пия хапчета кларитин, за които знам че не е хубаво да се пият по време на бременност, но съм отчаяна как ще издържа 2 месеца не знам! Моля помогнете!

# 33
  • Мнения: 5
Здравейте,пиша тъй като имам същия проблем само че съм почти в 8 месец.
Всичко започна с лек сърбеж по корема където са стрийте , след това се появи неприятен обрив по тях,след около седмица и половина се появи сърбеж по краката от задната страна и след няколко дена се появиха странни пъпчици които сърбят още по ужасно,ходих на лекар, а той каза че това е нормално и ми изписа Bio Oil което единствено омекотява кожата. Както и да е интересува ме има ли други мами на които им се е случвало по рано от 9 месец, защото като чета всички са все в 9 а аз не съм влязла в 8 още. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт