Случи ми се нещо странно.. II част

  • 114 336
  • 863
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 1 554
на никой не съм пожелавала да му се случи нещо лошо Naughty

интересно ми е ,продължавайте Peace

# 841
  • Мнения: 329
 ooooh! Оххх....с тази снимка.Мисля че й придавате много голямо значение вече толкова време.
Човек вижда това,което иска да види (в повечето случаи).Сега пък и смисъла на живота е в нея....

# 842
Може аз да съм кьорава, но в камината не виждам абсолютно нищо. Crossing Arms

не си само ти

# 843
  • Мнения: 152
Действително се вижда изображение на глава на дете. Много е зловещо на фона на модерния интериор.

# 844
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Не знам дали е точно странно, но ще ви разкажа какво ми се случи вчера. Пък вие кажете дали е нещо по-така или много съм се вживяла в тая тема. Та вчера ходихме до Рилския манастир. Не специално с цел да посетим манастира, просто си правихме екскурзия и манастира беше в програмата. По пътя до там си говорехме разни глупости с мъжа ми, майтапехме се нещо, изобщо с нищо не съм си настройвала съзнанието, че ще посетя божи храм. Позяпахме из двора, снимах, даже се майтапехме с присъстващите азиатци, абе с две думи туристи от всякъде. После аз влязох в църквата да запаля свещ. Не че съм чак много религиозна, но исках да вляза. Обикновено в такива големи и известни църкви повече зяпам, отколкото се моля. И там така започнах, възхищавах се на стенописите, минах да видя надгробната плоча на цар Борис ІІІ. И в момента в който запалих свещ и застанах пред иконата (дето е до олтара) ми се разтрепера брадата и ми се насълзиха очите. Да уточня - не плача лесно, даже хич, още по малко пред публика, но тогава просто се разплаках. Имаше и една група гърци с техен свещеник, пяха нещо хората, а аз си седях малко настрани и си ронех кротичко сълзи. После запалих свещ за мама, поплаках си и там, но поне за това знам защо беше. Помотах се още малко из църквата, за да се успокоя и си излязох. И ми мина, нито ми се ревеше, нито нищо. Може и съвсем да ме е хванало слънцето, но за пръв път ми  се случва да плача в църква.

# 845
  • Мнения: 152
Много ти липсва майка ти .Това е.

# 846
  • Мнения: 329
Според мен си усетила енергията в манастира.Сетивата ни се по-развити,от колкото предполагаме.

# 847
  • Мнения: 2 096
Екстази ? Или друго употребяваш за да го видиш........... Joy Joy Joy
и кафе дори не пия.. алкохол не близвам.. а въображнието ми е далеч под "добре развито.."  Чисто и просто се вижда детска главичка. горе в левия ъгъл на стъклото, като обърнеш снимката под 90 градуса наистина се вижда по добре.. аз в духове не вярвам.. или наистина камината е уловила образ на дете присъстало в стаята или е една добра случайна комбинация от случайни елементи които нагласят картина..
Pesheck подсъзнателно си подтиснала емоция, която е изригнала в сълзи.. съвсем нормална човешка реакция..

# 848
  • Мнения: 1 250
Охххх, как не виждате? Аз ги виждам и двете. Толкова ясно, че тръпки ме побиват. Чак ми се иска да е дим или сянка, или замърсяване на стъклото, или дори фотошоп. Къде изчезна младежа, постнал снимката?

# 849
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Pesheck qаз винаги като вляза в църква ми става така.......без никаква причина,като изляза и нищо ми няма.Е ,чак да роня сълзи не,но много ми се насълзяват очите,и ако няма толкова хора бих ревнала,но ме е срам и си спирам сълзите,но чувството е същото което си изпитала и ти.
П.П.само да кажа,че родителите ми са живи,сестра ми също, и не е това причината да ми се реве,незнам що така се случва,но е факт,и досега не съм обръщала внимание на това......нормално е според мен,но те сега ме хвърли в мисли newsm78

# 850
  • Мнения: 5 710
Дойде време и аз да се запиша в странната тема.
При нас работи една жена, която е ужасен човек. Ужасен човек с големи претенции, че е добър, честен и вярващ.
Убийствена и парализираща комбинация. Според мен изобщо не й е чужда темата за странното, окултното и т.н, но прекарва в църквата всяка неделя.  Както и да е.
Беше в отпуска 1 месец и си починах, чувствахме се всички спокойни и сякаш по-леки.
Прибра се онзи ден, атмосферата веднага 'натежа'. Стомахът ми е постоянно свит.
Аз имам невероятна тераса и цветя, които са в страхотна форма и които бяха в такава страхотна форма до вчера, когато тя идва 'да пуши' т.е да ме занимава с интриги срещу жена на смъртно легло цели 4 пъти. Аз като възпитан човек я изслушвам ( вместо да я изгоня), изпушва си цигарата, поемам й глупоститите и учтиво я изпращам.
Странното не е, че има гадни хора, а че цветята ми половин час след нейните посещения бяха различни. Повяхнали. Не много, но достатъчно, за да се забележи. Полях ги ( както всяка вечер) но не ги виждам същите. Това е странната ми случка.
Другата е свързана с котката й ( която гледахме 1 месец), която от 2 дни отказва да се отдели от балкона ми  и да се върне при стопанката си и вече започва да ми досажда. В момента, в който я види и тя изпищи " О мами мами..", се присвива или в моите или в краката на мъжа ми и се налага да обяснявам как ' ще свикне пак за нула време'. Да, да.

# 851
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Може аз да съм кьорава, но в камината не виждам абсолютно нищо. Crossing Arms

Аз пък виждам само нещо бяло като дим, но не и форма. Много странно наистина Rolling Eyes

# 852
  • Мнения: 3 675
Има хора, които според мен имат лоша енергия.Майка ми имаше познати съседки, за които всички знаеха, че са лоши хора.Преди известно време видяхме позната, която се скъсала всякакви отношения с въпросните хора, тя ни сподели, че животът й се е развил в положителна насока, тя се е издигнала в службата, мъжът й също, все едно късметът отново се е върнал при тях.Аз пък в църквата изпитвам странно чувство, някакъв вид страхочитание, от което сърцето ми започва да бие бясно и ме обливат топли вълни, въпреки че там в храма хич не е топло.Усеща се някаква енергия определено,Божествената енергия.

# 853
  • Мнения: 101
Преди няколко години, точно преди Коледа, имах много странен ден. Бях решила да готвя нещо вкусно за вечеря да изненадам домашните любимци и и джурках някакви яйца в купичка в кухнята. Когато ги разбих, ги оставих на масата по средата и се обърнах с гръб, правейки няколко крачки, за да отида до мивката да сипя някаква вода. В този момент чух някакво супер бързо приплъзгване и като се обръчам БАМ, купичката с яйцата на пода, ей така, сама. Или поне така изглеждаше. Както и да е, не се уплаших много, защото реших, че в крайна сметка има рационално обяснение. По-късно вечерта баща ми се прибра и носеше в един плин две бутилки червено вино. В лудницата докато се събуе и съблече реши да остави плика с бутилките в кухнята на земята. Тогава вече бях и с майка ми. Остави ги той и докато се събуваше в коридора бутилките и двете изведнъж, пак от само себе си, се пукнаха и цялата кухня стана червена. Аз тръгнах веднага към банята да взема леген с вода да напълня и да взема мопа да изчистя свинщината и в този момент казанчето на тоалетната, което е доста масивно, такова фаясново, се пропука и едната част падна на земята, в следствие на което започна да тече вода в цялата баня. И така, това ми беше доста интересен ден.

# 854
  • Мнения: 2 013
Дойде време и аз да се запиша в странната тема.
При нас работи една жена, която е ужасен човек. Ужасен човек с големи претенции, че е добър, честен и вярващ.
Убийствена и парализираща комбинация. Според мен изобщо не й е чужда темата за странното, окултното и т.н, но прекарва в църквата всяка неделя.  Както и да е.
Беше в отпуска 1 месец и си починах, чувствахме се всички спокойни и сякаш по-леки.
Прибра се онзи ден, атмосферата веднага 'натежа'. Стомахът ми е постоянно свит.
Аз имам невероятна тераса и цветя, които са в страхотна форма и които бяха в такава страхотна форма до вчера, когато тя идва 'да пуши' т.е да ме занимава с интриги срещу жена на смъртно легло цели 4 пъти. Аз като възпитан човек я изслушвам ( вместо да я изгоня), изпушва си цигарата, поемам й глупоститите и учтиво я изпращам.
Странното не е, че има гадни хора, а че цветята ми половин час след нейните посещения бяха различни. Повяхнали. Не много, но достатъчно, за да се забележи. Полях ги ( както всяка вечер) но не ги виждам същите. Това е странната ми случка.
Другата е свързана с котката й ( която гледахме 1 месец), която от 2 дни отказва да се отдели от балкона ми  и да се върне при стопанката си и вече започва да ми досажда. В момента, в който я види и тя изпищи " О мами мами..", се присвива или в моите или в краката на мъжа ми и се налага да обяснявам как ' ще свикне пак за нула време'. Да, да.


Има хора, които без да са непременно съзнателно лошо, изсмукват енергията на другите. Енергийни вампири, така да се каже. В повечето случаи го правят несъзнателно. Съвсем скоро ми го обясни човек, който се занимава с рейки и въобще е наясно с "проблемите на енергиите", тъй да се каже. Освен че с рейки може да се прави енергийна защита, най елементарната защита е да кръстосаш крака и/или ръце, докато разговаряш с такъв човек. Вярно, трудно е нон-стоп да си в такава поза.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт