Спамо - чат / 13.07 - 20.07 \ - Ех, че сме красиви..

  • 27 152
  • 2 377
  •   1
Отговори
# 2 325
  • Мнения: 6 038
Е тя е влезнала на 22,как да завърши.

Не знаехххххххх Tired

# 2 326
  • Мнения: 4 435
Е тя е влезнала на 22,как да завърши.

Не знаехххххххх Tired

Ми щото беше писала ей ся преди две-три страници,че е на 24,и е втори курс.Мислих че си видяла. Hug

# 2 327
Нем..по-кьсно по4нах да у4а  Crossing Arms

# 2 328
# 2 329
  • Мнения: 4 435
Момичета,кой к'во ще вечеря тая вечер? Не ми се поръчва пак. Rolling Eyes Давайте идеи.

# 2 330
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ние сме на гости на майчето  Mr. Green

# 2 331
  • Мнения: 6 038
Момичета,кой к'во ще вечеря тая вечер? Не ми се поръчва пак. Rolling Eyes Давайте идеи.
Тая вечер ще правя пиперки с кайма.
Аз ставам, че ми е тъпо...доста взех да се замислям за тия градове... Като призрак съм. Sad

# 2 332
  • Мнения: 3 641
Момичета,кой к'во ще вечеря тая вечер? Не ми се поръчва пак. Rolling Eyes Давайте идеи.
Спагети да речем Grinning

# 2 333
  • Мнения: 557
Момичета,кой к'во ще вечеря тая вечер? Не ми се поръчва пак. Rolling Eyes Давайте идеи.

Аз пък точно мисля да си поръчам cook ,че в тая жега не ми се седи на печката  food002

# 2 334
Ще ходя за китайско-ориз с зелен4уци.

# 2 335
  • Мнения: 4 435
Кайма не ям.Спагети ядох не вчера ,а миналият ден. Rolling Eyes Изобщо не съм лесна аз.

Лав-че знаеш-кака ти е за Варна винаги.По-красив град,освен това море,по-голям,повече реализация,повече магазини,повече заведения,всяко лято невероятно,повече молове,абе всичко е в повече.И повече мъже с повече пари. Mr. Green

Ще ходя за китайско-ориз с зелен4уци.

Аз вчера поръчвах китайско,оризови спагети със зеленчуци и пилешко със кашу.


Момичета,кой к'во ще вечеря тая вечер? Не ми се поръчва пак. Rolling Eyes Давайте идеи.

Аз пък точно мисля да си поръчам cook ,че в тая жега не ми се седи на печката  food002

Блазя ти,тука пици хубави не носят.

# 2 336
  • Мнения: 2 374
Биа глей са ква си мааа.Що бягаш пак. Crossing Arms

Е ти кво искаш да не се къпа ли?Не стаа
Момичета,кой к'во ще вечеря тая вечер? Не ми се поръчва пак. Rolling Eyes Давайте идеи.
Ше ядеме чипс с оцет заповядай у нас Mr. Green Hug
СгОтви кавърма наеш как ми се е дояло,ммм
[/i][/b]

# 2 337
  • Мнения: 3 641
Защо не си направиш овчарска салатка с нещо по избор. Може да видиш и от рецептите на ЛЕО и ЛАВ. Често правя "златистите картофки" на ЛЕО Grinning

# 2 338
  • Мнения: 2 374
Кайма не ям.Спагети ядох не вчера ,а миналият ден. Rolling Eyes Изобщо не съм лесна аз.

Лав-че знаеш-кака ти е за Варна винаги.По-красив град,освен това море,по-голям,повече реализация,повече магазини,повече заведения,всяко лято невероятно,повече молове,абе всичко е в повече.И повече мъже с повече пари. Mr. Green

Ще ходя за китайско-ориз с зелен4уци.

Аз вчера поръчвах китайско,оризови спагети със зеленчуци и пилешко със кашу.


Момичета,кой к'во ще вечеря тая вечер? Не ми се поръчва пак. Rolling Eyes Давайте идеи.

Аз пък точно мисля да си поръчам cook ,че в тая жега не ми се седи на печката  food002

Блазя ти,тука пици хубави не носят.

Ееее чак па и капризна...нема угодия за тебе ooooh!

# 2 339
  • Мнения: 4 435
Биа глей са ква си мааа.Що бягаш пак. Crossing Arms

Е ти кво искаш да не се къпа ли?Не стаа
Цитат на: Slav4e_Av4e :[/quote
Е,ми и снощи се къпа ...стига си разхищава ей.Твоя много те е разпуснал. Crossing Arms
Кавърма ли искаш,идвай и ти готвя.Знаеш ли как обичам да готвя.

Защо не си направиш овчарска салатка с нещо по избор. Може да видиш и от рецептите на ЛЕО и ЛАВ. Често правя "златистите картофки" на ЛЕО Grinning


Аууу,сега ще ги видя как бяха.Едно време ги бях харесала,и после ги забравих.Отивам да ги търся да видя кво няма да имам.И един таратор мога да врътна,с орехи...  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт