Деца с диабет - тема 4

  • 43 192
  • 468
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 1 243

Въпросът ми май е много неопределен, но ще се опитам да го формулирам:  колко често пишкане е "много често"?  Изчетох де що има информация за детския диабет, но не видях някакви критерии, просто се споменава, че симптом е честото уриниране.

Сиси, при моето дете не ми беше направило впечатление особено често пишкане през деня. Но започва внезапно да се напишква през нощта. Системно, по няколко пъти всяка нощ.
Пуснете кръвна захар на гладно, за твое успокоение, вместо да се чудиш напразно.

# 466
  • Мнения: 340
Мерси, Льоня, за отговора!  Още утре сме на лекар, но просто се напрегнах и исках да попитам още преди да пуснем изследванията.  Предстои ми второ раждане след 2-3-4 седмици и явно хормоните ми избиват на паника...

# 467
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравейте мили хора! Искате ли да си пуснете нова тема? Ако има проблеми и няма желаещи, пишете ми, ще ви помогна!
Лека седмица ви желая и само хубави неща да ви се случват.  Hug

# 468
  • София
  • Мнения: 1 243
Здравейте мили хора! Искате ли да си пуснете нова тема? Ако има проблеми и няма желаещи, пишете ми, ще ви помогна!
Лека седмица ви желая и само хубави неща да ви се случват.  Hug
Момичета, това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358703.0 е новата, пета тема.

Общи условия

Активация на акаунт