Случи ми се нещо странно.. II част

  • 114 425
  • 863
  •   1
Отговори
# 825
  Казвам да го спрат, за да може после да видят в колко часа е починал и да запишат часа в смъртния акт.

# 826
  • Мнения: 2 241
Да си кажа сега и аз моите странности.... Confused
Това е нещо, което ми се случваше много често докато бях ученичка....
Става въпрос за уроки, или лош поглед или както искате го наречете.
Била съм може би първи клас когато ми се случи за пръв път. Баба ме беше завела в Сандански и бяхме там в един басейн. И както си се плацикам аз (малка) и изведнъж ми прилоша, едва ме извадиха от басейна, стана ми студено, причерня ми, не чувах нищо и никой около мен и започнах да повръщам зелена вода. Баба ми едва ме прибрала (бяхме там на гости на нейна приятелка), а аз ни жива-ни умряла, не говоря, бяла като платно, едва ли не отивам си от този свят  Shocked Оставят ме да легна на едно легло а аз се чувствам все едно потъвам и всичко е черно....
Повикаха майката на приятелката на баба ми-една възрастна женица и тя казала само да и дадат купа с вода и кибритени клечки. Започна тази жена да гаси кибритените клечки във водата и те се струпват всичките една върху друга, дава ми да отпия от гасената вода и пак така няколко пъти. Накрая вече клечките не се струпваха една върху друга, а бяха раздалечени, а аз-все едно нищо ми няма  newsm78 бодра и свежа.
Каза бабата, че ме е урочасал някой.
Това беше първият случай, но съм имала и още много. Като се случи не знам къде се намирам направо. А и няколко пъти ми се е случвало само да срещна нечий поглед и да си кажа "лелее колко лошо ме погледна" и след минути да изпадна в такова състояние. А ако някой друг е с мене никога няма да предположи, че въпросният човек ме е погледнал лошо.
Радвам се, че вече не се случва толкова често, но не го пожелавам на никой. Tired

# 827
  • Мнения: 3 675
Та аз да напиша за една колежка, която си внушава, че са й направили магия.Напоследък все не й върви, баща й има здравословни проблеми, тя много е отслабнала на последък, в нищо не й спори, нито в службата, нито у дома.В същото време тя не се разбира с две други мои колежки и взаимно се кълнят и обиждат в мое присъствие /когато едната е с мен плюе другата и обратно/.Казвам й, че никой не е направил магия, а дрязгите с колегите са се върнали при нея като ефекта на бумеранга.Съветът ми е преди да повярвате в това, че някой ви е направил магия, вижте собствената си съвест първо, потърсете вината в себе си и може там да се намира отговора на проблема ви.

# 828
  • Мнения: 603


  Здравейте, с интерес следя темата. Преди около две години бях си купил нов фотоапарат ( вече откраднат, та сега съм с по нов) и го тествах веднъж до колко му е добра светкавицата при пълна тъмнина. Та мисля че заснех дух у дома:

 http://img162.imageshack.us/img162/8051/cimg0181wh0.jpg

 Загледайте се в стъклото на камината и моля коментирайте. Ако нищо не виждате завъртете снимката  на ляво, тогава е по-набиващо се. Не знам как да я ъплоудна на пълна резолюция за по-детайлно....
Почти всички видяха образи. Аз видях отражението на кожения диван. В дясно забелязахте кожения фотьойл нали. Дали авторът на снимката не е седял на подобен фотьойл, на който се вижда края и нагънатата кожа при тапицирането. Понякога въображението ни играе страшни номера.... Wink

# 829
  • Мнения: 294
Ей, сладурките, ако на някой му попадне линк, където може да се види иконата която бие-пейстнете и тук!  Hug

# 830
  • Мнения: 3 675
Ето линк, ама към статия - http://www.blitz.bg/article/742, също и от форума на православие бг  - http://forums.pravoslavie.bg/viewtopic.php?p=12864&sid=bd728 … e76872aba53f81d3f

# 831
  • 7800
  • Мнения: 243
Ей, сладурките, ако на някой му попадне линк, където може да се види иконата която бие-пейстнете и тук!  Hug

От тук можеш да намериш новините от 15.08.2008г. от 19:30.

# 832
  • Мнения: 680
здравейте и от мен ,чета и чета и не мога да спра аз много вярвам в тия неща!! Аз също много искам да сънувам но уви CryБаща ми почина преди почти 14 години рождения ден на брат ми беше точно на погребението на татко, а сина ми се роди точно на датата на която починал(роди се на 11.10 а аз бях определена за 26.10)не мисля че е просто съвпадение!!!не знам нека някой по вещ каже ако знае!

# 833
  • Мнения: 624

 http://img162.imageshack.us/img162/8051/cimg0181wh0.jpg

 Загледайте се в стъклото на камината и моля коментирайте. Ако нищо не виждате завъртете снимката  на ляво, тогава е по-набиващо се. Не знам как да я ъплоудна на пълна резолюция за по-детайлно....
Почти всички видяха образи. Аз видях отражението на кожения диван. В дясно забелязахте кожения фотьойл нали. Дали авторът на снимката не е седял на подобен фотьойл, на който се вижда края и нагънатата кожа при тапицирането. Понякога въображението ни играе страшни номера.... Wink
Ти пак си видяла и отражение, а аз така и нищо не видях  newsm78 Naughty

Мен пък най-много ме заинтригува картината от екрана на телевизора. Страшно много символика има в нея.
Мисля, че на нея трябва да се обърне повече внимание.
Направо нямам думи... Да беше дебнала, нямаше да можеш да снимаш по-добър кадър.
Помисли над посланието, което ти носи.
Няма случайни неща!

# 834
  • Мнения: 3 675
Може аз да съм кьорава, но в камината не виждам абсолютно нищо. Crossing Arms

# 835
  • Мнения: 2 096
как не виждате.. съвсем ясно се вижда лице на момченце..

# 836
  • Мнения: 165
Екстази ? Или друго употребяваш за да го видиш........... Joy Joy Joy

# 837
  • Мнения: 3 675
В камината ли, да ви кажа клипа от телевизията разпали повече въображението ми, поне там всичко е видно.Не ли е това пътя на нашия живот, а светлината в дъното на тунела, врата към отвъдното. Rolling Eyes

# 838
  • Мнения: 165
вижда се нещо,но май ти трябва въображение да разбереш какво е  Tired

# 839
  • София
  • Мнения: 6 155
Аз си мисля, че такова нещо е възможно на практика, а именно нашите мисли да се материализират, преди малко прочетох един разказ - http://www.litclub.com/library/nbpr/borkovsky/story10.html, който е съвсем възможен в реалността ни, просто хората могат да предизвикват определени събития.Ако си ядосан, напсуваш някого, а току що виж му се е случило нещо лошо, затова хора внимайте, ако имате способностите на Габриела.Може ли някой да ми разкаже истинска случка, когато сте си мислили лошо за някого и това е ставало, мислили ли сте си, че вие сте го причинили?
На мен ми се е случвало и то два пъти. С моя приятел се карахме много като си купи мотор, няма да навлизам в подробности, но и двата пъти преди да се прибера си пожелавах тъпия мотор да се счупи, без на него да му стане нещо. Първият път веднага след това беше дал мотора на братовчед ми и той беше паднал с него и го беше ожулил, а на него нищо му нямаше. А вторият път той самия и още един негов приятел бяха отишли да се возят и паднаха с мотора, но този път и двамата имаха поражения - драскотини и счупен пръст. От тогава много внимавам и гледам да не си пожелавам глупости в яда си.

Общи условия

Активация на акаунт