Рицарки на Бялото кантарче 14.07.2008 - 20.07.2008

  • 14 997
  • 436
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 768
Ей, ме Grinning

Ако още веднъж чуя мазен, постен или какъвто и да било Дюкан, ще ви #2gunfire То вярно, че и аз вчера така обяснявах, ама хайде стига вече! Най-краднатата, най-компилираната, научно най-необоснованата и най-рисковата диета я превръщаме в мерна единица. Един Дюки, два Дюки Sick Самият той в книгата си признава, че чисто емпирично е подходил в началото. А като гледам, и после не е променил особено подхода. Щото толкоз може.

Мими72, блазе ти Wink ако пратнеш и мъжа за ден-два някъде, иииих Rolling Eyes

Мими summer, и аз не мога да помогна за училището. Все пак ако не му върви, трудна му е, или недолюбва математиката - не го пращай в такава паралелка.

Джобче, браво. Срам не срам, ама ще питам - ти що за птица си? Проекти правиш, счетоводство въртиш, а знам, че си хуманитар по образование newsm78 ОбъркА ме съвсем Shocked

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 12:58 от птица

# 16
  • Мнения: 1 142
Ех ,мечти,мечти.Птица и аз си го помислих същото,ама ме бе срам да го кажа.Сега гледам оферти,къде да почивам на моренце.Нещо доста съм шашната от цените на нашето черноморие.

# 17
  • Мнения: 2 956
Ади бре...още на 1-ва стр ли сме?  Tired


А ядохте ли? Колко пъти? Вода пихте ли? А,а?  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 878
привет и от мен девойки мили и красиви Simple Smile
Аз от вчера спрях с Дюкан и снощи хапнах малко салатка,малко луканка и 2 чашки винце,не стига ,че съм с половин кило надолу ами съм и щастлива ,което по-важното в случая.
Спорта днес май се провали,майстори ми монтират детската цял ден,та от утре ще се почва.
Мерки и размери ще пусна,ама да се измеря, иначе килограми в началото 78,сега 75 сутрин на гладно и след  smile3550 , желани 58кг .
Време за постигане два месеца. Whistling

# 19
  • София
  • Мнения: 1 642
Ми аз съм всестранно развита личност бе Пиле  Mr. Green  bowuu  Ти какви проекти мислиш - хуманитарни беее. Тя мойта е дълга и широка и като ми омръзне сменям попрището, нещо не мога да си намеря мястото. Сега малко съм кротнала, но принципно съм някакъв нещотърсач като Пипи, като намеря нещото ще го разбера, че точно то е Спунк  Joy Joy Joy

Пък на счетоводство ме научи свекърва ми и се оказа, че ме успокоява, щото е някакво такова - хем мислиш, хем си се вглъбяваш цифрите ... а бе разтоварва ми буйния нрав. А иначе се занимавам с едни такива рекламно-медийни дейности, ма като не идваш по срещи няма как да знаеш  smile3534 А и със събития разни се занимавам и изобщо хич не ми е скучно.

Даже мисля да уча физика някой ден, ама първо да взема да завърша някаква магистратура по същество, че тази моята съм я изкарала и трябва само да се дипломирам, ама не искам пък. И всички ме ядат.

Не съм много изчерателна, ама да остане и нещо за лична среща да разкажа.

Ядох!


П.С. Вие виждате ли ми нахиления кактус, щото на мен нещо ми чезне  newsm78

# 20
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Ха добра среща в жегите пак! Ядох, водопих и продължавам.
Досега четох. Два дена нямах нет.
Видях Пинки, Умма, Бети . . ама те за малко
Миле, ами купувайте билетите! НЕма що да му мислите повече!
Добре дошла на Жужа! Баш си за тука, като те слушам!
Минди? Добра среща, ама май за първи път си тука?
Пиле, забелязва се, като липсваш, дори да не сме си казали, мислим те, не ни напускай за дълго друг път!
На Ванчето на щерката - да се оправя, че то ваканцията ако не си почине, кога? Е, и мама е човек, трябва да отдъхне.
Кокон, и аз, като тебе, за първи път да кажа - 2 в 1 = МЦ+намаление. Последен ден Скарсдейл. Резултата - след МЦ. Обикновено имам проблеми, сега закова на двайсет и осмия ден! Това да е, пак имаше полза за мене!
За Дюки - всеки сам си преценява. Аз опитах - не ми понесе. При други има страхотен ефект. Мазния го позаглеждам, ама и за него не знам . . . сега ще се захранвам, може още нещо да опитам по-после.
Мими, за 23-то не знам нищо, другите съм ги чувала като добри. Но логиката ти е желязна! Аз съм за. Не че е мойто детИ, де. Ама и на мойто мисля да му забъркам една манджа с грозде още есента.
Търсих оферти за почивка, ама май в частна квартира ще сме. Хотелите още не са за нас. Не съм им свикнала, може би.
На Хъф сигурно още не са й узрели крушите, ще я чакаме още.
Мисля да се фотам с банския от миналата година и да сравня със старите снимки. Ако ми харесва разликата, ще ги покажа . . в друга тема.
Много неща мислих, като четох, но не можах да си водя записки, затуй така разхвърляно и дълго. Отивам за теВтерЯ.
Успешен ден!

П.П. Корсичке, за физиката - нЕмаш ядове, ще те направим магистър! Най-малко!

# 21
  • Мнения: 13 768
Ми не мога все тук да седя Crossing Arms Виж ги ти, те си ходят по почивки, а аз - дежурна в темата. Да, ама от седене в темата не се отслабва, шЪ знаете.

Жужолина, 20 кг за два месеца newsm78 Ще следим с интерес, хм,хм Mr. Green Все пак предлагам да сложиш 4-5 за по-реално Peace

Джопче, сакън, с тез приказки за счетоводството ще разбуниш счетоводителския кошер Stop

Оставям ви засега! Да вървите да ядете, че отслабване ви чака, еййййй! Не е шега работа Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 1 642
Е, Жани, аз съм един от малкото мои познати дето не е учил висша математика - ама не съм се хванАла, не съм я научИла  Joy Joy Joy МНого ми се учи физика и астрономия, ма така за кеф и обща култура, щото те на туй поприще не мога да се реализирам, някак си не се виждам, ама знае ли човек де. Мен откак ме удари пейка съвсем се чалнах, пък като се знам колко съм сръчна тепърва и други такива злонамерени предмети ще ме срещат по пътя, та на се знае, знае ли се  #Crazy

Що бе Пиле аз питая най-добри чувства към счетоводството, пък и с баш счетоводителите не мога да се меря, то моето само като да обслужва личините нужди на мъжовата фирма. Много хора го намират за скучно, пък на мен ми е много интересно, виж само висенето по НАП-ове ме мъчеше, ама знаеш ли колко много се научава по опашки а  Joy

# 23
  • Мнения: 2 956
Уфф...ядох...трети път за днес...и режимно да не повярва човек  Mr. Green и водЪта ми минава литър..малко е,ама си наливам само студена от машината ,а нея бавно я пия,че утре да не се "похваля" с нов антибиотик.  Laughing

Корсичке тия 316 неща дето ги вършиш дано ги задържиш като цифра...или поне по собствено желание да намалеят  Mr. Green че аз от толкоз някъде разностранностти си докарах половината от здравните недоразумения.  Hug    Laughing Laughing Laughing вЕрно има отражение
 

Аз пък я зарязах навреме...математиката де...и счетоводството и него...хептен да съм се чалнала иначе вече  Crazy нищо лично към посестримите счетита  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 8 348
ми аз като се замислям така май ще си го натреса да учи математика и да си гледа работата
пък ако тотално не стане ще се местим след осми клас
и така


ядох пиляшка пръжола
с удоволствие

# 25
  • София
  • Мнения: 1 642
Така е Диче, отразява се, ама ..... аз и още исках обаче се въздържах, пък ме глождеше на още едно място да се пробвам, успоредно с другите... обаче ще остане за друг път

# 26
# 27
  • Мнения: 4 806
Птиче, ти пък ме изуми ... Нидей тъй, модерна е диетата/режима, има повишен интерес към нея/него. Обаче ти изпълнявам заръката - не говоря за онзи, който я е измислил. А това, че е емпирична - няма лошо, щото тези, дето се водят научни - никъв кяр от тях. Не вярвам на твърде фундаментално-научно обяснените работи - никой не ходи да им свети на сланините какво и как става там.  bowuu

Аз ядох засега само веднъж. След малко ще повторя. Късно, но защото и закуса беше късно.

Попинс, ако не си учила висша математика ... ще е прекалено трудна физиката. Там основно се учи точно висша математика, почти на нивото на специалност "математика", като по някои дисциплини даже по-кофти. Пфууу, като се сетих за мойто студентстване и ме втресе.  Mr. Green 

Мими, не че ме питаш и не, че ми е работа, но мисля, че добре си го решила с математиката. Нека да е нещо по - амбициозно и сериозно. Ако не става - има начин - местене.

Как сте с водата?????

# 28
  • София
  • Мнения: 1 642
Ассе не само, че не съм учила висша математика, ами вече и низшата съм забравила  Joy Joy Joy да са живи издрави елките. Карам го на логика и навици. Вие моята физика не я мислете, реша ли че му е дошло времето ще я подхвана и опаткам, нЕма такова животно кат мене, само стимул да има  Mr. Green

# 29
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
С два литра вода съм до тук.......храната бива - за закуска фреш от грейпфурт, после диня, после печен патладжан пасиран с малко зехтин, чесън и балсамов оцет....добре че после си правих омлет с лук и гъби, че да се закача с нещо към режима.....

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 15:17 от Арбанашка кокона

Общи условия

Активация на акаунт