....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 10

  • 18 161
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 374
Руске виж една бяла татуировка, като я видях се сетих за тебе
http://www.flickr.com/photos/badgurl/2766397317/in/pool-tattooedgirls

# 286
  • Мнения: 72
Здравейте! Включвам се и аз в темата понеже съм голяма фенка на татусите. Имам си един и много си го харесвам, но някак си не ми стига  Mr. Green и искам още. bubi_f  бялата татуировка е много яка. Даже май другата ще ми е такава.

# 287
  • Мнения: 374
да и аз мисля, че след като видят за какво става дума доста хора ще харесат белите татуировки и ще решат да си направят.дали ще стане "модерно"  Crazy то поне в татуировките май няма остаряване на модата...всичко си е актуално, просто зависи какво харесва на дадения човек.в един друг форум човекът каза, че модерни били сега йероглифите и драконите  Laughing разбира се беше оборен

# 288
  • Мнения: 13
привет ! съвсем съм нова тук  Wink  и малко ми е трудно като за начало...но темата вме заинтригува...обожавам  татусите....имам  няколко и не ми стигат...единствено съпруга  ми се опитва да спре по-нататъшните ми опити в "загрозяването" на кожата ми... Thinking,пък  мен  така ме сърби за още... Twisted Evil

# 289
  • Мнения: 374
...обожавам  татусите....имам  няколко и не ми стигат...единствено съпруга  ми се опитва да спре по-нататъшните ми опити в "загрозяването" на кожата ми... Thinking,пък  мен  така ме сърби за още... Twisted Evil

малко се поизсилих с писането на тази страница...ама  Embarassed какво да направя, сега ми е дошла музата  Mr. Green
исках да кажа, че и при мен е същата история като при теб...все едно точно това аз съм го писала

# 290
  • Мнения: 13
не си се изсилила  с темата Wink, боди арта винаги си има върли противници и заклети фенове...преди години,като се шарих за пръв път,ме предупредиха,че без татъ може, но с едно не..., Laughing, е ,оказаха се прави...
но поне ще бъда мн.яка баба с татуси, че и на мотор отгоре Mr. Green

# 291
  • Мнения: 331
и аз съм се чудела като тръгна по родителски срещи какво ще бъде...хахах както обичам да ходя с диколтета..а като си направя и ръкави вече савсем ще се шашкат даскалките  Laughing

# 292
  • Мнения: 7 723
Руске виж една бяла татуировка, като я видях се сетих за тебе
http://www.flickr.com/photos/badgurl/2766397317/in/pool-tattooedgirls
Ама тва дали наистина е истинска татуировка? newsm78
Питам, щото има едни маркери- бели,
дето децата се рисуват като луди с тях Crazy Thinking

# 293
  • Мнения: 331
еее истинска е ама между другото с вемето, а и като почернееш става малко гадно...на мен поне не ми харесва.Якото, обаче е ,че можеш винаги да я покриеш с каквото искаш ако не ти харесва вече.Вальо беше правил и на негърка такава ,ама нещо не намирам снимката сега ,за да ви я покажа...

# 294
  • Мнения: 7 723
привет ! съвсем съм нова тук  Wink  и малко ми е трудно като за начало...но темата вме заинтригува...обожавам  татусите....имам  няколко и не ми стигат...единствено съпруга  ми се опитва да спре по-нататъшните ми опити в "загрозяването" на кожата ми... Thinking,пък  мен  така ме сърби за още... Twisted Evil

Добре дошла Hug
Дай фото, деееееее Praynig

не си се изсилила  с темата Wink, боди арта винаги си има върли противници и заклети фенове...преди години,като се шарих за пръв път,ме предупредиха,че без татъ може, но с едно не..., Laughing, е ,оказаха се прави...
но поне ще бъда мн.яка баба с татуси, че и на мотор отгоре Mr. Green
...направи си и повече пиърсинчи,
че да ти дрънкат по дупките Mr. Green Wink Joy

еее истинска е ама между другото с вемето, а и като почернееш става малко гадно...на мен поне не ми харесва........
Що, бре Емич? newsm78
...аз пък искам само като съм черна да се вижда и
си ги представям, че ще е много яко Thinking
Е, не съм виждала на живо...само така си го представям... Rolling Eyes

п.п...и понеже архива в момента работи,
аз се гмуркам в старите теми, че да направя
най- накрая така отлаганата от мен галерийка Crazy

# 295
  • Мнения: 374
а емили ти къде бачкаш или къде ще бачкаш....мислиш ли, че за напред едни ръкави ще ти пречат в тва отношение....
или ти помагаш на мъжа ти в студиото или....разкажи
гледам за сега да съм по-скромна с татусите, че все се чудя дали след 10 години примерно няма да мога да си намеря работа заради това, че искам ръкави

# 296
  • Мнения: 331
Ами завършила съм семестриално вътрешен дизайн...но може би за напред ще бачкам нещо с мъжа ми....но! Смятам,че аз съм такава каквато съм и винаги има избор човек да си гради сам съдбата.Ето например избрала съм си такова образование, което да се връзва с татуирания ми вид...мога и такава работа да си избера.Отделно работя в едно социологическо сдружение.По време на избори работата ми е да съм в НДК със всички депутати...лятно време съм по потник и ми се виждат татусите,дори на срещи с президента.Обаче,когато си вършиш добре работата единственото, което коментират колегите е колко са им интересни тушовките ми.Но по принцип аз съм си артист човек и не ме и влече работа в костюм

# 297
  • Мнения: 374
ок  Peace
благодаря ти за отговора, много интересно ми беше
за момента ако имах ръкави, най-вероятно щяха  да ми пречат до някаква степен на работата(или на хората с които работя....знам ли..), но определено имам друго желание за в бъдеще.в смисъл за работа при която татусите няма да са "проблем".тогава ще съм удовлетворена както от начина по които изглеждам, така и от работата която бих вършила  Grinning

# 298
  • Мнения: 6
Здравейте на всички! Аз съм  на 18, вече имам няколко пиърсинга - език, уши, нос. От известно време имам идеята за татус, нещо малко, черно-бяло. Много бих искала да го направя от вътрешната страна на сгъвката на китката (надявам се, че се сещате горе-долу за къде става дума  Simple Smile ) , но се чудя дали една подобна рисунка ще е проблем за реализацията ми. Повечето от вас са хора вече със семейства и кариера, затова ще сте по-запознати. Какво би си помислил един бъдещ работодател при вида на нещо подбно?
Благодаря предварително за помощта  Hug

# 299
  • Мнения: 411
Ами можеш да я криеш с гривна,часовник...както аз правя,ако/когато се наложи Peace

Общи условия

Активация на акаунт